Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fevi, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nita99kasler

2018. március 21.

Igaz már nagyon régen használtam, de a kedvemcem volt. Imádom a dobozát is, nagyon szép. Kellemes illata van.
Ha újra találok, akkor biztosan úrja veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Ha újra találok, akkor biztosan úrja veszem.:)

bakocsenge

2017. június 14.

A Wonderful testápolóhoz hasonlóan ezt is imádtam! Az illata szerintem az egyik legjobb, amivel eddig dolgom volt. Talán egy kicsit szárította a bőrömet, de az illata és a csomagolása miatt akkor is nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

buzavirag

2016. december 10.

Tetszik nagyon az illata, jól habzik, viszont nekem lehet szárította kicsit a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

kati7891

2015. december 27.

Jó az illata, és nagyon csajos a csomagolása. Még a párom is csent belőle ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Jó az illata, és nagyon csajos a csomagolása. Még a párom is csent belőle ;)

bivienn

2015. november 12.

A csomagolása fogott meg, így rendeltem csak meg. Hasonló a véleményem, mint a testápolónál. Az illata is jó sokáig megmaradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

allthemakeup

2014. április 8.

Nem tudom, hogy csak én érzem-e, de mintha lenne egy kis férfias illata. Nekem azonban tetszett, de nem venném újra. Jól tisztít, jól habzik, de kicsit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

Nixu95

2013. május 14.

Nagyon szeretem annyira jó illata van most veszem 2. odjára :)
Jól tisztit, és az illata is sokáig tart :)
A fiúmnak is nagyon tetszik mindig dicséri hogy milyen jó illata van. ^_^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Nagyon szeretem annyira jó illata van most veszem 2. odjára :)
Jól tisztit, és az illata is sokáig tart :)
A fiúmnak is nagyon tetszik mindig dicséri hogy milyen jó illata van. ^_^

PrincessConsuela

2013. április 12.

Imádom a csomagolását és az illatát is, de szerintem nem habzik elég jól és úgy szárítja a bőröm, hogy az őrület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

katuska8

2013. február 27.

Nagyon tetszik a csomagolása. Az illata az valami fantasztikus. Jól tisztít, nem szárítja a bőröm. Nem tudom, hogy meddig lehet érezni az illatát, mert eddig még nem figyeltem. Imádom ezt a tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Színező anyag. (Piros)