Oriflame

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Áttetsző, zselés maszk gránátalma enzimekkel. Puhábbá, simábbá és ragyogóbbá teszi a bőrt.

Luca4

2016. április 19.

Nagyon szeretem. Számomra bevált(:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Nagyon szeretem. Számomra bevált(:

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 29.

Most vettem először, igazából többet vártam tőle. Arcradírozásra nem nagyon alkalmas, eléggé ragad és folyik is, amikor felkenem, tehát nem maszk hatású.. Volt az oriflame-nek régebben egy ORIFLAME DIAMOND CELLULAR SEJTMEGÚJÍTÓ RADÍROZÓ GYÉMÁNTPORRAL nevű terméke, azzal nagyon meg voltam elégedve. Nem tudom miért szüntették meg, az klasszisokkal jobb volt, mint ez a bőrmegújító maszk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 29.

Ivett0502

2015. március 25.

Meglepődtem amikor kibontottam, ugyanis ez egy zselé állagú pakolás, amit nem tüntettek fel sehol. Hidratálni jól hidratál, de hogy mitől radíroz azt nem tudom. Ezt a hatását nem is érzékeltem. Összességében nem ájultam el tőle, pláne ennyi pénzért. Mivel hidratálni hidratál ezért kap 3 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: PEG-6, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.