Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy romantikus illat, amelynek bujaságát a rózsa, az orgona, az írisz és az ibolya illatcsokra, zamatát az érett barack, az aranyló sárgabarack aromája, érzékiségét a szantálfa, az ámbra és a pézsma csodálatos harmóniája adja.

Oriflame Volare EDP eladó
Ár: 1850 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 2800 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: kb. 2 ml (10 fújás) hiányzik a 2018-ban vásárolt és használatba vett termékből, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
Gabria

2020. január 8.

3 az 1-ben akcióként ruháztam be rá, bár elsősorban nem ezért, hanem mert úgy ahogy volt, egy az egyben elvarázsolt. Az üvege nagyon tetszik és az illata is teljesen más, mint amiket hordani szoktam, tetszett nagyon ez a változatosság. Púderes az illata, nem tolakodó, olyan lágy, kellemes nagyon. Ami eszembe jutott róla az az, hogy szerintem fiatalabb lányoknak való. Azt gondolom, hogy fiatal felnőttként még nekem pont tökéletes ez az illat, de egy idősebb nőnél már elképzelhetetlennek tartom. Nekem szerencsére bejött. A golyós deót és a kézkrémet először észre se vettem, hogy ajándékba fogom kapni, de amikor megláttam, dupla volt az öröm, bár kétségtelen, hogy anélkül is jött volna haza velem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Rajtam kifejezetten lágy illata van, kicsit púderes. Kifejezetten szeretem, tartós is, DE a régebbi csomagolású valahogy kicsit másabb volt, azt jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kittihnl

2019. szeptember 19.

Hàt... csomagban rendeltem, akcios volt mikor vettem, de a rozsàhoz nem sok koze van, érdemesebb illatmintàt rendelni belole mielott valaki berendeli az egész uveggel :D A mamàmnak lehet elajàndékozom, mert nekem egybol az ugrik be, hogy ok szeretik az ilyen illatokat inkàbb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nesh

2019. augusztus 6.

Katalógusban szaglászás után eleve két üveggel rendeltem. Nem kimondottan szeretem a púderes illatokat, de ez nagyon bejön. A rózsa nagyon lágyan és tisztán benne van, és különlegessé teszi a bőrös lecsengés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Angyalka94

2019. július 15.

Ajándékként kaptam, az üvege nagyon ötletes és szép. Az illata nekem nagyon tetszik,kellemes. Igaz másabb mint amiket használni szoktam. Egyenlőre még nem használtam,csak a csuklómra fújtam egy kicsit belőle hogy megtudjam milyen az illata. Remélem,hogy tartós illat lesz majd. Amúgy én az egy rózsát ismeretem fel benne és mivel imádom a rózsák illatát talán ezért is tetszik még akkor is ha másabb mint amiket használtam eddig. Négy csillagot adok neki, mert nem tudom mennyire lesz majd tartós. Az öt csillagos parfümnek minimum fél napot tartania kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

TamaraS

2019. július 1.

Leárazva sikerült hozzájutni és szerintem nagyon kellemes virágos az illata, akár hétköznapokra is. Nem túl tartós. Az üvege szintén nagyon szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

NovErke

2019. május 29.

Az üvege ötletes és gyönyörű, olyan szívesen használnám de sajnos maga a parfüm nem tetszik benne. Öreges, szerintem olyan "múzeum" illat, és nem is tartós. Érezni rajta a rózsát, de az az öreges rózsa, nem az a bájos, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

vicuskat

2019. március 29.

Tényleg Tresor, de annál szerintem kicsit karcosabb, töményebb. Amikor a katalógusillatokkal való ismerkedésem indult, volt egy példányom belőle, ma már nem venném meg, nekem sok. A nosztalgia miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

CamomilleRose

2019. február 13.

Könnyed, rózsás-púderes, kifinomult illat. Nem túl tartós. Nagyon szép az üvege. Ha kifogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

timi1989

2018. november 23.

Kellemes, púderes, nagyon nőies parfüm. Egyik kedvencem. Nem a legtarósabb, de talán lehet fokozni a tartósságát az azonos illatú testápoló és dezodor használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Isoeugenol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.