Oscar De La Renta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: jácint, galbanum, orchidea, jázmin, rózsa, szantál, ámbra

Creme Brulee

2016. július 1.

Annyira belemelegedtem itt a vélemények olvasásába, hogy muszáj volt rendelnem a márka minden elérhető mintájából. (Sajnálatomra nincsen mindegyikből.) Minden igaz amit előttem leírtak, nem ismételgetem. Tavasz illat valóban, viszont én nem éppen tavasz típus vagyok, se külső, se illatpreferencia alapján. 3 csillagot kap, mint minden olyan, ami nem szörnyű, de nem is nagyon tudok mit kezdeni vele. (Meg mert jó szívem van. :)) Elvonózni szerintem nem ezért éri meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Marcsi66

2015. december 5.

KÖSZÖNÖM a mintát,itt jutottam hozzá, A parfüm csodálatos,április-május becsomagolva,üvegbe zárva,,Tavaszi virágok illata, nagyon kellemes,nagyon igazi,természetes hatás, ...jácint és gyöngyvirág ,mintha a szobámba lenne...A nevében is benne van ,,"SZERELEM "és mi más lehetne....mert nincs olyan ember,aki ne lenne szerelmes a TAVASZ illatába,melengető napsugarába,színpompás világába.Sötét decemberi napon róla írni,..,,,,,csak a vágyakozás van,...elfutni,kicselezni,a tél karmait lefejteni magamról......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

Vaslady

2015. augusztus 11.

Még nem nagyon ismerem Renta úr parfümvilágát,most ismerkedem csak a kreálmányaival,de meg kell hogy mondjam,eddig jó a tapasztalat.
Az illat maga 2011-es születésű,először pozsonyban próbáltam a marionaud parfümériában,tavaly nyáron,aztán ugy hozta a sors,hogy mintát is rendeltem.
Zöldes-virágos illat.
Tavasszal használnám,szépen előjön a gyöngyvirág és jácint,majd amikor szelidül,a fás jegyek, cédrus.
Nem könnyű,nem édes,nem geil,zöld és kész.
Aki szereti ezen tipusú illatokat,annak telitalálat lehet.
Mi már jó barátok lettünk,ezért maximum pontot kap tőlem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Zöldes-virágos illat.
Nem könnyű,nem édes,nem geil,zöld és kész.
Aki szereti ezen tipusú illatokat,annak telitalálat lehet.
Mi már jó barátok lettünk,ezért maximum pontot kap tőlem :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol