Ormonde Jayne

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A helyszín Jordánia, a tájat gyönyörű lilásfekete virágok borítják a tűző napon. A fekete írisz Jordánia nemzeti virága, melynek illata meleg, sötét és csábító.

Az Orris Noir olyan mint egy bársonyos, meleg keleti éjszaka. A sötét éjszaka (írisz) beburkol, de az eget csillag ezrei világítják, fűszerezik be (rózsaszín bors, pimento), miközben érzéki keleti virágok (jázmin) és a napkeleti bölcsek ajándékainak (tömjén, mirha) illatát hozza a lágy szellő.

Fejillat: bergamott, davana, koriander, rózsaszín bors

Szívillat: babér, írisz, jázmin, pimento

Alapillat: cédrusfa, guajakfa, mirha, pacsulli, tömjén

Keresem Ormonde Jayne Orris Noir EDP
Ár: Meg.sz , Eladó: Lina6
Állapot: Fujos, Helyszín: St, fizetés: Banki ut
Ormonde Jayne Orris Noir EDP 50ml
Ár: 35000 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Torpece

2021. október 4.

Aki ismeri az Ormonde Jayne illatház másik íriszes illatát a Vanille d'Irist, az garantáltan csalódni fog ebben, mert egészen máshogy íriszes. Az előbbi egy elegáns íriszes illat, ez viszont egy keleties írisz illat. Talán a tömjén és a cédrusfa alap teszi, de ez picit szúrósabb, nem olyan simulós illat. Nagyon találónak érzem a fenti leírásban azt a hasonlatot, hogy "olyan mint egy bársonyos, meleg keleti éjszaka. A sötét éjszaka (írisz) beburkol, de az eget csillag ezrei világítják, fűszerezik be (rózsaszín bors, pimento), miközben érzéki keleti virágok (jázmin) és a napkeleti bölcsek ajándékainak (tömjén, mirha) illatát hozza a lágy szellő."
A Vanille d'Iris egy elegáns alkalmi illatnak is megállja a helyét, az Orris Noirt viszont inkább hétköznapi viseletre tudnám elképzelni. Szerintem mindkettő egyformán csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 4.

Myrtle

2020. szeptember 26.

Újabb íriszes kedvenc érkezett Orris asszonyság személyében. Csak ismételni tudom az előttem szóló véleményét, ez valami mesés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

aidanne

2017. február 3.

Amikor megismerkedtem a boromon ezzel az illattal, arra gondoltam, hogy azt fogom irni amit erzek: templom, egyiptom, es valoban este van... Annyira meggyozott boron ami nalam igen ritka, masnap irany a neroli es megvettem!
Alig vartam, hogy a nyakamnal a "parfum hordozo" teruleten is megismerkedjunk.... de nem tudok mit mondani.. na jo! Megeroltetem magamat.... tenyleg templomi, mely es balsamos, Rozsaszin bors es irisz keveredik a boromon, de enyhe gyogynovenyes... mar mar fogkrem illat jon a nyakamrom az orromig... de ne tevesszen meg senkit mert behatarolhatatlanul finom. A kozepetol kezd balsamosan puderesse valni, az irisz itt teszi a dolgat puder ugyben. Elojon a mirha es pacsuli, fel-fel valtva... finoman es lagyan.
Tudom mi volt az elejen... a tomjen... az tolakodott itt elore :)))
A tobbi osszetevot nem igzan tudom azonositani, feltetelezem nem is ismerem ( davana, pimento stb)
Gyerekek ez egy bocsanat "kurva jo illat" elegans, egyedi, meresz es meg is lagy ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Tudom mi volt az elejen... a tomjen... az tolakodott itt elore :)))

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Isoeugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.