Oriflame

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Áttetsző, zselés maszk gránátalma enzimekkel. Puhábbá, simábbá és ragyogóbbá teszi a bőrt.

lucintaa

2016. november 10.

Fuuu, na, ez is egy olyan termék, amit biztos, hogy nem veszek újra...
Kezdjük azzal, hogy az állaga valami irtózatosan folyékony, nagyon szeret nyúlni és elmászkálni mindenfele. Alig tudtam rendesen eloszlatni az arcomon, ha sikerült is, ott is folyt, nem maradt a helyén. :S Nem tudom, lehet, csak én tapasztaltam rosszul. A másik fele, hogy egy csomó ideig fent hagytam, mégse száradt meg teljesen, és miután lemostam, egyáltalán semmit nem éreztem (legalábbis jótékony hatást nem), mintha semmit nem tettem volna a bőrömre. Talán egy nagyon picit radírozott, de azt is minimálisan.
Nem jött be, és ahhoz képest olcsó sem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Fuuu, na, ez is egy olyan termék, amit biztos, hogy nem veszek újra...
Nem jött be, és ahhoz képest olcsó sem volt. :(

Luca4

2016. április 19.

Nagyon szeretem. Számomra bevált(:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Nagyon szeretem. Számomra bevált(:

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 29.

Most vettem először, igazából többet vártam tőle. Arcradírozásra nem nagyon alkalmas, eléggé ragad és folyik is, amikor felkenem, tehát nem maszk hatású.. Volt az oriflame-nek régebben egy ORIFLAME DIAMOND CELLULAR SEJTMEGÚJÍTÓ RADÍROZÓ GYÉMÁNTPORRAL nevű terméke, azzal nagyon meg voltam elégedve. Nem tudom miért szüntették meg, az klasszisokkal jobb volt, mint ez a bőrmegújító maszk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 29.

lucintaa

2015. szeptember 18.

Bíztam ebben az arcmaszkban...de nem jött be. :(
Zselés állaga van, ami nem is lenne baj, de iszonyat híg, és mikor fel akarom vinni az arcomra, nyúlik-folyik. :/ Semmilyen hatást nem tapasztaltam, talán egy picikét éreztem, hogy radíroz. Lemosni is nehezen lehet...
Nem olcsó, ennyi pénzért többet várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Bíztam ebben az arcmaszkban...de nem jött be. :(
Nem olcsó, ennyi pénzért többet várna az ember.

Ivett0502

2015. március 25.

Meglepődtem amikor kibontottam, ugyanis ez egy zselé állagú pakolás, amit nem tüntettek fel sehol. Hidratálni jól hidratál, de hogy mitől radíroz azt nem tudom. Ezt a hatását nem is érzékeltem. Összességében nem ájultam el tőle, pláne ennyi pénzért. Mivel hidratálni hidratál ezért kap 3 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: PEG-6, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.