p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MBogesz2006, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

P2 by Viszkok Fruzsi sminkkollekciójának krémes állagú rúzsai.

5 árnyalatban érhető el

500 Ft - p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs - 03 For you
Ár: 500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
Judy1

2019. szeptember 10.

2 árnyalatban vettem meg, mert annyira szép volt mindkettő. :) A színeiket imádom, nagyon jól el lettek találva, a tartóssággal annyira nem vagyok elégedett. Viszonylag hamar lekopik, 1-2 óránként újra kell kenni, de nem kenődik, csak "elillan a szín". Kellemes viselet, nem érzem, hogy a számon van és nem is szárít.
Ár-érték arányban nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Ár-érték arányban nagyon megéri. :)

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 25.

Nem a legtartósabb, de gyönyörű színekben van és a fényétől is elájulok, olyan szép. Két árnyalat van meg: Az a gyönyörű tűzpiros és az a barbies pink. Mindkettőt imádom és gyönyörűen fel lehet dobni velük egy hétköznapi sminket.
Igaz nem tartós de ezt kiváltja a mérete, ugyanis simán belefér egy táskába, sőt. Még tolltartóban is elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

SzSofi

2019. augusztus 23.

Két árnyaltat is megvan a 030 és 050 nekem ez a kedvencem, nagyon természetes mályvás szin. Kellemes viselet, tartóssága átlagos, nyilván egy ebédet nem bir ki, de egy kávé meg egy süti belefér (próbáltam). Részemről jobban kedvelem a matt rúzsokat, de megbékéltem velem, mert nem az vakitó fényes inkább lágyabb. Jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 10.

A 040 és a 050 árnyalatokat választottam, az első egy nude árnyalat, a második pedig egy kissé mályvás. Kellemes, kifinomult árnyalatok, jól hordhatók a mindennapokhoz. Szerencsére a szagát, amit többen is kritizáltak, nem is érzem. A tartóssága átlagos. Nem szárít, hanem erőteljesen hidratál, az összetevői is jók, ki kell mondjam: jól teljesít. Sőt, jobban, mint amire számítottam.
Sokadik táskánk sokadik rúzsaként bőven megállja a helyét.
Az ára pedig kifejezetten baráti, főleg, ha még ha akciós is, mint ahogyan velem is szembejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Sokadik táskánk sokadik rúzsaként bőven megállja a helyét.

Emjy

2019. augusztus 2.

050-es mauve touch elnevezésű árnyalatot vásároltam meg. Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Szép a fénye, nem túlzás. Tökéletes rúzs a mindennapokra és viszonylag jól bírja. Néhányan írták az illatot/szagot, nekem ez egy kellemes illat mert arra emlékeztet mikor még anyukám rúzsait kentem kiskoromban magamra játék közben, valóban olyasmi az illata mint régen a rúzsoknak, de nekem ez pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Luco

2019. július 7.

A 050es árnyalatot vettem meg. Sokat hezitáltam, mert egyáltalán nem vagyok az a rúzsos típus vagyonokat költöttem már rúzsokra, amik 1 használat után porfogóként funkcionáltak, végül a kukában landoltak, mert egyszerűen nem álltak jól sem a feltűnőbb, sem a nude színek. Ez kellemes csalódás volt, és szerencsére az ára is baráti. Mínusz 1 csillag, mert szerintem egyáltalán nem tartós, viszont nekem még jobban is tetszik így, mert alig üt el a szám természetes színétől, mégis ad egy kis pluszt, nem tűnik úgy, hogy "befejezetlen" a sminkem, mint azelőtt, amikor még semmit nem viseltem a számon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

szilvike94

2019. július 4.

030 for you árnyalatban van meg. Összehasonlítási alapon nekem sincs más p2 rúzsokkal...de az illata nekem is “orrot szúrt”. A csomagolása nagyon igényes. A szín ami megvan egy nagyon szép mályvás, kicsit pinkbe hajló. A krémes textúrához képest tartós, 2-3 órát is simán kibír kisebb evés ivással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

LittleSpark

2019. június 28.

A 020-as Barbie Fever van meg. korábban még nem próbáltam semmit a P2-től. Kicsit féltem mennyire fog csúszkálni a rúzs mert nagyon krémes, fényes. Egy kontúrceruza biztosan jól jön a termékhez, de én egyenlőre anélkül használtam és így is nagyon szuper. Kopik persze, de szépen és viszonylag tartós is. Szerintem az árához képest egy nagyon jó könnyed kis rúzs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Laura2000

2019. június 27.

Végre egy rúzs, ami a számon marad! 4 színben van meg, a 030-as árnyalatot viseltem az érettségi bankettemen, ahol ugye vacsoráztunk. Mikor végeztünk az evéssel kimentem a mosdóba megigazítani, de nem volt rá szükségem. A tartósságról ennyit. A formulája nem rossz, egészen kényelmes viselet. Az illata valóban picit furcsa de számomra nem zavaró. Egyértelműen 5 csillag. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Kokapu

2019. június 25.

A 050-es számút vettem meg (egyedüliként a kollekcióból), ami számomra a leginkább tűnt hordható színnek. Valóban gyönyörű a színe, hétköznap is hordható, kicsit sötétebb a számnál. Krémes, kellemes viselet. Egyedüli hibája a szaga. Illatnak nem nevezném, mert olyan, mint amilyen 10-20 évvel ezelőtt volt a rúzsoknak. A csomagolás tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.