p2

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hjuditcrema, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Trendi körömlakk nude árnyalatokban. Az összes bőrszínnek tökéletesen megfelel. A védőbevonatának köszönhetően kiegyenlíti a szabálytalanságokat a körmökön.

Szabolora

2020. november 26.

Nagyon könnyű használni, az ecsete tökéletes. Szépen fed, kibír pár napot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Nagyon könnyű használni, az ecsete tökéletes. Szépen fed, kibír pár napot

Gemma25

2019. október 10.

Tartós, jó minőségű körömlakk. Alaplakkot és fedőlakkot is használok hozzá, így 5 napot simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

NUMB

2019. szeptember 26.

első körömlakk ami 4napot kibírt, kis kopásokat korrigáltam este. Utolsó előtti nap kertészkedtem, túrtam a földet, gondoltam most úgyis teljesen le fog kopni és nem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

danyadi77

2019. augusztus 26.

A 100-as és a 030-as árnyaltot vettem meg leárazva. Nem rossz, 3-4 napot bír intenzív használat mellett. A 30-ast kicsit nehezebb volt felvinni, csíkozódik. Az üvegben olyan,mintha lenne pici fényük is, az sajnos felkenve nem látszik. Nem rosszak, de semmi extra, ennél olcsóbb körömlakk is hozza ezt a szintet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

SunnySide

2019. augusztus 8.

04-es Picnic with Adam árnyalatot vettem meg. Nem szeretem a rózsaszín színt, inkább az ilyen nudeosabb barackosabb árnyalatait, de azokat nagyon. Ezzel a színnel tökéletesen elégedett vagyok, úgy néz ki mint az üvegcsében. A csíkozodás mentességben nem vagyok biztos, ugyanis legelőször nagyon vékony rétegben akartam felvinni mert nem tudtam milyen gyorsan szárad, és akkor bizony rettenetesen csíkos lett, de a második réteg teljesen korrigálta. Egyébként gyorsan szárad és azt vettem észre, hogy ha vastagabb réteget viszek fel akkor sokkal szebb a végeredmény. Egyébként a tartósságával is elégedett vagyok. 2 rétegben viszem fel mindig, fedőlakk nélkül és egész napos mosogatás után is jól bírja. Nálam általában 4-5 napig vállalható, de ha nincs annyira igénybe véve akkor a 7 nap sem okoz gondot. Csodaszernek nem nevezném, pont a foltozódás/csíkozodás miatt. De valószínűleg még kipróbálok majd más árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

linda0915

2019. június 20.

030-as árnyalatban van meg. A színe nagyon szép, fényes, két réteget használtam. De! Délután 3 óra körül lakkoztam, cseppentettem lakkszárító cseppet és reggel mégis párnalenyomatos körmökkel ébredtem!.... Talán kap még egy esélyt, de nekem így nem érte meg. Sajnálom,kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Neleta

2019. március 28.

Fantasztikus! Végre egy jó minőségű és szép körömlakk! Megérte az árát! Könnyű a felvitele a lakknak, elég akár egy réteg is, mert szépen pigmentált, de én azért a biztosra mentem. Igaz, alapozó és fedőlakkot is általában mindig használok. A színe valami fantasztikus, imádtam a kezeimre nézni. Most fejből nem tudom melyik szín van meg, de a sötétebb lilásbarnás. A tartóssága is meglepett: 5 napot bírt, egy kis mosogatás, hajmosás, fürdés, kézmosás mellett. A márka engem megvett kilóra. Rengeteg lakkom van, de ha végre kifogynak, akkor a P2-től fogok venni, az tuti, mert nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

candus

2018. szeptember 9.

4 napot volt fent rajtam úgy, hogy hajat mostam, mosogattam, árut pakoltam (ketbetus drogeriaban dolgozom). Épphogy csak a vége kopott meg, és ma reggel kezdett el lepattogni. Pozitív csalódás, fogok meg venni másik árnyalatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.