Original Source

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Hidtratáló tusolótej 100%-ban természetes illattal. Vegán és állatkísérletek nélkül készült.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 5.

Nagyon tetszik ennek is az illata, de ahogy lemosom magamról, elillan. Nem szárított, de nem is ápolt, úgyhogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 5.

crazy724

2018. október 25.

Nem tudom, hogy én vettem-e selejtes darabot, vagy itthon a polcon romlott meg, de sem ennek, sem az alma-mandulatejes változatnak semmi, de semmi illata nincs. A flakonban minimálisan, de tényleg nagyon minimálisan érezni valamicske illatot, kinyomva, a bőrön eldolgozva viszont semmit. Nagyon csalódott vagyok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Sisszy

2018. október 6.

Fantasztikusan krémes, habzó álom tusi. Az illata az egyik kedvencem, minden este imádtam vele fürdeni. Állaga érdekes, picit folyós, picit zselés. Az illatát egész este érezem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

wildrose

2018. október 2.

Cuki rózsaszín, csodás, édes, cseresznyés illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Valóban emlékeztet az illata a koktélcseresznyére. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

anitaa17

2018. augusztus 28.

Az egész termékcsaládot imádom, de ez a kedvencem :) Főleg azért emeltem le először a polcról, mert nem tesztelték állatokon, de azóta az ára, illata, és az, hogy nem irritál, nem szárít is megfogott. Elég folyós az állaga, emiatt a tégelyt teljesen el lehet használni és az is tetszik, hogy átlátszó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

zefRen66

2018. május 30.

Ez most a kedvenc per pillanat, önmagában is jól hidratál és mennyei marcipán illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

crazycatlady

2018. április 27.

Krémesebb, mint a többi amit eddig használtam, és jól hidratál. Ráadásul isteni az illata. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

fazekaslilla1995

2018. április 16.

A vaníliás-málnás után vettem meg, mivel száraz a bőröm és az előbb említett termék nem hidratálta. Az illata nekem nagyon émelyítő, és sajnos a hidratáló hatást ennél sem tapasztaltam, pedig ezt hidratáló tusiként árulják :( Összességében nem olyan rossz, de valószínűleg újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

delux2001

2017. november 21.

Az illata, mint a cseresznyés joghurté, amit már jó pár éve nem eszem, de így fantasztikus. Az állaga is nagyon jó, csak sajnos nem marad meg túl sokáig. Nem szárít, bár mintha egy picit irritálná a bőröm (előfordulhat, hogy mástól van, szóval 5*)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

zorica85

2017. október 24.

Mai szerzemény, rögtön tesztelve, isssteni marcipán illatú. Nem szárít, nem allergizál, jól habzik, nem is kell több. A málnás mellett kedvenc lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Lactic Acid