p2

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   0,9 ml
Lelőhely:   Rossmann

Tökéletesen adagolható, mélyfekete folyékony tus. Gyorsan szárad, tartós és vízálló.

Szemészetileg igazolt. Alkalmazható kontaktlencsét viselők számára is.

nori145

2019. május 28.

Borzasztó! Alig van színe, könnyen lejön. Akciósan vettem,teljes áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

tamara428

2018. szeptember 11.

Nekem nagyon megtetszett. Mióta nem gyártják a kedvenc filces tusomat, keresnem kellett egy másikat, ez pedig pont kapóra jött. Féláron volt, használható kontaktlencsével és egy ideje ki akartam próbálni az ilyen ecsetes tusokat.
Az első egy-két alkalommal nagyon vastag vonalat húztam, de azóta már sokkal ügyesebben használom. Gyönyörű fekete színe van és nem kenődik el a nap végére. Esőben még nem teszteltem, de szerintem elég vízálló hozzá. Ha korrigálni szeretném, miután meghúztam a vonalat, az kb lehetetlen, olyan gyorsan megszárad. Ez igazából nem baj, csak nem vagyok hozzászokva a vízálló sminkhez.
Végeredményben nekem 5⭐-ot ér.

UPDATE: Július óta szinte minden nap használom, és még mindig van belőle. Kicsit beszáradt, de azt 2 csepp kontaktlencseápoló folyadékkal könnyen lehet korrigálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Végeredményben nekem 5⭐-ot ér.

pmarcsi

2018. július 4.

Féláron vettem. Gondoltam annyiért kipróbálom. Kár volt. Nem is élénk a színe, többször át kell húznom a vonalon az ecsetet, ha mélyfekete színt szeretnék. Tartósnak pedig egyáltalán nem mondanám. Reggel megcsináltam a sminkem, mire beértem dolgozni (kb.25 perc) elkenődött, pedig nem volt melegem. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

annaghr

2018. július 4.

A Glamour-napokon vettem, kicsit érdekes a hatása, de nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

A Glamour-napokon vettem, kicsit érdekes a hatása, de nagyon tartós!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol