p2

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2016. december 2.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Automata szájkontúr ceruza, puha, krémes formulája intenzív színű. Hosszan tartó és nem hagy foltot.

Vízálló. Dermatologóiailag tesztelt. Vegán.

10 színben elérhető

anna547

2019. december 23.

A 176-os cheeky árnyalatot vettem meg, de számomra hatalmas csalódás volt a termék. Kezemen gyönyörű színt eredményezett, de a számon szinte semmi nem látszott. Mire látszott volna valami, addigra egyrészt a fél termék elfogyott, túl krémes állagú. Biztos, hogy nálam nem újravevős. 2*-ot kap, de csak a szép színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

EnyediF

2019. augusztus 31.

Lehet morbidnak tűnik, de én egy engedetlen, foltos, de annál gyönyörűbb árnyalatú mac rúzs alá vettem, mert drágálltam egy szájceruzáért kiadni 7000forintot a mac boltban...
A választásom kizárásos alapon esett erre az árnyalat különlegessége miatt. Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, viszont mikor kipróbáltam, azzal kezdett, hogy letört egy kis darabkája, ahogy a számhoz ért....nem jó előjel.
De maga a végeredmény csodás volt. Tartotta a rúzst ahogy kell, evés próbán is átment, csak a szám belseje kopott picit, de az sem feltünően.
Egy használat után megelőlegezek neki 4-csillagot, de ha tovább törik, le kell vennem a csillagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

dibolya1972

2019. április 5.

Hibátlan. Olyan, mint egy szájkontúr tetoválás. 150, 129 színekben van meg. Reggel felteszem, bármilyen rúzst és szájfényt gyönyörűen megtart. Talán 1000,- Ft-ba kerül Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2017. december 11.

Nekem a 175-ös ruby árnyalat van meg, eddig elégedett vagyok vele, a csomagolásával is, eddig jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.