Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guapa, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag tápláló krém kellemes karamellillattal, a száraz, érdes bőrfelület ápolására. Puhává varázsolja a bőrt.

HNReni

2018. december 21.

Update: Van egy ötletem a köröm alá kerülése érdekében: én egy lapos fejű vékony applikátorral viszem fel.
Nagyon jó minőségű. Az illata fantasztikusés nagyon puha lesz tőle a bőr. Abszulút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Mesilla

2017. november 29.

Több illat is megvan ebből a termékből, de egyedül a karamellásnál érzem azt, hogy eltalálták az illatot, így ez a kedvencem is. Ezt hordom magamnál általában, bár út közben nem szoktam használni, mert koszos kézzel nem nyúlkálok bele, így lehetne praktikusabb a csomagolása.
A krém ugyanaz, mint az alap, vagyis elés vastag és tápláló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

A krém ugyanaz, mint az alap, vagyis elés vastag és tápláló.

deezsina

2017. november 7.

Talán picit gyengébb mint az illatmentes változata, de cserébe a karamellillat nem rossz. A tégely valóban nem praktikus, cserébe ha valóban a problémás kisebb bőrfelületre használjuk, a zsírossága miatt sokáig elég. Nekem már rettentően régóta megvan és még nem vettem észre romlás jelét. Az illatváltozatok sokszínűsége miatt lehet hogy rápróbálnék még más fajtára, de ez a kettő ami megvan is kiszolgált kb 10 évig, sőt, még bőven van belőlük

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Katmok

2016. április 23.

imádom...az összes illatút imádom,nagyon praktikus és tényleg segít hidratálni akárhol,könnyen elfér a táskámban és bármikor lehet haszni. A gond egyedül,hogy bele kell nyúlni és hosszú körömmel ez nem túl kellemes,de ettől függetlenül csak ajánlani tudom,mert nagyon hasznos ( a többi fajtája is )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

BlairBlair

2016. február 11.

Előzőleg írta valaki a disznózsír hasonlatot, hát, egyet tudok vele érteni. Nem szívódik be, nagyon fura az állaga meg a szaga is, nekem nem vált be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

ribizlizizi

2015. november 29.

szeretem ezeket az univerzális balzsamokat az oriból, de ez a karamellás nekem valahogy annyira büdös. van belőle két tégely, de az istennek se fogy el, annyira émelyítő a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

VanillaBlossom

2015. november 28.

A szemem, a szám, és az arcomon néhány terület néha annyira kiszárad, hogy "pikkelyessé" válik. Van egy gyógyszertári krém, amit használok, és segít, de annak is idő kell, míg kifejti a hatását. Ezek a kis balzsamok azonban 1-2 óra alatt megoldják a problémámat. IMÁDOM!
Nagyon zsírosak, ha valaki nap közben keni fel, számoljon azzal, hogy fényleni fog az arca, de ez a kis kellemetlenség teljesen megérni az árát!
Az illatuk is nagyon jó, persze ki mit szeret... Viszont van választék bőven.
Nekem mindig lapul 1-2 tégely a táskámban vagy a zsebemben. Kb. olyan alapdarabbá vált, mit a mobil, vagy a zsebkendő....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Az illatuk is nagyon jó, persze ki mit szeret... Viszont van választék bőven.

cintiakiss

2015. november 27.

Egy alkalommal nem volt nálam labello, így a barátnőm ,,megkínált'' vele :) Nagyon szupi kis illata van, kellően táplál, lehet egyszer beruházok rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

trstimea

2015. október 17.

Én a kiszáradt számra használtam, amivel a hideg téli napokon csodát művelt. Az illata isteni, viszont a praktikátlan kiszerelés és a benne lévő paraben miatt csak 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

0bikbik0

2015. július 10.

Ajándékba kaptam a tanácsadónőtől, mikor még gyakori oriflame használó voltam. Nálam nem vált be. Száraz bőrfelületekre kenve (könyök, körömágy) mintha tömény disznózsírt kenegetnék. Be nem szívódik, csak úgy van a bőröm felszínén, és nem csinál semmit. Viszont ajakápolóként... Na úgy meg szárít mint a fene. Cserepesek lettek tőle az ajkaim (többször teszteltem, ő a bűnös), nem kicsit. Az illata finom, de nem tartós ez sem. A tégely aljáról meg kivarázsolni az anyagot...és az a fránya parabénes tartósítás, mint minden oriflames termékben... Szerintem borzalmas, és nagyon túlmarketingelt kis kence ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate