Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,38 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Kiszerelés:   1,38 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Szemkontúrceruza duó fantasztikus árnyalatokban. Kihangsúlyozza, csábítóvá teszi szemeidet.

Kiszerelés: 1.38  g

Jeanette88

2017. november 15.

A sötétkélk-világoskék van meg, ajándékba kaptam. Használom néha, de kemény nagyon, és nem igazán pigmentált. Sokszor kéne húzogatni, hogy látszódjon megfelelően, ami a szemcerka esetében nem túl jó.
A sötétkéket még úgy ahogy, de a világos az 0.
Sajnálom mert tetszene. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

A sötétkéket még úgy ahogy, de a világos az 0.
Sajnálom mert tetszene. :(

Enci76

2017. június 26.

Nagyon megörültem neki, hogy potom pénzért hozzájutottam, de kár volt megvennem. Használhatatlan, kemény mint a beton. Kár érte, mert szép a lila szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 26.

Ennie86

2017. március 31.

Szintén a türkiz/smaragd árnyalatú van meg nekem is. Egyszer próbálkoztam vele, de nekem nagyon keménynek tűnik a ceruza. Kb agyig kell nyomni, hogy valami látszódjon is. :D Kár érte, mert egyébként szépek a színek. Max rajzolgatáshoz elhasználom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

LauraPlaneta6

2017. március 8.

Kemény, durva, akármit csinalok nekem nem látszik a szememen, meg a sotet lila ugyahogy. Szerencse hogy kaptam mert akkor 1400 Ft mehetett volna a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Nekem a türkiz/smaragd árnyalat van meg, de kétlem, hogy elhasználnám, mert bár a színek szépek, de iszonyatosan kemény a ceruza, egyszerűen száraz, kemény, durva, ha gyengén nyomom a szememre nem látszik a színe, nem színez semmit, ha erősebben nyomom rá, akkor a türkiz szín látszik, a smaragd még akkor sem nagyon, viszont kiszúrja a szemem, irritál, mintha tűt húznék a szemem kontúrjánál... Még egy ilyen használhatatlan szemceruzám nem volt, még szerencse hogy olcsó volt és hogy nem vagyok egy nagy sminkelős alapvetően ezért nem sajnálom igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Bnemrita

2015. július 22.

A night glow árnyalat van meg. Korábban már leírtam, hogy nem vagyok egy nagy szemfestő guru, de ezt a kis ceruzát szeretem. 800 Ft-ért jutottam hozzá, fekete-fehér árnyalatával pedig szép ezüstös színűre tudom színezni a szemhéjamat. Egy munkanapot simán kibír, nekem tetszik a végeredmény, akciósan megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

Adnilem

2015. július 2.

A Mocha Loca színt használom én is. Nincs problémám sem a pigmentáltságával, sem az állagával. Jól hegyezhető, nem törik közben. Napközben tartós, nem nagyon kenődik.

A sötétebb színét használom a szemem külső felére, belülre meg a világosabbat. Kicsit összemosom egy applikátorral. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Encssy

2014. június 15.

Lilában van meg, a sötétebbik része túl sötét és kemény, karcolja a szemem. A világosabbik része meg túl világos, alig látszik valami és túl puha is, egy használat után már hegyezni kell. Nagyon csomók keletkeznek felvitelnél, szóval sehogy se jó :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Fleur

2014. június 11.

Sokáig tartó, nagyon szép, viszont nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

Sokáig tartó, nagyon szép, viszont nehezen lehet lemosni.

Dorka93

2014. május 30.

Mocha Love. Imádom.. Barna sötét részét nagyon nem szoktam használni hanem az aranyos-barnás árnyalatot.. :D jaj de jó így aranyos barnás árnyalat.. <3 úgy használom: festek egy barna tusvonalat és annak felső részét áthúzom vele.. :) nagyon szépen mutat.. vízvonalra van más amit használok.. de tényleg nekem 5* kár h kivonják a forgalomból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate