OUAI

Ár:   $56   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbkriszta, Módosítva: 2019. november 7.

Ár:   $56
Lelőhely:   online külföldről

Fejjegyek: pezsgő, rózsabors,piros bogyós gyümölcsök, licsi

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsa, frézia, jázmin, bergamot

Alapjegyek: ámbra, szantálfa, fehér pézsma, cédrus

bbkriszta

2019. november 12.

a márkától a rose body oil-t használtam egész nyáron, aminek csodás illata van (csak gyorsan fogy), így rendeltem Angliából egy parfüm változatot
kicsit töményebb, mint olaj formában, de csodálatos virágos ez is, az ára is egész baráti, hosszan tart, a csomagolása pedig szuper (mágneses tető)
(közben kaptam egy másikat is, így feltettem eladásra az új darabot)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

(közben kaptam egy másikat is, így feltettem eladásra az új darabot)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470