Oriflame

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tiszta, fényes lakk hexanollal. Klinikailag igazoltan erősíti a körmöket. Azonnali védelmet nyújt a köröm töredezettsége és berepedése ellen. Kondicionáló hatását rendszeres használatával fejti ki. Megakadályozza a köröm elszíneződését körömlakk alatt használva.

nitacica

2020. január 30.

Megvettem mert mostanában borzalmas állapotban vannak a körmeim, hamar törnek berepedeznek és némelyik lakk még meg is színezi holott sose jártam még így eddig.
De ez a kis csodaszer szépen rendbe tette őket és már csak hébe hóba töredezik be egy kettő és mivel körömlakk alá kenem így nem is színezte be azóta egyik lakk sem a körmeimet. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

QueenOfDisaster

2019. február 9.

Nagyon szeretem! Kevés Oriflame lakkra mondom, hogy na ezt bárhol, bármikor, de ez az egyik. Én színes lakkok alá használom, hogy legyen egy kicsit több tartása a körmömnek, mert a nap végére van, hogy elkezd némelyik lakk lerepedezni a körmömről ahogy meghajlik. Én eddig még nem tapasztaltam, hogy levált volna, vagy bármi hasonló. Egy nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

HNReni

2018. november 16.

***** Teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon szép fénye van. Tényleg hatásos. Megerősödtek tőle a berepedésre hajlamos körmeim. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

A géllakkal való szakítás után elkeseredésem megvettem mindent, annyira rossz állapotban voltak a körmeim. Ő egy kis csoda. Teljesen helyreszedte, megerősítette a körmeim, szép a "színe", szép a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

dora_beata

2018. február 25.

Szerintem jó kis termék :) Nagy előnye, hogy hamar megszárad, körömlakk alá is tökéletes. NEm használom rendszeresen, csak hébe-hóba amikor eszembe jut, de nekem megerősödött a körmöm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

anitaaa04

2017. június 9.

A használatától a körmöm nem erősödött, viszont fedőlakként nagyon jól lehet használni, meggátolja a körömlakk lepattogását a körömvégekről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Katalin522

2017. március 15.

Mindig gyengék voltak a körmeim, folyamatosan betöredeztek, ezért is döntöttem úgy, hogy megvásárolom.
Nagyon szép, fényes hatást kelt. Egyetlen problémám az, hogy kb. 3-4 óra múlva konkrétan lehúzható az egész réteg a körmömről.
Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy csak én csinálok rosszul valamit??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy csak én csinálok rosszul valamit??

Semicolon

2016. november 5.

Mindig nagyon gyengék voltak a körmeim, rágtam is őket és soha semmi nem tudta megerősíteni. Ez a kis csodaszer viszont nagyon szépen megerősítette őket! Nagyon jó és csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

kovacsliliii

2016. augusztus 27.

Nagyon jó termék. Elég gyenge körmeim vannak, ez az erősítő viszont teljesen rendbe hozta őket. Az egyetlen problémám az, hogy nagyon hamar beszáradt, de ezt elnézem neki, mivel nagyon hasznos volt és sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Rosemodee

2016. június 13.

Próbáltam már jó pár erősítő lakkot.... De ez az első, ami tényleg hatásos. Mondjuk még mindig lapjában válik a körmöm és puhácska, de ennél jobban soha semmi nem használt a körmeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)