Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Volare Forever Eau de Parfum egy virágos, rózsával, ibolyával átitatott illatcsokor. Kifinomult, rendkívül nőies illatát átjárja a pazar, mámorító fehér rózsa, ragyogó virágok és az édesen érzéki, cukrozott mandula aromája. Egy exkluzív illat az élet örömteli pillanataira.

Ár: 3500 Ft , Eladó: Budapest77
Állapot: Pár fújás hiányzik., Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3.000 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Új, celofánban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten a főbb utazási csomópontokon, Budán több helyen is. Postázás +postaköltség ellenében, utalás után.
Szofi1101

2019. április 29.

Én szeretem ezt az illatot, könnyed, kedves, virágos illat. Persze illatokkal nehéz, mert sokszor érzelmekhez, hangulatokhoz társítjuk, így nem feltétlen lehetünk szubjektívak. A férjemtől kaptam, így természetesen nagyon kedves számomra. Nem annyira tartós, de hétköznapokra szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

ALettah

2018. október 5.

Végre tesztelhettem az ezüst rózsát is :) Sok hasonló katalógusos illatcsaládtól eltérően itt tényleg érezhető a rokonság a két illat között - nőies, klasszikus rózsa-központú parfüm más megközelítésből. A sima Volare az elegáns, púderesebb rózsa, a Forever a tisztább, frisebb, gyümölcsösebb vonal. Nekem emiatt kedvesebb, jobban felhasználható. A cukrozott mandula egy édeskés, puha alapként van jelen. Biztonsági parfüm, irodába, munkába is jól használható, nem fog senkinek az idegeire menni.
Tartóssága közepes, picit rosszabb, mint a sima Volare, hamar bőrközeli lesz, de ebben a fázisban ragaszkodó - a reggeli fújást késő délután még érezte a párom, mikor megölelt.
Nálam az a kategória, hogy ha ajándékba kapnám, próbálgatnám, de nem lett kívánságlistás.
Az üveg ismét csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Az üveg ismét csodás!

Gy girl

2018. szeptember 4.

Kifújáskor nekem inkább gyümölcsös, annak ellenére, hogy a leírás szerint virágos, de ezt egyáltalán nem bánom. Azután a harsányabb vonal lecsendesedik, és megjelenik a mandula. Nekem egy kicsit marcipános is. Ezt viseltem a nővérem esküvőjén, és valóban illik az ilyen alkalmakhoz. Nem használom minden nap, ez az illat nálam hangulatfüggő. Csak azért 4 csillag, mert jobb lenne, ha tovább maradna érezhető benne a gyümölcsös-virágos vonal. Nagyon szép az üvege, szép dísze a polcommnak. Amikor ránézek, mindig eszembe jut egy mandulával díszített tejszínhabos esküvői torta a tetején egy fehér marcipán rózsával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

p.monicica

2017. november 27.

Nekem nagyon tetszik ez a parfüm.
Csodás finom illata van ,rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 27.

Nekem nagyon tetszik ez a parfüm.
Csodás finom illata van ,rajtam tartós is.

pocoknyuszi

2017. október 21.

Azért vettem meg, mert a sima Volare parfüm hatalmas kedvenc, és ennek is finom volt az illata a katalógusban. Vidám, friss illat. Sajnos magamra fújva szinte azonnal megfájdul tőle a fejem, pedig alapvetően az illata tetszene, mégis van benne valami ami a másikban nincs, ugyanis attól semmi bajom még akkor se ha magamra fújkálok vagy 5x.. ezért csak 3 csillag. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Myrtle

2017. március 7.

Rózsavíz és Crystalline keveréke, sajnos az utóbbi tartóssága nélkül. Kellemes, bájos illat(ka), de valamiért sajnos kevés. Az általam ismert O. illatokhoz képest 5 csillag, de globálisan csak 3. Ha valaki megkívánta, az enyém továbbköltözne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Burya

2016. december 19.

Nagyon kellemes, virágos-gyümölcsös illat, visszafogott, nem tolakodó, de játékos. Rajtam egyértelműen a málna dominál, közvetlenül utána második helyen áll a rózsa, de mandulát például egyáltalán nem érzek benne. A tartóssága kb. 2-3 óra, szóval nem a legjobb, de ezért nem fogom lepontozni, elvégre a katalógusillatok rendszerint ilyenek. Aki ennél többre/jobbra vágyik, az szánja rá a pénzt és keresgéljen a drágább parfümházak illatai között. Ez az illat ebben a kategóriában abszolút megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

karakumsivatag

2016. szeptember 17.

Nekem nagyon tetszik. Lágy, krémes, simulékony nőies illat. Nincs benne semmi tolakodó. Nagyon szeretem az ilyen semleges "irodai" illatokat, mert a nagyon erős illatoktól nekem is gyakran megfájdul a fejem. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 20.

Nagy reményekkel voltam iránta, de sajnos csak az üvege tetszik. Az illat rajtam nem tartós, emellett valahogy nem mutatja az összetevőket sem. Sárga verziója megvan, az nekem Tresor utánzat:) De ez a fehér, hol is kezdjem. Először rózsa érződik, aztán olyan licsis-málna, majd összeesik és porszerű, enyhe keveréke előbbiek. Mandula es cukor sehol. Kb 2órát érződik rajtam.

Hmmm, üvegét megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Hmmm, üvegét megvenném.

Puccos

2016. július 20.

Nagyon nagy kedvencem lett. Igazi nyári illat. A kupakja nem az igazi, de nem is kiállítási darabnak vettem. Nem tömény, ezáltal nem tart egész nap, délután egy fújás és az estig érződik. Akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Farnesol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.