p2

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Rossmann

Ez a praktikus, tápláló 2 az 1-ben termék kombinálja a sminkalap és a rögzítő spray előnyeit. A smink előtt alkalmazva a spray-nek mattító hatása van és vizuálisan minimalizálja a pórusokat. A smink után alkalmazva olyan finom védőfóliát képez, amely meghosszabbítja a smink élettartamát.

Frissítő grapefruit illattal.

mlexa

2019. június 19.

Nem a világ legrosszabbja, de nem is a legjobbja. Valóban fényes hatást eredményez, ami az én zsíros bőrömön nem a legjobb. A porosságot elveszi, de se nem fixál rendesen, se semmi. Elfújkálom, de többet nem veszem újra. Az enyémnek a szórófejével nincs gond, egyenletesen porlaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

pcsengi99

2019. március 14.

Sajnos anelkul megvettem hogy velemenyt olvaszam volna rola.(oreg hiba)
Egyik reggel ugy keltem hogy a fejembe vettem hogy nekem szuksegem van fixalo sprayre. Bementem rossmannba meglattam ezt orultem hogy 2in1 megvettem es csalodtam:(
Szinte csak egy helyre fuj de oda annyir hogy folyik le, ami fixalokent nem a legjobb mert elcseszi amit addig csinaltam:(
Egy ujra sajnalom a penzt, es rajottem megvagyok en enelkul is a mindennapokban, inkabb csak alkalmakkor hasznalom, ha mar megvettem.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Sajnos anelkul megvettem hogy velemenyt olvaszam volna rola.(oreg hiba)

lenizsu

2019. február 17.

A termék maga jó, de a csomagolás katasztrófa. Már első fújáskor is össze-vissza spriccelt a termék, hiába ráztam fel. Csak az Essence fixáló spray flakonjába áttöltve tudtam használni. A hatás tetszett, amit el lehetett érni vele, a sminken a porosságon és tartósságon sokat segített. Kár a kialakításáért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

QueenOfDisaster

2019. január 19.

Anélkül vettem meg próbaképp, hogy néztem volna véleményeket és azt kell mondanom, ez meg is látszik. Talán akkor jutna mindenhova az arcomon belőle, ha fél percig csak ezt fújkálnám rá. Mikor korrektoron használom bizonyos részeken el is tünteti a korrektort és foltos lesz az egész.
Na meg még ha használok utána púdert is olyan fényes tőle a fejem, hogy láthatósági mellény helyett is jól működne ahogy visszaveri a fényt... ami hát... kinek pozitív, kinek negatív... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Voki

2018. december 3.

Nagyon rosszul porlaszt, nem jut egyenletesen az arcom minden részére. Tényleg tartósabb vele kicsi a sminkem, de a poros hatáson nem enyhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Rejetke

2018. október 31.

Legrosszabb fixáló spraym valaha! Nem hogy nem teszi tartóssá a sminket, konkrétan leoldja, olvasztja az arcomról. Adtam neki több esélyt, de pár használat után a kukában találta magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

rekamer

2018. október 19.

Nem sok fixáló spraym volt eddig, de nem ez lesz a kedvencem. :/
Illatra nagyon fincsi,a legjobb illatú, amim eddig valaha volt. Nem porlaszt valami szépen ez a szórófej. Még a rengeteget lehurrogott Rival De Youngos spray is jobb ebből a szempontból. Ráadásul buborékokban megállt a fejemen és a hajamban a termék :O Másnak is?
Mindenképp tus és spirál előtt kell feltenni, mert leoldja őket.
Ha fixálást akarsz, akkor sokat kell belőle fújni.
Tudtommal nem érzékeny a bőröm, de a szemem alatt két foltban vörösre csípi a bőrt minden egyes alkalommal. Grrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nem sok fixáló spraym volt eddig, de nem ez lesz a kedvencem. :/
Mindenképp tus és spirál előtt kell feltenni, mert leoldja őket.
Ha fixálást akarsz, akkor sokat kell belőle fújni.

Panda90

2018. október 13.

Katasztrófális. Ragad az egész arcom tőle és úgy fénylik, mint egy discogömb. Megy is ki a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Dancyy

2018. szeptember 27.

Kifogtam egy olyan flakont, amivel nem tudok rendesen fújni - egyszerre túl sok jön belőle :(
Maga a fixáló hatása tök jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Maga a fixáló hatása tök jó!

Andrea1198

2018. július 24.

Ár érték arányban tökéletes. Smink elött és a smink végeztével is használom. Sminket tartja, és a zsírosodást is mérsékli. Szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.