p2

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkati15, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

2in1: a könnyű, frissítő formula egyesíti az előnyeit a Make-up alapoknak és a fixáló spréknek.

A smink előtt felhordva mattítja a bőrt és minimalizálja optikailag a pórusok méretét, a bőr egyenetlenségeit és a bőr vörösségét. A sminkelés után felhordva pedig egy finom védőréteget képez, ami a smink tartósságát meghosszabítja. Frissítő grapefruit illattal.

cattitude

2017. szeptember 30.

első fixáló spraym, eredetileg azért vettem, hogy a délkelet-ázsiai párás, meleg nyári időben nem folyjon széjjel a sminkem, de rájöttem, hogy ezt valószínűleg egy spray se fogja megakadályozni, inkább az ottani piacra szánt sminktermékeket kell venni. azért én használtam minden reggel becsülettel, primerként sosem, arra egy szilikonos Missha szérumot használok. a spricnijével nekem is voltak eleinte gondjaim, most már nagyjából kitapasztaltam, hogy kell fújni (bár a karjaim is elég hosszúak). a sminkem egész szépen egybenmaradt az arcomon és a szememen is (bár nagyrészt légkondis helyen voltam, ott azért spray nélkül se kopott volna le a sminkem), külön tetszett, hogy a púder és a pirosító poroságát tompította. a szaga szerintem borzalmas. 4 csillag, mert egész jó, hacsak nem leszek rá valahogy allergiás, akkor elhasználom, de legközelebb valami mást próbálok ki szerintem (valószínűleg délkelet- vagy kelet-ázsiait, az ottaniaknak eléggé bírniuk kell a strapát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

vertveres

2017. február 10.

Még augusztusban vettem Németországban, és szinte mindennapi használat mellett most fogyott el. Az illata nagyon tetszett, a szórófeje viszont kevésbé. Teljesen kinyújtott karral fújtam, és még úgy is fröcskölve ment az arcomra. Ha lecserélik ezt a szórófejet, biztosan veszek másikat, ugyanis jó fixáló, és cruelty free. 😊
A szórófej miatt csak 4 csillag,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

A szórófej miatt csak 4 csillag,

Aquila

2017. február 6.

Ez a cucc maga a csoda! De komolyan. Sokat kerestem egy jó primert már magamnak, de eddig soha nem találtam, plusz egy ideje nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy veszek egy fixáló sprayt, mert bármilyen alapozót használtam is (990-15 990,- Ft között) állandó gondom volt, hogy 3-4 óránál tovább képtelen volt fent maradni a bőröm, elkezdett átfényleni és ezzel együtt morzsolódni, foltosodni, kopni. Ezért akartam primert, hátha az segít, de sajnos nem, már egész fiókom van primereknek. Aztán most nyílt a Savoy parknál egy bitang nagy Rossmann, ahol van állványa a P2-nek, igaz életemben nem hallottam még a márkáról, de csak neki illetve a MakeupRevolutionnak volt fixáló spraye és ez olcsóbb volt. :) Aztán már csak otthon vettem észre, hogy ez tulajdonképpen primerként is használható. Rögtön másnap volt is egy találkozóm a városban és mivel barátnős volt a progi így úgy voltam vele, ha befürdök is a termékkel, nem lesz akkor gáz mint egy randi. Shoppingoltunk, ebédeltünk egy egész napot töltöttünk el és azon túl, hogy az orromon egy picit, kb 6 óra elteltével elkezdett átfényleni az alapozó, úgy tartott az egész, mintha frissen kentem volna fel. teljesen oda meg vissza voltam. Igaz az alapozó is új volt, amit használtam, de azóta már a meglévő, eddig nem túl jól működő alapozóimmal is kipróbáltam és ugyan ezt tapasztaltam, az eddig pár óra max 4, helyett 6-7-8 órákat is lazán tart vele a sminkem.
Hogy ezek után miért csak 4 csillag? Mert bár imádom és 10000%, hogy újra veszem, kicsit kényelmetlen viselni, húzódik alatta a bőr. Nem vészes, főleg így hidegben tulajdonképpen teljesen érhető, de azért kicsit kellemetlen tud lenni ha az ember figyel rá, illetve a másik, hogy kicsit lassan szárad.
Az illata amúgy kellemes, nem túl tartós. Még fontos megjegyezni, hogy az alapozó alap tulajdonságát szerintem egyáltalán nem befolyásolja, a matt matt lesz, a szaténfényű szatén fényű.
Eddig próbált alapozók:
Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó
Astor Mattitude Anti Shine Alapozó

UP: Na most kezdeti ultra nagy lelkesedésem alább hagyott, ugyanis az igazán hidegben nagyon rossz használni, annyira húzza az arcom, hogy az szinte fáj. Aztán ott van az, hogy amikor kicsit felhabzik, akkor lehetetlen szépen fújni, ilyen csomókban "köpi" inkább az anyagot, mint hogy szépen, egységesen felvinné, ezzel viszont azt eredményezi, hogy néhol kicsit megáztatja a sminket. Szintén mínuszt érdemel, mert egyszer belefolyt egy picit a szemembe és konkrétan úgy csípte hogy azt hittem megvakít, azóta hozzá sem nyúltam. Nem vagyok benne biztos, hogy egy olyan terméknek, ami adott esetbe véletlenül szembe kerülhet ilyet kellene okoznia, nagyon rossz volt. -2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Eddig próbált alapozók:
Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó
Astor Mattitude Anti Shine Alapozó

Makocska

2016. október 25.

Nem az igazi a fixálónak a porlasztása, szinte köpködi az arcra a folyadékot, jó kartávolságra tartva se megfelelő, ezért csak 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Zsanett1984

2016. szeptember 22.

Nekem maximálisan bevált. Rozáceás,zsíros bőröm van, délután sminkeltem , hajnalba még matt volt a bőröm, se elkenődés se semmi. Nem irritál, finom illatú. Nekem 5 ***** :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

vkati15

2016. június 15.

Frissítés 1:
Hát nagyon nem. Sajnos az érzékeny bőröm tönkre ment (piros száraz foltok a szemem körül) és szerintem ő volt a ludas. Nem is tudom mit gondoltam....

------------------------------------------------
Eddig tetszik. Kifejezetten a smink utáni porosság megszüntetése miatt vettem. Pontosabban szólva szerettem volna egy ilyen terméket tesztelni és ha úgy érzem, hogy szükségem van rá egy hasonló high end termékbe fogok befektetni. Eddig úgy érzem... A pirosítónak pl. teljesen más lett a végeredménye, természetesebb a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Frissítés 1:

------------------------------------------------

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.