Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2018. május 8.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Innovatív formulájú szemhéjárnyaló, amely felvitelt követően púderes hatásúvá alakul, tökéletes, tartós, matt hatást nyújt. Krémes textúrája, gazdag, intenzív színei pazar megjelenést eredményeznek.

3 árnyalatban kapható

kacibog83

2019. július 2.

Kifogyóban volt a szemhéjalapozóm, ez a termék pedig szuper áron volt, így a szemhéjbázis kiváltására rendeltem meg a legvilágosabb szárnyalatot. Egyébként is szemeztem már vele, de most aztán tényleg nyomós okom volt rá, hogy megvegyem. Elég egy pötty az aplikátorral a szemhéjam közepére, finoman szétkenem az ujjammal és mire egyenletesen eloszlatom mindenhol, addigra szinte teljesen meg is szárad. Még szemhéjpúdert nem is próbáltam felvinni rá (ami miatt megvettem), mert annyira tetszik a végeredmény. A szemceruza szuper jól "tapad" utána a felső szempillatőbe, aztán már csak spirálozok egyet és kész a sminkem. Annak ellenére, hogy már szépen lebarnultam, nincs természetellenes színe, jól alkalmazkodik a bőrszínhez. A kevesebb néha több tipikus esete érvényesül, mert elegáns, természetes végeredményt lehet vele elérni, annak ellenére, hogy nem feltűnő, én látom a külömbséget a vele-nélküle állapotban. A sötétebb, taupe árnyalat is nagyon tetszik, szerintem az is gyönyörű lehet. Matt finise révén fixálja a sminket (pl. a szemceruzát), viszont egyáltalán nem szárít, ápolt külsőt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Mesike91

2019. április 12.

Egész jó cucc. Első reakció (ujjal viszem fel egy rövid csík elég az egész szemhejamra): uristen, vennem kell meg ebből. Azonnal szárad, de van idő elkenni, szép, természetes hatás, nem üvölt, hogy van smink rajtam.
Második reakció: miért ülsz bele rövid idő alatt a szemhej ráncba? Most akkor vegyek, vagy ne vegyek?
Harmadjára: csak veszek meg egyet legalább, mert ilyen gyorsan kb. Semmivel sem sminkelem ki magam.
Hátrány, ha retegezni szeretnenk, tuti valami elmászik, nem egyforma a két szem, stb. Vagy csak en rohantam nagyon.
Egy csík, ujjal ken, és így a legszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Egy csík, ujjal ken, és így a legszebb.

ALettah

2019. március 11.

A Creamy Taupe árnyalat van meg, ez egy szép "porosbarna" szín. Azért vettem, mert régen volt egy ilyen applikátoros szemhéjárnyalóm, amit annyira szerettem, hogy életem egyetlen sminkcucca, ami nem lejárt, elveszett vagy kidobódott, hanem elfogyott. Nem vagyok nagy sminkmester, de ezzel a fajta applikátorral egész elfogadható és gyors szemsminket tudok készíteni.
Nem csalódtam, a szín szép, könnyű felvinni, szépen terül, és kb 1 perc száradás után valóban matt hatása lesz.
Nagyon tartós és abszolút vízálló: onnan tudom, hogy a kézfejemre is kentem egy csíkot, hogy az árnyalatot próbálgassam, és az esti mosogatás után tökéletes formában és intenzitásban volt még jelen.
Nekem nem okozott semmilyen irritációt.
Alapdarab lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Nekem nem okozott semmilyen irritációt.
Alapdarab lesz nálam.

KFlower

2018. július 12.

Elfogyott a szemhéjalapozóm, és kellett valami gyorsan, úgyhogy megrendeltük ezt, hátha. A bézs szín van meg, szemhéjalapként és önmagában is használtam, nekem nem tartott egész nap, úgy 6 óra után már megült a ráncokban. Nem forradalmi, de ha valakinek nem olajos a szemhéja, akkor az biztosan szeretni fogja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Liana88

2018. június 23.

2 árnyalatot is beszereztem. Nedves törlőkendővel könnyen eltávolítható, egèsz nap fent marad mèg a nyári melegben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Ada6200

2018. június 13.

Kipróbáltam a Creamy Taupe árnyalatot, az, aminek le van írva, egyenletesen kenhető, majd valóban matt a hatás, még azt is megkockáztatom, hogy szép, azonban olyan rohadtul ... csíp, ég tőle a szemhéjam, hogy le kellett mosnom... (ragaszkodó, csak sima vízzel nem jött le, ami jó lenne, ha jó lenne).
Abszolúte 0 pont. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

Abszolúte 0 pont. Sajnálom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.