Oscar De La Renta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: orientális - virágos

Parfüm illatjellemzők: jázmin, narancsvirág, citrom, viola, írisz

Leáraztam Oscar De La Renta Esprit D’Oscar
Ár: 3500 , Eladó: kisko
Állapot: 100ml kevés hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy személyesen Óbuda/Margit híd/belváros
Oscar De La Renta Esprit D’Oscar fújós
Ár: 500 + posta vagy csere , Eladó: Piscinke
Állapot: kb. 3 ml, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: Foxpost, posta. Személyesen Zugló délkeleti része vagy XIII. kerület Honvéd kórháznál

Dottir

2019. június 28.

Ruhán egész kellemes, rajtam viszont...Mikor felfújtam, úgy éreztem, egész finom, de ennyi. Majd ahogy fejlődött, elkezdtem arra gondolni, hogy na jó, majd használom esti zuhany után, alváshoz. A leszáradás után viszont biztossá vált a sorsa...jót nevettem a légyirtós hasonlaton, sajnos rajtam is szekfűs Chemotox szaga lesz, fejfájós, kellemetlen. Pluszban még hajaz a 90-es években nyerő fehér kupakos, borzasztó Fitt dezodorra is. Simán el tudom képzelni, hogy valakinek a bőrén ez egy nagyon finom légies púderillat, mi együtt sajnos ennyit tudtunk összehozni.:(
(Tartósnak tűnik egyébként, és érezhetőnek körülöttünk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

(Tartósnak tűnik egyébként, és érezhetőnek körülöttünk.)

Piscinke

2019. február 18.

Tegnap cseréltük Gigivel; gondoltam, hogy valszeg tetszeni fog, de azt már nem, hogy reggel ezt is szeretném majd fújni a nagy illatszerelmeim helyett. Nagyon jól komponált illat, végig jelen van egy kis citrusosság a púderes, "bújós" jegyek mellett. Engem egyáltalán nem emlékeztet az Apres Onde-ra meg a L'Heure Bleu-re, ez annál sokkal könnyedebb, hétköznapiasabb és viselhetőbb. Inkább vélek rokonságot felfedezni ez és az anyaillat között; bennem az is egy szolid, viselhető, nőies illat emlékeként él.
Jól illett ehhez a mai 10 fokos, napsütéses, kabátkigombolós, szaladgálós hétfőhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

magyaredina

2016. április 19.

Ez tipikusan az az illat ami nekem nagyon tetszik.
Sokan nem szeretik rajtam, de annyira nem izgat :)
Erős, karakteres illat, de nem felismerhető, van pár ehhez nagyon hasonló összeállítás.
Kicsit kölnis, de izgalmas.
Nagyon tartós, van egy pici hatósugara is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Ez tipikusan az az illat ami nekem nagyon tetszik.
Sokan nem szeretik rajtam, de annyira nem izgat :)
Kicsit kölnis, de izgalmas.
Nagyon tartós, van egy pici hatósugara is.

Musil

2015. október 16.

Ó, milyen szomorú vagyok, hogy a púderessége fejfájást okoz nálam, pedig hihetetlenül lágy, selymes, finom, kedves, nőies kis illatcsoda! Leheletfinom virágos illatjegyek gyönyörű harmóniája, meseszép költemény! Nahát, eddig hogy nem találkoztam vele? A púderessége sem az a kifejezetten sminktermékekből ismerős púderillat, hanem sokkal inkább a legfinomabb babahintőporhoz hasonló. Élek a gyanúperrel, hogy ez egy férfi orr számára nagymamás illat lehet, és inkább a női nem tudja igazán értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

bvlgari pour femme

2015. április 21.

Már kétszer vásároltam belőle 10 ml-s fújóst, és amikor kifogy, mindig hiányérzetem támad. Nekem ez egy nagyon szép, megnyugtató illat, sokszor az esti zuhanyzás után fújtam, szeretek "vele aludni". Már vagy fél éve fogyott ki a 2. fújós, azóta eszembe jut sokszor... muszáj rendelnem üvegében, kell nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

poppy

2014. június 16.

Hogy tud egy illat ennyire iszonyatosan, minden porcikájában merő fejfájás lenni? Citromos szúnyogriasztó spray szaggal indul, majd olyan kis citrom sorbet szerű cukros gelj lesz belőle, ezután az i-re a pontot a leszáradása teszi: tökéletesen megegyezik gyerekkorom illatosított toll és radír + egy leheletnyi Pink Sugar keverékével.... jaj kár volt az a sok, egyébként külön-külön szép illatjegy belé... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol