Origi

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztaaaa231, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed textúrájú, fényvédő hatású, színezett hidratáló krém bio-virágvízzel és ápoló növényi olajokkak. Használata szép, egyenletes tónust ad az arcnak, mattító hatása miatt a bőröd nem fog fényleni. Egész napra kellemes viseletet biztosít, nem irritál, alatta a bőröd szabadon lélegezhet.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

natulcien

2022. április 24.

Nagy kedvencem lett ez a BB. A 4-es árnyalat felel meg legjobban az enyhén kreolos, meleg árnyalatú bőrömnek. Hatalmas kiszerelés, 50 ml, szóval ár-érték arányban egyáltalán nem drága, ahhoz képest milyen jók az összetevői. Inkább krémes, egyáltalán nem maszkos és nagyon szépen el lehet dolgozni, nem igényel nagy gyakorlatot viszont van fedése. Más alapozókkal is könnyen keverhető és szépen együtt is működik. Az egyik legtermészetesebb viselet. Eddig sem hidegben, sem hőségben nem hagyott cserben és biztosan újra fogom vásárolni.
2020. december

Frissítés: folyamatosan használom és tart a szerelem, téli-tavaszi színem a 3as jelenleg és hozza a megszokott minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

2020. december

csizi

2021. május 17.

Nekem sajnos nem vált be. Ragacsos a bőröm tőle, és a mattítás se működik nálam, pár óra múlva bezsírosodik alatta a bőröm.
Kipróbáltam pár Origi krémet, szérumot, sajnos számomra nagyon erős az illata mindegyiknek, volt amelyiket képtelen voltam elhasználni. Valamint mindegyiknél azt tapasztaltam, hogy nem szívódik be rendesen, ha hozzáérek a bőrömhöz használat után ragacsosnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Holdsarlo

2021. március 22.

Imádom! Hidratálja és fedi a bőröm hibáit, és nem fülledek alá. Az 50 ml sokáig elég lesz.
Azt nem is vártam tőle, hogy a nagyobb pirosságokat és puklikat eltüntesse, de így nem gyulladnak alá, ha ezt rákenem, nekem már ez is segítség.
Szépen mattít, és egyenletesebbé teszi az arcbőrömet.
A kettes árnyalatot rendeltem, amikor megláttam, megijedtem, hogy világos lesz, de jól illeszkedik a bőröm színéhez.
Előtte Alverde ásványi alapozót használtam, de a bőröm érdekében inkább áttérek a színezett bb krémekre.
Másik ok, amiért ezt választottam, hogy könnyebb újrahasznosítani a csomagolását, ráadásul natúrkozmetikum és vegán termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Szépen mattít, és egyenletesebbé teszi az arcbőrömet.

Krisztaaaa231

2020. augusztus 14.

Elég drága termék, viszont virágvíz van benne, bio és vegán is. Fedést nem maszkhatású, inkább a pici (nagyon pici) bőrhibákra találták ki, mivel nekem elég egyenletes a bőröm, rákenem és mintha szebb lenne egy picit. De inkabb fényvédő és nappali arckrém része miatt szeretem. Tényleg nem fénylik alatta a bőröm jobban, mint eredetileg, hiszen a bőrnek van alapból egy kis fénye nekem. Van egy kis illata is, ami érdekes. Amíg tart biztos használni fogom, utána meg kiderül hogy újra veszem-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ubiquinone
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0