Ormonde Jayne

Ár:   39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   39 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Taif a Vörös-tenger felett fekvő város, ahol a világhírű rózsaszín rózsaültetvények találhatók. A Taif teljességgel elbűvölő alkotás. Nem a nappal, hanem az alkony és az éjszaka illata – a partiké, a romantikus találkozásoké és az ígéreteké. Színpompás, mégis kifinomult, a szépség nektárja. Sáfrány, rózsaszín bors, ritka taif rózsa és sötét balzsamok forró egyvelege. Hatása örökérvényű.

Fejillat: datolya, rózsaszín bors, sárfány

Szívillat: frézia, jázmin, narancsvirág, rózsa

Alapillat: ámbra, sülzanót

Ormonde Jayne Ta'if EDP 120ml
Ár: 38000 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!
Ár: 2200 Ft/5 Ml , Eladó: niki84balazs
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Bp, fizetés: Plusz posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bernadett78

2021. január 19.

Felfújtam...jajjj..nekem szörnyű.
Idős, elegáns, szigorú hölgy jut róla az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Felfújtam...jajjj..nekem szörnyű.
Idős, elegáns, szigorú hölgy jut róla az eszembe.

Marcsi66

2020. szeptember 22.

Akik nem szeretnek hosszasan keresgélni,de mégis valami igazán jót szeretnének,az én ajánlásomban ez a márka felvetődne,,,,,nekem sajnos még csak egy jutott (Ambre Royal gyönyörűség) de tudom h választok még a jövőben közülük ,ha megtehetem.,,Ha rózsáról van szó nekem először,a mély testes bársonyos illat ugrik be, a szenvedélyhez és a szépséghez való vonzalom, szívből fakad,hát persze h ez az első ,,,,,Nem kislányoknak szánták ,egy érettebb korosztályt ékesít inkább. Datolyával indít ebből én semmit ,rögtön a rózsát érzem ,de már fűszeresen,több virágot is látok még a felsorolásnál,egyedül a jázmin amit mondanék..Szép illat,nagyon tetszik! Tartóssága brutál,de végtelenül puha simítások

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

barni8

2020. szeptember 20.

Barátkoztunk. Sokszor. De más liftekbe szálltunk.
Másként utazunk. Én felhőágyon hangtalanul, mint a tündérek surranása, Ő csatazajban homokhullámok között, sivatagi tevén.

Ez azajázmin, amit sosem ültetnék, a túlharsány, a tüsszentető. Vannak persze másfajta jázminok, lopakodók, fehér cipőkben kecseskedők; ezek lánctalpakon járnak. A rózsa szép volna, de neki is orrába zúdul az eltúlzott jázmin orgia.
A narancsvirágok sem egy francia kertben nőttek, arab vidékek pikkelyes kérgein nevelkedtek és szinte könnyezik az olajat, mert harmatos eső nem érte szirmaikat. A sáfrány és a datolya egy török bazár nyitott polcain unatkozott már hónapok óta, por és utcafüst.
S a sünzanót. Amit mi Skóciában, Írországban csak sárga borókának hívunk. Aranyló virágzuhatagai tavasszal sárga szőnyeget terítenek az Atlanti melletti szirtekre és hegyekre. Illatuk, mint a kókusz.
Leheletnyit sem érzem e pompás virágok illatát a Ta'if-ban.
Az egész parfüm olajos, benzines, kőolajos. Nehéz.
Mint egy elegáns, elhanyagolt, férjes asszony és egy autószerelő kapcsolata.
Szeretkezéseik a kopott bőrüléseken. Lopott ölelések a benzinszagú szerelőműhelyben. A bűnbeeső nő édes, fojtogató parfümje és a műhely, a szerelő kocsikenőcsös brutalitása. Vonaglások és rohanások tövisei. Felsértett ujjak és szívek. Bokorba dobott cigarettacsikkek hátraszaltói.
Nekem Ő túlstilizált. Túl színpadi. Túl heves.
Viselni túlszikár, egyenetlen, meggyötör.
Regényhősöknek kiváló, betű mennyország, olaj pokol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Barátkoztunk. Sokszor. De más liftekbe szálltunk.

Leheletnyit sem érzem e pompás virágok illatát a Ta'if-ban.
Az egész parfüm olajos, benzines, kőolajos. Nehéz.
Mint egy elegáns, elhanyagolt, férjes asszony és egy autószerelő kapcsolata.
Nekem Ő túlstilizált. Túl színpadi. Túl heves.
Viselni túlszikár, egyenetlen, meggyötör.
Regényhősöknek kiváló, betű mennyország, olaj pokol.

Piri11

2018. szeptember 3.

Szerencsére nincs benne vetiver, mert attól a víz kiver :)
Na jó, tényleg nem szeretem a vetivert a rózsával, meg mással sem. A bőröm valamiért nagyon kiemeli, ha egy illatban vetiver van, és sajnos nagyon sok szépséges illatomat menesztettem már miatta.
Ez az illat viszont meseszép. Még csak kis mintám van belőle, de már gondolkodom vagy egy fújós vagy egy üveges beszerzésén.
Csodálatosan nőies, finoman púderes rózsaillat. Csakhogy ez a szépség nem egyszerűen rózsát, hanem taif rózsát tartalmaz. Ha valaki veszi a fáradságot és megnézi, hogy milyen szépséges virág, akkor nem is kell többet mondanom. Ez az illat, egy az egyben olyan mint egy gyönyörű, bársonyos, rózsaszín taif rózsa :) Nyami ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szerencsére nincs benne vetiver, mert attól a víz kiver :)

niki84balazs

2018. július 14.

A legfinomabb rózsa illat, mint egy frissítő nyári zápor után sétálnék rózsák között. Finom ámbrás a leszáradása és tartós, de nem hivalkodó illat! kedvencem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

daliah

2018. június 9.

vetiver és rohadó rózsa. a végén kellemesen ámbrássá változik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

vetiver és rohadó rózsa. a végén kellemesen ámbrássá változik

aidanne

2017. augusztus 17.

Örülök, hogy elsőként jellemezhetem ezt a törékeny csodát:)
Sokunk, akik a parfüm szerelmesei, nem mindenki érzi magáénak a rózsák illatát, pedig számtalan illat összetevőit képzi, és nem mellesleg nagyon sok fajta van belőle. Ebben a parfümben ez a taifi rózsa egy igen csodálatos és símogató alkotás. A fenti szövegrészben szépen leírja a balzsamosságát, a csipet fűszerezést. Érdekes, hogy a rózsa a szívjegyben van meg, mégis az első fújásnál érződik ez a tüzes csoda illat. Tartós és nem tolakodó illat, mégsem mondanám nagyon szelídnek sem. Ha minden taifi rózsa ilyen gyönyörű illatot áraszt, akkor meg merem kockáztatni, hogy márpedig ez a legszebb rózsa különlegesség amit valaha éreztem. Gyönyörű illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Örülök, hogy elsőként jellemezhetem ezt a törékeny csodát:)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Anise Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.