Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2017. április 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Schmetterling

2015. szeptember 14.

Édesanyámnak vettem mikor akciós volt, két hét után már volt változás. sokkal szebb lett a bőre.
Teljes áron sajnos elég húzós az egy hónapra való adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Teljes áron sajnos elég húzós az egy hónapra való adag.

radioaktiva

2012. október 20.

Ez az olaj fantasztikus ! Pár éve rendszeresen használtam, de csak kb. heti 1 alkalommal, mert a korom miatt még nem volt indokolt, hogy használjam. Télen különösen szerettem, mert a kiszáradt, kipirosodott, időjárás és a munkahelyi száraz levegő által megviselt bőrömet reggelre gyönyörűen rendberakta. Hidratált, sima, kipihent bőrrel ébredtem :-) Többször is újravettem. És még fogom is, de csak most találtam a közelemben tanácsadónőt, akitől megrendelhetem. Nem olcsó, de akciósan azért már megfizethető. Nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil