Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Enyhén illatosított testhintőpor, amely felszívja a nedvességet, sima, hűs érzést ad a bőrnek.

Kiszerelés: 100 g

kozlokova73

2013. március 24.

Evekkel ezelott a lanyom baratnoje oriflamezett,akkoriban vasaroltam tole nagyon sok illatmintat es ilyen pudert is igaz GG volt,de sajnalom,hogy nem kaphato,vagyis a lanyom imadta es mivel hogy a baratnoje kiment Angliaba az oriflame el is volt felejtve. Majd a mult nyaron leallitottak a varosba es azota lesem a katalogusokat. Nem hiszem ,hogy vissza ternek ezek a termekek, szerintem nem rossz dolog meg arra a celra sem amit az elozo velemenyben olvastam. En meg azert remenykedem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

Roxanne

2013. március 15.

Ezer éves darab, de a bőrcipős-nejlonharisnyás időszakokban hibátlanul teljesít lábfejen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

timity

2013. március 4.

Ritkán használom csak, de jó illata van. Rendesen el kell kenni a bőrön, különben nyoma marad. Finom illata van. Bevallom, mikor a száraz-samponom elfogyott, használtam a hajamra is, és jól bemasszírozva a fejbőrbe, egy nappal ki tudtam tolni a hajmosás időpontját! :D A többi hintőporhoz képest az oriflame hintőporai előkelőbb helyen szerepelnek. :) Nem a legolcsóbb, de rendszeres használat mellett is sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Amyl Cinnamal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.