Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oriflame The One új hosszantartó körömlakkja.

Ár: 350 Ft /db vagy csere , Eladó: Coffee123
Állapot: 1x próbált, szinte tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, foxpost
Ár: 450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Gabria

2019. október 6.

Sokáig nem akartam ilyen lakkokat rendelni, ki tudja miért. Talán mert annyira csalóka tud lenni egy-egy lakk színe a katalógusban? Először vettem egy nagyon furcsa lilás árnyalatot, de amikor megérkezett csalódás volt. A színe nagyon nem tetszett. Utána valami kis csillogós sárga lakkot kaptam, aminek örültem... de csak mert kaptam, egyébként a sárga nagyon nem az én színem. Utána vettem egy világoslila és egy barack színt... és megtörtént az áttörés, ezeket már végre imádom. Nagyon pigmentáltak, szépek. A kupakja nagyon jó, nem lehet rajta túlhúzni a kupakot. Az állaga is megfelelő nekem, az ecset lapított, talán már egy kicsit túl széles. Ha akciós, kipróbálni az alap, számunkra legkedvesebb színeket érdemes. Szeretem őket végül is, megfelelőek bár vannak ennél jobban imádott lakkjaim is azt hiszem, úgyhogy 4 csillagot szánok erre a márkára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Julus92

2019. augusztus 10.

Szeretem ezeket a lakkokat, szép, erősen pigmentált színeik vannak, egyenletes lesz a felület. Pár hónap után valóban lassabban száradnak, mint felbontáskor, úgyhogy én is igyekszem őket minél gyorsabban elhasználni, és egyszerre max 3 színt megkezdeni. Körömlakkok esetében valahogy nem szívesen költök több pénzt, hogy kipróbáljam a drágább, jobb minőségűek mit tudnak. Valahogy nem hiszek benne, hogy annyival többet tudnának, hogy megérje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nikol004

Korcsoport: < 18
2019. június 25.

Pozitívuma, hogy jól pigmentált színei vannak, az ecsetével kényelmesen lehet dolgozni.
Negatívumia közé megemlíteném, hogy szinte egyeltalán nem tartós, lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 25.

mollimo

2019. május 1.

Nagyon jó színe van 1 réteg festés után is. Az ecset formája tetszik, segít, hogy ne menjek mellé ^^' könnyű használni. Nem pattogott le már az első napokban, nekem 4 napig bírta úgy, hogy mindent csináltam vele, naponta többször is mosogattam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Szofi1101

2019. április 29.

Sötét zöldes-kékes árnyalatban, és ezüst csillámos rózsaszínben van meg. Lakkot csak a lábamra használok, mivel a kezemen műkörmöt hordok, és hát azt mondanám, hogy olyan közepesen tartós. A sötét zöldes árnyalat meglepően jól néz ki lábon, pedig nem az én színem, fél évig ki se nyitottam a lakkot, és egyszer unatkozásból kentem fel, és megkedveltem. Egy rétegben is szépen fednek, kettőt a tartósság miatt szoktam felkenni. És csatlakoznék az előttem szólókhoz, a kupak tényleg fantasztikus dizájn. Nem tud rászorulni, de szépen kattan egyet, ha lezártad, ezért egy csillag plusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

sweetheart

2019. április 6.

Szép színekben kapható, 5 darab van meg belőle. Olyan közepesen tartós. Nem csíkoz, amit szeretek benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Krisztina527

2019. március 25.

Én személy szerint imádom ezeket a lakkokat. Sok árnyalatot beszereztem már, a világosabbak gyengébben fednek 2 réteggel is, de alapozó lakkal tökéletes. Száradásban nem a legjobb, de ha az embernek ráérősebb napja van, érdemes kivárni (vagy szárító lakkot, sprayt használni ha mégsem), szerintem elég tartós. Akciósan nagyon megérős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

NovErke

2019. március 10.

London Red árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, sötétvörös szín. 2 rétegben szépen fed, az első rétegnél megörültem, milyen gyorsan szárad aztán a második réteg valamiért sokkal lassúbb volt. Pedig hagytam megszáradni az alatta levő réteget.. Tartóssága jónak mondható, már egy hete van a körmeimen. Van 1-2 körmöm aminek a végéről lepattant egy icipici, viszont egy párszor fizikai munkát is végeztem a héten, na ahhoz képest ez nagyon jó teljesítmény.

Up.:
2 napja ismét ezt a körömlakkomat használtam, de máris pattog, pedig most nem dolgoztam olyat ami megviselte volna, meg fedőlakkot is kentem rá. Tehát egyáltalán nem tartós. Viszont jól pigmentált és gyorsan szárad. Valamint nagyon szeretem azt a széles lapított ecsetét meg a kupakját, ami akad egyet amikor jól van rátekerve. Gondolkoztam rajta hogy a tartóssága miatt lepontozom 3*-ra mert úgy nagyon rossz. De inkább hagyom így mert ezt leszámitva meg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Up.:

Valerie13

2018. október 19.

Nagyon szép színekben kapható. Már 1 rétegben is dögös a színe, szuper bulis körmöket varázsoltam vele. Fedőlakkal 1 rétegben vittem fel, 5 napig bírta, 5. napon minimális lepattogzás miatt kellett lemossam. Megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

1 rétegben 2-3 nap múlva lekopik, 2 rétegben vagy 5 napig is bírja, mindezt úgy, hogy napi szinten rengetegszer mosok kezet a munkámból kifolyólag. Akciósan vásároltam én is, jó vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, Red 34 Lake / CI 15880, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.