Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratálja, puhítsa és védje a száraz bőrt az Univerzális balzsammal, amelynek formulája E-vitamint, természetes méhviaszt és nyugtató hatású törpemálnamag-olajat tartalmaz. Ideális a test és az ajak bőrére. Csodálatosan gyümölcsös törpemálna illattal.

csill87

2018. december 1.

Sajnos annyira nem vált be, pedig az illata isteni, de nem hidratálja a fájó ajkakat tartósan. Lehet a kezemre fogom elhasználni, körömágybőrre, vagy nem tudom. Az illata isteni, és olyan vidám színe van a csomagolásnak, de sajnos ajkakra nem jó ez a belenyúlkálós cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Nitus90

2018. július 23.

Akciósan sikerült hozzájutnom, így mondhatni megérte. Az illatát nagyon szeretem, de a kivitelezés... Egyszerűen nem praktikus és mindig kezet kell mosni előtte is, meg utána is. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

fancsy666

2018. július 18.

Az illatát nagyon szeretem. Epp annyira hidratál, mint egy labello. Zsírosabb az állaga, jól kenhető, viszont nem túl higiénikus, hogy bele kell nyúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

VargaViktoria

2018. július 3.

Nem szeretem. Nem praktikus, hogy bele kell nyulkalni. Nekem nem is tart sokaig az erzes, hogy hidratal. Az illata viszont nagyon jo!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

SzySza

2018. július 3.

En sajnos lehuzom. Ajakapolonak nalam nem valt be, konyokre jo. Az illata tenyleg allati finom, mint az osszesnek, nekem a cseresznyes a kedvenc. Akciosan megeri, elfogy alapon, de teljes arat azert nem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Zsebidentron

2018. május 25.

Mindenhova jön velem, rúzs előtt lehelet vékonyan primerként (is) használom, nem mászik el és sokkal hidratáltabb az összhatás. Imádom az illatát, és az, hogy minden szárazabb területet, foltot a bőrömön, ajkakon, körömágyon szépen hidratál. öccsillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Pearl

2018. május 24.

A csomagolása aranyos, táskába dobálós, de nem túl higiénikus, így az éjjeli szekrényemen landolt, és lefekvés előtt használom csak. Az illata tényleg mennyei, mint ahogy más is írta:) Újra vevős lesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Ilcsiii

2018. május 7.

Huuu az illata valami isteni. Én eddig még csak a könyökömre használtam, mert ott mindig eléggé ki van száradva a bőröm. Miután bekentem sokáig éreztem még a mennyei illatat, szóval valószínűleg még más területeken is ki fogom próbálni :D A tengelyes csomagolás annyira nekem nem tetszik, bár tény hogy aranyosan néz ki, meg könnyen magunkkal tudjuk vinni bárhová, de egy kicsi megnehezíti a krém kinyerését. De az illat és a hatékonyság alapján megkapja tőlem a maximum pontot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Annyira jóóóó illata van :) tetszik a csomagolása is, mivel praktikus, így egy repülőúton is tökéletes társ lehet. Jól hidratál és az állaga is megfelelő. Én is 399 Ft-ért jutottam hozzá, szerintem ennek a kétszeresét is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Renike087

2018. február 12.

Nagyon kellemes illata, íze van és szuperül hidratálja az ajkak érzékeny bőrét anélkül, hogy zsíros, ragacsos érzetet hagyna maga után. Hitetlenül olcsón, 399 Ft-ért jutottam hozzá akciósan. Újra megvenném, mert tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.