Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Formulája hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet, védő hatást nyújt. E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz. A fekete áfonya magjából nyert olajnak köszönhetően táplálja a bőrt, az ajak területén is. Csodálatos, gyümölcsös, feketeáfonya-illata van.

Ár: 1000 Ft , Eladó: GossipGirl
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

RyahOneY

2020. február 11.

Az ajkaimon szoktam használni, mert hideg, szeles időben nagyon kiszárad, berepedezik. Néhány illatban próbáltam már ezt az univerzális balzsamot, most épp egy ilyet hordok magammal a táskámban. Az illata nagyon kellemes, az íze sem vészes (bár kicsit mű, és idézi a régi, gyűlölt "szőlőzsírok" ízét... :/ ) Hatása a többi ilyen balzsammal megegyezik, remekül ápolja a vízhiányos bőrt, éjszakára rajta hagyva reggelre puha, repedezésmentes lesz az ajak bőre. :) Nem hagy ragacsos, zsíros érzetet sem maga után, éjszaka használva sem "szárad rá" az ajkakra. Nekem is, páromnak is nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

realshady

2020. február 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodát tesz a kiszáradt bőrrel. A számra és a kézfejemre is ezt szoktam használni télen. Rövid idő alatt látni a hatását. Apró kiszerelése miatt bárhova magammal vihetem. Az ára elég húzós, így általában az éppen akciós terméket választom, de csak az illatuk más, egyébként mindegyik színű krém ugyanolyan jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Stargazer

2020. február 2.

Imádom ezt a terméket. Nagyon jó illata van, nagyon szépen rendbehozza a kiszáradt ajkakat, vagy egy megfázás utáni kidörzsölt bőrt az orrom alatt. Még a száraz könyökömre is szoktam használni, és ha rendszeresen kenem, akkor nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bogi97

2020. január 21.

Azt se bánnám ha lenne belőle itthon vagy 20 darab annyira jól hidratál főleg ezekbe a téli időszakokba mikor nagyon kiszárad a szám annyira szépen rendbe hozza 1 éjszaka alatt.
Sőt én még a térdemet is ezzel szoktam bekenni meg a kézfejem is.
Így aztán nem sokáig elég 1-1 darab de nyilván nem ez a napi testápolóm, viszont ez a legjobb minden féle fajta kiszáradt bőrre !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Sőt én még a térdemet is ezzel szoktam bekenni meg a kézfejem is.

Gabria

2019. november 15.

Ezt rendeltem meg, most ez volt az akciós. :) Akciós áron nagyon jó kis ára van. Nagyon jó az illata is. És mint minden Oriflame univerzális balzsamnak, ennek is aranyos a tégelye. A krém is jól hidratál, hasznos kis krémecske és nagyon sok mindenre alkalmazható ugyebár. Sokszor fültisztító pálcikával nyúlok bele, mert bizony én sem szeretem, ha utána kezet kell mosni és külön a körmömet suvickolni, hogy kimenjen alóla a felesleges krém. Így nem olyan rossz azért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ylion

2019. szeptember 9.

Jó az illata, jól hidratál. Kipirosodott, kiszáradt orrom alá is szoktam belőle kenni. Többnyire téli időszakban használom.
Nekem a csomagolása nem tetszik, nem praktikus a pici tégely. Nagyon köröm esetén nem igazán tudok rendesen belenyúlni, a körmöm alá megy.
Akciósan vettem, teljes áron szerintem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Akciósan vettem, teljes áron szerintem drága.

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Nagyon jól hidratál, télen is. Nekem a csomagolással sincs bajom. Nagyon jó kos krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

Vivkoo

2019. március 29.

Finom az illata, jol hidratal, ujraveszem. A kiszerelese miatt vonok le egy csillagot , mert nem szeretem az ujjammal kenegetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

PatriciaF

2019. január 26.

Émelygős illata van, számomra kicsit túl sok, nem tudom egész nap ezt használni, az ajkakat szépen hidratálja, más bőrfelületen csak kombinálva tudom használni testápolóval, vagy kézkrémmel. A száraz bőrfelületen inkább egy furcsa rétegként tudjám jellemezni, lemosás után a bőröm ugyan olyan száraz marad, ha önmagában használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

eeeee

2018. december 21.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is. Ápolja, megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus. Számomra ennek van az egyik legfinomabb illata, a feketeribizlis és a cseresznyés mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.