Origins

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló lotion antioxidánsban gazdag fehértea-kivonattal. Hidratál, puhít, simává és élettel telivé teszi a bőrt.

Olaj- és alkoholmentes.

Monmar

2019. július 5.

Nagyon jo hatasu folyekony lotion. Minden nap hasznalom lefekves elott. Nekem nappalra a primer es hidratalo ala tul sok volna de estere tokeletes. Egyetlen hatrany hogy nem pumpas. Probaltam a tenyerembe onteni de kb mindenhova ment csak ahova kellett volna nem. Igy marad a vattakoronggal valo felvitel. Az illata kulon kiemelendo, frissito, csodas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

annama

2018. október 25.

Online rendeltem vakon, csak a leírások alapján, s amikor megkaptam, kicsit csalódott voltam, mert egy "lotion"-ról azt gondoltam, hogy egy a krémeknél könnyebb textrúrájú, de azért kenhető valami lesz. Ez azonban folyékony állagú, mint egy tonik (de nem tonik!). Ilyen lotion-om még nem volt, de teljesen elégedett vagyok vele. Arctisztítás után reggel és este egy keveset löttyintek a tenyerembe, és bepaskolom vele az arcom. Azt hittem, kevés lesz ennyi hidratálás, mert néha feszül, húzódik a homlokomon a bőr, de mióta ezt használom, a feszülő érzés elmúlt, a bőröm nagyon puha és kellemes tapintású. Krémet nappal csak fényvédőt használok fölé, este semmi mást, csak ezt. Sminkelni is jól tudok rá (folyékony alapozót használok), nem hiányzik sem a primer sem egy zsírosabb krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.