p2

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SMH, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Rossmann

A precíziós applikátor lehetővé teszi a könnyű használatot és megkönnyíti a pontosan rajzolt vonalakat és extravagáns, művészi terveket.

• Gyorsan szárad
  • Vízálló
  • Érzékeny szemre is használható

3 színben kapható

adriabiro

2018. december 12.

Sok-sokk jo indulattal ketto csillag. Egy atlagos termek. Nem jo, de nem is rossz(?).
Ami nagyon tetszett az maga a szine, arany es rózsain színben vettem meg. Az applikatora is tetszett, hogy kicsit rugalmatlanabb az atlagnal,nekem megkonyitette a hasznalatat. Nagy szépséghibaja, hogy abszolút nem tartos. Sajnos valamiert darabosan szárad le, szóval igy abszolút használhatatlan. Talán régebbi darabok és ez lehet az oka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

noriri

2018. szeptember 27.

Volt rajtam egy napig, szóval elég kezdetleges véleményt tudok adni. Szerettem volna rég egy arany tust, amit ki tudok próbálni, mielőtt megveszem, így megvettem a rossz vélemények ellenére. A kezemen mindenféle kímélés nélkül fennmaradt egy teljes napig kopás és töredezés nélkül, mikor reggel a drogériában felkentem.
Ezek után megvettem és reggel feltettem, volt rajtam szemhéjpúder, szempillaspirál és ez a tus és nem tapasztaltam semmi problémát. Nem repedezett, nem kenődött el, nem darabosodott egy egész nap alatt sem. Megjegyzem a szemem nem izzad, nem zsírosodik és általában a szemhéjpúdereim tartósságával sem szokott probléma lenni.
Tetszik maga a termék, nem csillámos, tényleg metál finish. A hátulján azt írja 6 hónap a szavideje, ami kicsit nevetséges, mert nem hinném, hogy el tudnám addig használni. Más tusaimon láttam már egy éves tartósságot is, úgyhogy ez határozottan ront nálam a tus megítélésén.
Szerk.: több napja "hordom" már és még mindig semmi problémám nem akadt, sőt már egy nagyon rohanós napon egy edzést is átvészelt (nem volt alkalmam lemosni). Edzés végén is épp olyan volt, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

dsstr1

2018. július 26.

Nekem az ezüst és a rosegold van meg. Nagyon szépek, ennek cserébe egyáltalán nem tartósak. Talán ha egy fél óráig mutat szépen, utána viszont elég igénytelen hatást kelt. Berepedezik, bemattul, borzasztó. Az árát nem éri meg egyáltalán. Sajnálom, mert tényleg gyönyörűek lennének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Szotymoty

2018. június 17.

Sziasztok! Én mikor csíkot húztam a kezemre a 3 színnel, hogy megnéztem milyenek, irtózatosan megtetszettek. Az aranyat vettem meg végül, mert az passzol a piercingemhez, de mikor hazaertem és lemostam a sminkem és felkentem ezt, meglepodtem. KB világos sárga, rosszul elkenodo darabosan száradó, nagyon nem szép végeredményt adó tus, az applikatora is olyan, amivel nem lehet szép vonalat húzni. Szerintem. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Biotin