OXY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egyedülálló antibakteriális összetételének köszönhetően hatékonyan tisztítja az eltömődött pórusokat, valamint eltávolítja a szennyeződéseket és a zsírt, amelyek pattanásokat és mitesszereket okozhatnak.

Kiszerelés: 150 ml

x1342x

2013. szeptember 16.

Pár éve, a nagyon pattanásos korszakomban nagyon sokat használtam, éreztem hogy elég agresszív szer de akkor pont valami ilyesmire volt szükségem, ma már lehet hogy sok lenne :) Aztán hirtelen eltűnt, ez a tonik és a zselés tisztító is, kár érte, azok a termékek, amiket ma forgalmaz az OXY egyáltalán nem jönnek be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

torikarine83

2013. január 15.

Tini koromban anyukám kedveskedett nekem az akkori termékcsaláddal....megbánta!!!3 napi használat után 1 centis darabokban vált le a bőröm az arcomról és ráadásul alatta pattik voltak....1 hétig az utcára sem mehettem ki!!! Kuka lett a nagyon drága OXY én is mínuszt adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

asbothb

2012. július 12.

A sok pattim el nem tűnt, de a szám környékén konkrétan fehéren porzott a bőröm. Nekem nagyon nem vált be!!! Ha volna mínuszos pontozás, hát tuti azt kapna tőlem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Clinique

2012. június 20.

Több éve használtam. Erősen alkoholos szaga volt, de jól tisztított. Szerettem, de nem venném újra, ha lenne még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Rose23

2012. április 14.

Húúú :D Még tinikoromban, kb 10 éve kezdtem használni Oxit, de csak ezt és semmi más nem voltam hajlandó, legalább 6 éven át. Kezdettől fogva minden reggel és este áttöröltem vele a T-vonalat, mert ott nagyon hajlamos voltam pattanásokra, és jól bevált. Nem mertem más fajtát kipróbálni :D Régen átlátszó flakonja volt, aztán jött ez a 3szög forma,aztán egyre nehezebben találtam meg a boltokban. Végül beletörődtem, hogy kivonhatták a forgalomból, de mindenesetre bárhol néztem, csak átitatott vattapamacs formában árulták, de az nem tetszett. Így nagy nehezen lemondtam róla :D Nem is tudom, most lehet-e kapni.
Szóval jónak jó volt, de az összetevői miatt (amivel anno egyáltalán nem törődtem) kap egy mínuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

vador

2011. december 19.

Ilyenem is volt, és ez sem vált be. :) Szörnyű alkoholos, szerintem semelyik bőrtípus nem örül neki hosszútávon, persze 14 évesen hittem, hogy nem gond, ha a fél arcomat lemarom a pattanás elleni csatákban. Talán egy-egy pöttyre, nyomkodás után fertőtleníteni jó, de simán le lehet élni az életet nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-6