Ovis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kingus008, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma természetes, vegyszermentes juhtej szappan segítségével megőrizheted bőröd fiatalságát. Hidratáló, tápláló, öregedésgátló és ránctalanító hatással rendelkezik. Magas antioxidáns tartalma elősegíti a sejtek megújulását, lassítja a bőr öregedését. Helyreállítja a bőr megfelelő nedvességtartalmát, ezáltal feszesebbé is teszi azt. Egy igazi bőrfiatalító vitaminbomba, mely varázslatos gyümölcsös illattal rendelkezik.

cinderella09

2016. március 23.

Nagyon bevált, nem csak az illata miatt, hanem a hidratáltság miatt is, amit más szappan még idáig nem tudott nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 23.

Vorsi

2014. április 19.

Imádom az illatát, a hatásával tökéletesen elégedett vagyok! A bőrömet kiválóan hidratálja, puha és bársonyos lesz tőle! Mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

zsamboki.judit

2013. április 25.

Pár napja használom a gránátalmás szappant, és nagyon szeretem. Igazán finom az illata, a bőröm fürdés után puha, illatos, sima és nem ragad! Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

kingus008

2013. április 20.

Végre volt alkalmam kipróbálni ezt a szappant is, nem csak sminklemosásra (arra kiválóan szuperált egyébként). Zuhanyzásnál is nagyszerű, nagyon finom illata van, krémes, jól habzik, sokáig megmarad az illata és nem kell testápolót használnom továbbra sem.:) Most azt hiszem ez a kedvenc...amíg nem jön egy újabb gyöngyszem. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

pupee

2013. április 18.

Ez a szappan valami fenomenális:) Jó illatú és üde:) teljesen felfrissíti a bőrt. Nem hagyhattam ki, hogy rendeljek ebből is;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

kummerne.edit

Korcsoport: >54
2013. április 16.

Csak társulni tudok a többiekhez, eszméletlen illat és varázslatosan krémes. Sokféle- fajta szappant használtam már, de ez nekem is ül-talál-süllyed kategória. Igaz az Ovis márkák közül lassan már választani sem lehet, annyian bitorolják a trónkövetelő címet. Mindig jön valami új és érdekes finomság tőlük. Csak maradjon így! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 16.

Kencefice

2013. április 12.

Eszméletlenül jó illata van, sokkal intenzívebb mint a többi szappanomnak. Arcra emiatt már nem is merem használni, de testre nagyon bevált. Látványra sem utolsó a szép feltűnő színével.

Amit elmondhatok még az Emanafakturás (és egypár más pl. fekete szappanok) több hónapos használata után, hogy a dekoltázsomon sok éve meglévő mitesszerek, egyenetlenségek, apró dudorok, nem tudom mik, amik mindig megkeserítették a nyitott ruhás szezon beköszöntét, abszolút eltűntek, amióta nem használok tusfürdőt. Voltak már rövid távú kisebb eredményeim, de most (le kéne kopognom), de úgy látom ez a probléma megoldódott.
Sosem okoltam a tusfürdőket ezért, de azt hiszem akinek hasonló problémái vannak érdemes lenne egy próbát tennie, nélkülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Pirosas színezék.