Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Extrém mentás férfi tusfürdő

Természetes összetevőket tartalmazó termék. Vegán.

tátombák

2021. augusztus 2.

Brutál tusfürdő, évek óta alapdarab a fürdőszobában, de tényleg csak akkor használom, ha nagyon indokolt. Nem tudom hogyan csinálja, de fürdés után 15-20 percig szó szerint fázok abban a szobában, ahol előtte nem tudtam megmaradni a meleg miatt. Nem szárítja a bőröm, viszont az erős színe látványos a fürdőkádon, ha figyelmetlen vagyok. Szóval tényleg hihetetlen cucc, sajnálom, hogy nehézkes beszerezni, mert még ehhez hasonlóval sem találkoztam soha.
+1 tipp: óvatosan kell vele bánni a combok környékén, mert a mentol mindenhol kifejti a hatását és nem mindenhol kellemes... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

vetstudent

2021. július 2.

Kánikulában igazi csodaszer. Még a Tesco férfi osztályán vettem, nyilván rögtön ki kellett próbálnom. Ősz volt, de még fűtési szezon előtt. Fürdés után hiába ástam be magam három takaró alá, olyanokat koccantak a fogaim, hogy szerintem még a szomszéd szobából is hallották.
Viszont nyári 30-40 fokokban igazi megváltás. Amúgy strapabíró a flakon, nagyon finom illat, brutál mentás, nagyon frissítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Virág-os

2020. június 12.

Ajándékba vettem pár évvel ezelőtt. Érzékenyebb bőrfelületre kerülve csípett és égetett, gondolom a teafa tartalom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Okapi

2019. december 23.

Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Ez aztán tényleg jól felfrissít, enyhén csípős érzetet ad, ha valaki erre törekszik ezt jobban ajánlom, mint a chilliset. Kevés is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Kremcica

2018. június 27.

Végignéztem a helyi Müller, Dm készletét de sehol nem volt készleten se a női se ez a férfi verziója. Végül a Tescoban rátaláltam szerencsére. Sajnos a várt extra hűsítő hatást nem érezem (a nagyon meleg időben éppen csak kellemes volt, a mostani 20 fokban azonban tényleg vááááá). Az illata nagyon mentás, nekem kicsit sok, mintha fogkrémmel fürdenék. Nyáron végül is jó muri, de nem világmegváltó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

kismadár

2018. február 9.

Szándékosan olyan mentás tusfürdőt kerestem, ami nagyon erős, állítólag ez a legbrutálisabb ami kapható. :-) Az én bőröm nem tudom miből van, de én nem éreztem olyan durva hatását, viszont barátom szó szerint vacogott tőle minden egyes alkalommal, de annyira, hogy még remegett is és kocogtak a fogai.... :D Szóval biztos tényleg jó cucc, csak én nem tudok tőle eléggé fázni. :D Szeretem egyébként, még próbálkozom vele. Az külön nagyon cuki, hogy a hátulján megtaláljuk, hogy pontosan hány mentalevélből készült. :) Na és persze vegán és nem tesztelnek állatokon. Ennyi pozitívum után csak 5 csillagot adhatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Mokuska1981

2017. október 26.

Sajna elég sokáig kellett vadásznom erre a tusfürdőre, igazából nem is ezt hanem a "tea tree" változatot kerestem de az sehol nem volt, így maradt a kompromisszum. Nagyon szeretem az illatát, és jól habzik :D Tusolás után tényleg hűsíti a bőrt egy kicsit. Lehet közrejátszik egy kis nosztalgia benne mivel ápolónőként sokszor használtunk un. mentol szeszt a bőr frissítésére mosdatás után :D Szerintem nagyon jó, simán megvenném máskor is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Aspartia

2017. június 23.

Annyira szerettem volna szeretni ezt a tusfürdőt, mert annyian írtak róla pozitívat. Leárazva vettem én is, direkt vártam vele nyárig, hogy kipróbálhassam. Ugyanis nagyon izzadós vagyok, és a meleget is nehezen viselem, ezért épp kapóra jött ez a tusi. Én viszont nem érzem magamon ezt a "fázós" érzést tusolás után, az illata is kicsit furi, amúgy nincs vele baj, ár-érték arányban is nagyszerű.
Biztos kipróbálok még másik verziót is, de ezt nem hiszem hogy újraveszem. Most vívódok, hogy levonjak-e egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Matilda

2017. június 20.

A nyári melegben vagy edzés után nagyon jól frissít, zuhanyzás után szinte fázok. Imádom az illatát, nem bántja a bőröm, jó összetevői vannak. Leértékelten jutottam hozzá, így többet is vettem, de teljes áron is újra fogom venni. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Epelyke

2017. június 1.

Jó kis termék! Kellemes hűsítő érzést biztosít, az érzet viszonylag tartósan is megmarad! A férjem odáig meg vissza van érte! Egy időben sajnos nem tudtunk rá bukkanni, de amikor megláttam gyorsan meg is vettük mind a három tubust!
Imádjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Imádjuk!

Antioxidánsok: BHT