Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oriflame The One új hosszantartó körömlakkja.

Ár: 300 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
NovErke

2019. március 10.

London Red árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, sötétvörös szín. 2 rétegben szépen fed, az első rétegnél megörültem, milyen gyorsan szárad aztán a második réteg valamiért sokkal lassúbb volt. Pedig hagytam megszáradni az alatta levő réteget.. Tartóssága jónak mondható, már egy hete van a körmeimen. Van 1-2 körmöm aminek a végéről lepattant egy icipici, viszont egy párszor fizikai munkát is végeztem a héten, na ahhoz képest ez nagyon jó teljesítmény.

Up.:
2 napja ismét ezt a körömlakkomat használtam, de máris pattog, pedig most nem dolgoztam olyat ami megviselte volna, meg fedőlakkot is kentem rá. Tehát egyáltalán nem tartós. Viszont jól pigmentált és gyorsan szárad. Valamint nagyon szeretem azt a széles lapított ecsetét meg a kupakját, ami akad egyet amikor jól van rátekerve. Gondolkoztam rajta hogy a tartóssága miatt lepontozom 3*-ra mert úgy nagyon rossz. De inkább hagyom így mert ezt leszámitva meg jó.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Up.:

Valerie13

2018. október 19.

Nagyon szép színekben kapható. Már 1 rétegben is dögös a színe, szuper bulis körmöket varázsoltam vele. Fedőlakkal 1 rétegben vittem fel, 5 napig bírta, 5. napon minimális lepattogzás miatt kellett lemossam. Megéri.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

1 rétegben 2-3 nap múlva lekopik, 2 rétegben vagy 5 napig is bírja, mindezt úgy, hogy napi szinten rengetegszer mosok kezet a munkámból kifolyólag. Akciósan vásároltam én is, jó vétel volt.

Eufrozina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

aneeco

2018. augusztus 12.

A kedvenc körömlakk márkám!!! :) Minden egyesül benne, ami nekem fontos egy körömlakkban: tartós (a sötétebb árnyalatok is, még rendszeres mosogatás mellett is kibír jó pár napot a körmökön), gyorsan szárad, szép a fedése és sokféle árnyalatban elérhető. Elég sok színt összegyűjtöttem már, a legvilágosabbtól a legsötétebbig, a szivárvány minden színében (és azon is túl), de még egyikben sem csalódtam. Ár-érték arányban is kiváló választás, ráadásul 2-3 havonta elérhető valamilyen akcióban, így még kedvezőbb az ára.

aneeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

Barack és pink színben van ilyen lakkom. Az ecsete fura, nehéz volt vele dolgozni. A lakk száradási ideje: közepes. Tartóssága min. 5 nap, én azért mostam csak le, mert meguntam a barack színt.

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Yumechan

2018. május 6.

Én nagyon szeretem ezt a körömlakkot, természetesen mindig akciósan vettem meg, és nekem ebben az árkategóriában eddig a legjobb. Nekem egy nap alatt csúnyán lekopik a legtöbb lakk, hiába nem mosogatok, meg ilyenek, akkor is. Ez viszont fennmarad néha 3 napig is, ha két rétegben használom. (Egyébként mindet két rétegben használom...)
Szép színei vannak, egyedül a sárgája eddig az, amit nem tudok szépen felkenni, mert mindig csíkos marad.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

ildko13

2018. április 8.

Szép árnyalatok, két rétegben egész jó fedés és ha gumikesztyűben mosogatok, akkor akár 3-5 napig is bírja, ami nálam kisebb rekordnak számít. Teljes áron nem szívesen venném meg, akciósan azonban megéri.

ildko13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Agnes004

2018. március 13.

Tartósabbak közé tartozik, 2 réteg elég szokott lenni belőle.

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Tartósabbak közé tartozik, 2 réteg elég szokott lenni belőle.

Csipetke

2018. február 27.

Nagyon szeretem az Oriflame-nek ezt a körömlakkját. Szerintem ez a legjobb. Van belőle több árnyalatom is de a kedvencem a red sky árnyalat. Eszméletlen szép piros. Egy rétegben is gyönyörű de persze két rétegben szoktam felvinni és valami mesésen szép. Nagyon könnyű az ecsetet használni,szerintem a méretéből adódóan. Egy kicsit szerintem többet vesz fel a kelleténél de mivel többségében hosszúak a körmeim nekem egyszerűvé teszi a használatot. Könnyedén és szépen, egyenletesen kitudom vele festeni a körmeimet. Gyorsan szárad és tartós is. Brutál pigmentáltak a színei.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

zdoreebaba

2018. február 18.

Szeretem az Oriflame The ONE márkás lakkjait. Már rengeteget volt alkalmam beszerezni. Közülük sokat sikerült eladnom, elajándékoznom. Magamnak 4 fajtát hagytam meg, vagy bontottam fel, amik közelebb álltak a szívemhez. Két téli árnyalatom ezek közül az Amethyst Rock: sötét lilás szín gyönyörű aranyló porszemcsékkel, a másik egy világosabb, pezsgős gyöngyházfényű körömlakk, a Rose Diamond. Ezeket kimondottan karácsony előtt vásároltam meg. Nagyon tartósak, szép fedést adnak egy rétegben is. Tartósságuk nálam 4 nap volt. Rengetegen megdicsérték őket a körmeimen. Láb lakkozásához tavasszal és nyáron is szépen tud mutatni. Az enyhébb idő lakkjai: Tiramisu: ez egy nagyon világos, fényes, picit barackos árnyalat, a másik pedig Crystal Water. Sajnos ez az a árnyalat, amiben nagyot csalódtam. Nyárra gondoltam, hogy nagyon szép lesz, de teljesen áttetsző egy rétegben, alig látszik. Mintha csak szutykos lenne a körmöm. Két rétegben még nem próbáltam, de még tesztelni fogom.
Alapvetően ez a márka nagyon jó, szebbnél szebb színekben lehet válogatni. Én mindig veszek belőlük többet, ha komolyabb leértékelés van. Megéri, ha egyedi és szép körmöket szeretnénk otthon varázsolni.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, Red 34 Lake / CI 15880, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.