p2

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekuci02, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Csillámló pigmentekkel. Enyhén bronzos hatást és természetes csillogást ígér.

SminkesAnyuci

2019. május 28.

040 Savannah Fever árnyalat van meg. Jó cucc, mostanában rá vagyok kattanva a nem matt bronzerezésre! Kevéssé pigmentált, inkább a csillogó hatásra megy rá a termék, aranyos-barnás meleg tónusú színe van. Viszonylag tartósnak érzem, szép cserzett bőr hatású a finishe, nincs illata, nem porol túlságosan. Nekem úgy jött be legjobban, hogy matt krémkontúrt fixálva vele így tavasszal/nyáron szép a sminkhez. Ennyi pénzért érdemes kipróbálni azt gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin