p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tonic, Módosítva: 2018. október 21.

Lelőhely:   Rossmann

A termék segíti a szemhéjfesték és a színek tartósságát a szemhéjon, dermatológiailag tesztelt, vízálló.

Bolyka

2019. november 5.

Szerintem tök jó, nálam a tus mindig elcsúszik nap végén. Sokáig elég, és jó, könnyű eloszlatni. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

miranda90

2019. február 22.

Sokan javít a szemhéjpúderek színének intenzitásán és tartósságán. Az állaga is kellemes. Arra kell csak figyelni, hogy ne vigyen fel túl sokat az ember, mert akkor összegyűlik a ráncokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Ann86

2019. január 9.

Azon szemhéjpúderek alá teszem fel, amelyek eléggé poroznak és szuperül a helyén tartja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

farkas.timeazsofia

2018. október 15.

Nagyon jó kis termék. Tényleg betartja amit ígér, a szemhéjpúderem meg sem moccan, ha ez van alatta. 5 csillag.

Azt viszont nem értem, hogy 4db 5*-os vélemény átlaga hogyan lesz 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 15.

Azt viszont nem értem, hogy 4db 5*-os vélemény átlaga hogyan lesz 4*.

Ad-Namah

2018. október 15.

Az állaga elég krémes, de kb. egy órán át sem tartotta a szemhéj festék színét, becsíkozódott és kifakult a szín.

Ud: amióta nem zsíros a szemhéjam, azóta 12+ órán át tart és a színek is ugyanolyanok mint amikor reggel 7 órakor megcsináltam a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Pdrea

2018. augusztus 20.

Ez az eddigi legjobb szemhéj alap, amit használtam. Pedig már kipróbáltam sokat. Ma hajnali fél ötkor festettem ki a szemem és este kilenckor úgy mostam le, hogy meg sem mozdult a festék. Kiváló, nem is keresgélek tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

tonic

2016. április 2.

Németországban lett véve, a tartósságot is segítette és a színek is élénkebbek lettek tőle,szerencsére tartós is,nekem bevált a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0