Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KvamurLamur, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Veronica

2015. május 20.

nekem a képen látható pink van meg. Na , én imádom :D . az is igaz, hogy én nem a kézkörmeimre (de hülye megnevezés :D) hanem lábkörmeimre használom és oda pont tökéletes :) az ecsete nagyságával sincs bajom, nem csíkoz. nekem bevált ,még a tartóssága is elég jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

Tündér9

2014. július 2.

Szép a színe, de az állaga nem a legjobb és a tartóssága sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Szép a színe, de az állaga nem a legjobb és a tartóssága sem.

Senoritaa

2014. március 16.

Nem a legjobb.....nem szep olyan furcsa hatasa van :Sss

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 16.

Nem a legjobb.....nem szep olyan furcsa hatasa van :Sss

Orsyna

2013. július 19.

Nem a legjobb orif.lakk.Csíkoz és sűrű állagú.Nem lesz olyan szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Nem a legjobb orif.lakk.Csíkoz és sűrű állagú.Nem lesz olyan szép.

Ksari

2013. június 10.

Néhány hete kaptam ajándékba egy türkiz színűt, de még most jutottam el oda, hogy kipróbáljam. Sajnos az első benyomásom nem túl pozitív. Az ecsete szerintem borzalmas, túl kicsi és túl vékony, nem lehet vele szépen lakkozni, kell vagy négy ecsetvonás, hogy befedje a körmöm. Rettenetesen csíkoz, még a második rétegnél is, és nem fed tökéletesen. Viszont elég gyorsan szárad, és szép a színe (még szebb, mint az üvegben). Megelőlegezek 3 csillagot, aztán ha a tartóssága sem tetszik, elveszek egyet belőle. (1 csillagot nem akarok adni semmiképp, mert annyi az Avon lakknak adtam, és annál ez mérföldekkel jobb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 74160, Ci 15880, CI 77491, Black 2 / CI 77266, CI 77499

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.