Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy romantikus illat, amelynek bujaságát a rózsa, az orgona, az írisz és az ibolya illatcsokra, zamatát az érett barack, az aranyló sárgabarack aromája, érzékiségét a szantálfa, az ámbra és a pézsma csodálatos harmóniája adja.

Oriflame Volare EDP + Full Mooon csomag eladó
Ár: 3900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 3500ft , Eladó: keralexa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mihrinissa

2021. szeptember 2.

Imádom a kedvenc parfümöm 💕 finom tiszta virágillat 🌺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Imádom a kedvenc parfümöm 💕 finom tiszta virágillat 🌺

Isla

2021. június 28.

Nem szeretem az ilyen bágyadt rózsaillatot, de idősebb nőrokonokon jól áll. Szép a csomagolása, de magamra aligha fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

fioretta

2021. február 24.

Púderes-rózsás alapú parfüm, amit szeretek, de sajnos halványan érzek benne valami mellékzöngét, ami nem annyira tetszik. Ezt leszámítva egy szép kompozíció. Ruhán még másnap is érződik, és azon finomabb illatot ad mint a bőrömön. Inkább a korosabb hölgyek illatának tulajdonítom. A Volare Moments szimpatikusabb, az ennek egy kifinomultabb, fiatalosabb változata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

ALettah

2021. január 16.

Emlékeztem rá, hogy a régi Volare nagyon nem jött be nekem, de azért mégis reménykedve próbáltam ki az új változatot, a nagyon csinos, rózsa formájú üvegcsében. Hát, számomra tömény borzalom. Rózsa, de valami iszonyú agresszív és taszító módon, pedig általában a rózsával engem meg lehet venni kilóra. A rózsa mellett pedig valami nagyon túltolt púderesség, ami már porosnak érzik rajtam, kaparja a torkom, fejfájást okoz. A tartósságára viszont nem lehet panasz, fél napig kitartott egyetlen fújás.
Egy csillag a remek designra és a tartósságra, amúgy számomra értékelhetetlen, még wc illatosítónak sem használnám.

Update 2018 október: véletlenül újra hozzám került egy kis minta, miután kipróbáltam, szokás szerint a KM-es véleményeket pörgettem végig, és ledöbbenve olvastam, hogy van, aki még wc-illatosításra sem használná... ki lehet ez a kretén?? Hatalmas volt a döbbenetem, mikor láttam, hogy én magam lennék, jó egy évvel ezelőtt. Akkor a terhességem elején voltam, valószínűleg ez zavart be a szaglóhámomnak.
Megkövetem szegény Volaret: szép, nyugodt, bájos és kissé talán ódivatú púderes rózsaillat. De csak annyira ódivatú, mint egy szép porcelán teáskészlet - a papírpoharak korában ritka látvány, de azért szép és néha jól esik használni.
Négy csillag jár neki.
Az előző véleményem itthagyom, hogy emlékeztessen arra, hogy érdemes néha újrapróbálkozni azokkal az illatokkal, amik elsőre nem jönnek be, főleg, ha közbe esik egy terhesség :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Négy csillag jár neki.

NovErke

2020. szeptember 27.

Az üvege ötletes és gyönyörű, olyan szívesen használnám de sajnos maga a parfüm nem tetszik benne. Öreges, szerintem olyan "múzeum" illat, és nem is tartós. Érezni rajta a rózsát, de az az öreges rózsa, nem az a bájos, nőies.

Up.: Ajándékba kaptam ilyet és bár sosem tetszett, úgy gondoltam, ha már kaptam, elhasználom. Most meg kezd tetszeni😄 Érdekes, egyedi illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Gabyca88

2020. szeptember 27.

Én nagyon szeretem =)
Már nagyon régóta ismerem ezt az illatot.
Bevallom a régi üvege sokkal jobban tetszett és tartósabb is volt, meg persze az illata is picikét más volt, de még mindig nagy kedvenc =)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Én nagyon szeretem =)
Már nagyon régóta ismerem ezt az illatot.

KisTigris

2020. július 23.

Az üvege fogott meg, az gyönyörű és különleges. Viszont az illat az nem az enyém. Szeretem a púderest, de ezt nem. Inkább 60-70-80 éves néniken tudom elképzelni. Vagy lehet, hogy túl fiatalos vagyok? 🤔
A lényeg, hogy nem tetszik az illat.
Szerencsére nem tartós az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

A lényeg, hogy nem tetszik az illat.
Szerencsére nem tartós az illat.

Nobilis

2020. július 12.

Kamaszkoromtól kezdve anyukám használta ezt az illatot, ezért kedves emlékek fűznek hozzá. Tényleg egy nagyon lágy és romantikus illat, és a maga nemében nagyon jó (a tartóssága is), de hozzám speciel nem illik. Ettől függetlenül bőven megérdemli az ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Gabria

2020. január 8.

3 az 1-ben akcióként ruháztam be rá, bár elsősorban nem ezért, hanem mert úgy ahogy volt, egy az egyben elvarázsolt. Az üvege nagyon tetszik és az illata is teljesen más, mint amiket hordani szoktam, tetszett nagyon ez a változatosság. Púderes az illata, nem tolakodó, olyan lágy, kellemes nagyon. Ami eszembe jutott róla az az, hogy szerintem fiatalabb lányoknak való. Azt gondolom, hogy fiatal felnőttként még nekem pont tökéletes ez az illat, de egy idősebb nőnél már elképzelhetetlennek tartom. Nekem szerencsére bejött. A golyós deót és a kézkrémet először észre se vettem, hogy ajándékba fogom kapni, de amikor megláttam, dupla volt az öröm, bár kétségtelen, hogy anélkül is jött volna haza velem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Rajtam kifejezetten lágy illata van, kicsit púderes. Kifejezetten szeretem, tartós is, DE a régebbi csomagolású valahogy kicsit másabb volt, azt jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Isoeugenol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.