Original Source

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, az összetevőket feltöltötte: Doribako93, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A flakonban található gél vízzel érintkezve extra krémes fürdőhabbá alakul, mely ápolja és hidratálja a bőrt. 100%-ban természetes illatanyagot tartalmaz. Vegán termék.

Doribako93

2018. november 19.

Isteni málna illata van és imádom, hogy a zselé hatalmas habbá válik, el lehet játszadozni vele zuhanyzás közben. Szerintem borotválkozáshoz is bátran lehet használni. Kivancsi voltam, vajon mennyire károsak az osszetevoi, nem volt fent az oldalon, ezért gyorsan beirogattam. Annyira nem vészes, mint amire számítottam, de nyilván lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

sieszter

2018. április 13.

Úristen, ez milyen gusztusos! Vékony sugárban spriccel ki rózsaszín zselét, ami habbá válik, és amikor mosakodok vele, egyre csak több hab lesz, és több, és több.... nem akar elfogyni. Az illata tömény tejszínes málnakrém, az állaga szinte szilárd, borotvahabszerű. Ez egy igazi kényeztető kis különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Flami

2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Nem volt kérdés, mikor szembetalálkoztam ezzel a flakonnal, hogy jönnie kell velem. :)
Az illata elég diszkrét, bőrön fürdés után nem érződik, viszont a levegőben még kicsit ott marad.
Az állaga nagyon érdekes. Kifújáskor tényleg erősebb rózsaszín zselé, ami pár pillanat múlva átalakul halványabb habos-babos óriási tejszínfelhővé!
Kislányok szerintem imádnák. :)
Egy élmény vele fürdeni. Pici fújás is elég, olyan nagyra megpuffad. Én először nem spóroltam vele és alig akart lemenni a kádban a hab :)
Nem szárítja a bőrt.
A flakon jókora, nagyobb mint a Balea fürdőhabé, pedig mindkettőben 200 ml van, megnéztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Gyengéim a fürdőhabok, azonkívül minden, ami málnával kapcsolatos, szintén.
Kislányok szerintem imádnák. :)
Nem szárítja a bőrt.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin