Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Formulája hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet, védő hatást nyújt. E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz. A fekete áfonya magjából nyert olajnak köszönhetően táplálja a bőrt, az ajak területén is. Csodálatos, gyümölcsös, feketeáfonya-illata van.

Ár: 1000 ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2021. április 18.

Több Tender Care-em volt már, apró kis ezermester, ez pedig egy különösen jól sikerült illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Nymphea

2020. június 20.

Azt hiszem, ez valami szerelem féleség. Még nem régen kezdtem használni, így a hatásáról még majd nyilatkozom, de eddig nagyon tetszik. Könyékre és ajakra használom, kellemesen balzsamos az állaga és finom az illata. Sszerintem egy évezredig is kitart, minden nesszeszerbe kellene egy ilyen. Azt hiszem, ki fogom próbálni még más illatokban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

zdoreebaba

2020. június 19.

Állíthatom, hogy ez az áfonyás a legkedvesebb illatom az eddig megjelent balzsamok közül. Valóban univerzális, mindenre tökéletesen jó. A száradásokat, legyen az ajkakon, sarkakon, körömágyon, homlokon vagy bárhol máshol megszünteti. A bőrégésre, sebekre is gyorsan hasznosítható. A legújabb saját felfedezésem: képzeljétek szemöldök waxként is funkcionál, így a szemöldök festéket jól el lehet oszlatni vele és tartós is marad. Isteni illata van, remélem sikerül minden illatban beszereznem. Imádom! Bárhol és bármikor jól funkcionál és tényleg mindenre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

egyno

2020. június 7.

Az egyik legjobb ajakkencem, a könnyen kicserepesedo ajkam pikk pakk rendbe szedi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

CsinCsilla

2020. április 16.

Nagyon jó illata van, ugyanazt tudja, mint a társai, imádom! Remélem minden illatban be tudom szerezni, ez a kedvenc ajakkencém jelenleg 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Denny

2020. április 4.

Nagyon szeretem az Oriflame univerzális balzsamjait. Ezelőtt a fahéjasat használtam, és mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve. Az illata nagyon finom, az állaga is szuper, sűrű, minőségi. Nagyon kevés is elég belőle, így rengeteg ideig kitart, pedig azt hittem a 15 ml pikk-pakk el fog majd fogyni. Általában a számra használom, mert eddig ez a legjobb ajakápoló, amit találtam. De kiszáradt kézre, bőrre is használtam már. Bár nagyon lassan szívódik be, szépen ápolja a száraz bőrt, csak ajánlani tudom! Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

RyahOneY

2020. február 11.

Az ajkaimon szoktam használni, mert hideg, szeles időben nagyon kiszárad, berepedezik. Néhány illatban próbáltam már ezt az univerzális balzsamot, most épp egy ilyet hordok magammal a táskámban. Az illata nagyon kellemes, az íze sem vészes (bár kicsit mű, és idézi a régi, gyűlölt "szőlőzsírok" ízét... :/ ) Hatása a többi ilyen balzsammal megegyezik, remekül ápolja a vízhiányos bőrt, éjszakára rajta hagyva reggelre puha, repedezésmentes lesz az ajak bőre. :) Nem hagy ragacsos, zsíros érzetet sem maga után, éjszaka használva sem "szárad rá" az ajkakra. Nekem is, páromnak is nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

realshady

2020. február 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodát tesz a kiszáradt bőrrel. A számra és a kézfejemre is ezt szoktam használni télen. Rövid idő alatt látni a hatását. Apró kiszerelése miatt bárhova magammal vihetem. Az ára elég húzós, így általában az éppen akciós terméket választom, de csak az illatuk más, egyébként mindegyik színű krém ugyanolyan jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Stargazer

2020. február 2.

Imádom ezt a terméket. Nagyon jó illata van, nagyon szépen rendbehozza a kiszáradt ajkakat, vagy egy megfázás utáni kidörzsölt bőrt az orrom alatt. Még a száraz könyökömre is szoktam használni, és ha rendszeresen kenem, akkor nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bogi97

2020. január 21.

Azt se bánnám ha lenne belőle itthon vagy 20 darab annyira jól hidratál főleg ezekbe a téli időszakokba mikor nagyon kiszárad a szám annyira szépen rendbe hozza 1 éjszaka alatt.
Sőt én még a térdemet is ezzel szoktam bekenni meg a kézfejem is.
Így aztán nem sokáig elég 1-1 darab de nyilván nem ez a napi testápolóm, viszont ez a legjobb minden féle fajta kiszáradt bőrre !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Sőt én még a térdemet is ezzel szoktam bekenni meg a kézfejem is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.