Ormonde Jayne

Ár:   73 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: andy79, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   73 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Four Corners of the Earth kollekció a világ négy olyan földrajzi pontjának hangulatát tárja elénk, mely az Ormonde Jayne parfümház alapítójára, Linda Pilkington-ra nagy hatással volt.

India egyes államainak fejedelmei voltak a navábok a Mogul birodalomban. A Nawab of Oudh egy fejedelmi illat, mely a korabeli pompát idézi modern köntösben. Oly gyönyörűen teszi, akár egy színes indiai festmény. Napos, zöld jegyekkel indít, majd kibontakozik a magnólia és a taif rózsa finom, alig érezhető oud-os éllel. A szikrázó zöldes akkord költőien olvad egybe mindvégig a nehezebb jegyekkel olyan szinergiát teremtve, mely mély érzelmeket válthat ki. Lenyűgöző minőség, különleges élmény!

Illatjegyek: labdanum, magnólia, oud, rózsa, vetiver, zöldes jegyek

Ormonde Jayne Nawab Of Oudh - Geza Schoen
Ár: 78000 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 120 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

andy79

2020. január 23.

Most (1 órával ezelőtt) érkezett meg egy nagyon kedves krémániás partnertől egy gyári fújós minta, éshát majd írok bővebben is, később majd megszerkesztem rendesre a beírást, mert/de most csak annyit tudok kinyögni, hogy... ez valami gyönyörűség, ez valami csoda, ez... ez...ez... (basszus nem találok szavakat.... )
Majd később szerkesztem a beírást, de most nem tudok semmi értelmeset kinyögni, annyira hatása alatt vagyok....
ez az illat.... egy csoda... szerintem ennek ember nincs, aki ellenálljon...
100 ezer csillag <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

ez az illat.... egy csoda... szerintem ennek ember nincs, aki ellenálljon...
100 ezer csillag <3

Verona5

2019. május 19.

Őfelsége a legújabb szerelmem a háremben. Egy keleties csoda, úgy érzem, hogy visszarepít egy előző életbe, ahol még az is lehet, hogy indiai hercegként funkcionáltam, mert annyira természetesen simul a bőrömre és olyan magától értetődő viselni őt, mint a szeretett Boucheron Ambre d'Alexandrie illatomat. A zöld-sége, ami a fejillatban koncentráltan zúdul fel, végig elkíséri az illat kibontakozását, folyamatosan ott lebeg felül, és a többi jegy kellemes fűszeres puncsként ring ez alatt. Sok jegyet kevertek bele, és kitűnő harmóniát sikerült alkotniuk. Az oud egyáltalán nem ordít, legalább is én szinte nem érzem benne. Puskáztam egy kicsit a fragiról, mert ide csak részlegesen töltötték fel az alkotóelemeket: fahéj, ámbra, rózsa, narancs, bergamot, piros paprika, vetiver, kardamom, orchidea, labdanum, magnólia, aldehidek, mósusz, babérlevél, hedione.
Tartós, elegáns, ugyanakkor van benne elég diszkréció, erre mondom, hogy igazi niche alkotás! Ezekért éri meg illat-rajongónak lenni és hörcsögként bezsákmányolni a csodákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 19.

tatantix79

2019. február 3.

Szeretem a semmihez sem hasonlítható, egyedi, izgalmas parfümöket, amik tuti nem jönnek szembe az utcán. Ha valami, akkor ez tényleg különleges! Eddig soha nem ment el senki mellette szó nélkül, nagyon sokan egyből beleszeretnek, van akinek tekeri az orrát, nem tud mit kezdeni ezzel a csodával a megszokott olcsó "parfümök" után. Rendkívül kevés kell belőle, az én bőrömmel azonnal nagy szerelembe estek. Nagyon sokáig kitart és gyönyörű, szikrázó, de nem bántóan erős az uszálya. Csak annyira, hogy csukott szemmel keresik a forrását és indulnak megkeresni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Cinnamal, Farnesol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.