Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal csökkenti a pórusok láthatóságát. Bőrvédő E-vitaminnal és Pore Blurring Technológiával. Felitatja a bőrről a felesleges faggyúváladékot, matt hatást nyújt. Tartósabbá teszi a sminket, párás környezetben is. Selymes, könnyű formula, amely tökéletesíti a bőr megjelenését.

Ár: 999 , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta+postaköltség
Andrea1992

2019. június 28.

Akciósan jutottam hozzá úgy voltam vele egy próbát megér. Tag pórusú zsírosodásra hajlamos borom van. Először az állaga kicsit fura volt mintha megjobban csillogott volna a borom tőle, de aztán szépen lemattitotta. Van hogy smink nélkül használom van hogy csak porpuder alá. Meg vagyok vele elegedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

jane79

2019. május 10.

Általában megrendelem a katalógusban szereplő újdonságokat, amiket amúgy is használok. Ez volt eddig a legkellemesebb csalódásom, nagyon olcsó és nagyon szépen mutat felette az alapozó. Biztos vagyok benne, hogy sokszor újra fogom venni. Simán veri a sokat hypolt Baby Skint a Maybellinetől, illetve az Oriflame prémium Giordiani sminkalapnál is sokkal sokkal jobb. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Niki03

2019. március 23.

Pontosan azt teszi amit állít: mattít és kitölti a pórusokat (azért nem teljes mértékben). Szerintem ár - érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

HNReni

2019. március 1.

A formulája nagyon könnyű és tényleg selymes érzetet hagy maga után. A pórusokat kb. harmad akkorára csökkenti, elég hatékony. Az alapozó és a korrektor is szépen terül rajta és nap végéig matt marad, ha mattító alapozót használok
( nekem pl. az Yves Rocher supermat alapozóval hibátlanul működik együtt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

( nekem pl. az Yves Rocher supermat alapozóval hibátlanul működik együtt.)

PDEva

2019. január 2.

Karácsonyra kaptam, és örülök,hogy kipróbálhattam ezt a terméket. Az oriflame primerek nagyon jól működnek a bőrömön, és most sem csalódtam. Teszi a dolgát, azaz csökkenti! a pórusok láthatóságát. Csökkenti! - nem tűnteti el teljesen őket, valamennyire látszanak, de szerintem még így is nagyszerű az eredmény. Selymes érzetű, mattszerű (nálam nem teljesen matt) réteget képez, kifejezetten jó érzés volt "viselni". Szépen terül rajta az alapozó. Ha elfogy, szerintem venni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

mariann33

2018. október 14.

A vélemények miatt rendeltem belőle,és már az utánpótlás is megérkezett,mert nagyon jó termék szerintem.
Egyáltalán nem ad matt hatást,pedig száraz,vízhiányos a bőröm,de kevésbé fényes mint pl.a Novage pórusfinomító alap az Oriflametől,így egész nyáron ezt használtam.
Az alapozó nagyon szépen terül rajta(Giordani gold mineralt használok),természetes hatást kelt,én nem szeretem a teljesen mattot semmiben,mert élettelen,természetellenes hatást kelt minden ami matt,úgy érzi az ember,hogy hiányzik valami..
A titka számomra az,hogy összerázom a tubust mielőtt kinyomom a kencét,mert a primerek hajlamosak különválni,és van hogy csak az átlátszó szilikon érkezik elsőnek a tubusból.
A 20ml-es kiszerelést először kevésnek gondoltam,de sokáig elég mindennapos használat mellett is.
A pórusokat szetintem nem csökkenti jobban mint más,de összességében nagyon elégedett vagyok,hisz újravettem,és biztosan fogok még rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Vexi

2018. május 18.

Nekem nagyon jól bevált, szépen bele lehet dolgozni a hatalmas pórusaimba. Ez után felkenem az alapozót, és tökéletes lesz a végeredmény. Nem csinál miteszereket, és nincs vakolat érzés utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Barbika1000

2018. március 18.

Sokkal tartósabb az alapozó, a T-zónában kevésbé zsírosodik a bőr. Jó termék az árát is megéri a pórusokat minimálisan csökkenti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate