p2

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann

Folyékony korrektor rendkívül magas pigmentációval és nedvességmegtartó glicerinnel. Kisimítja az egyenetlen bőrt, eltünteti a pirosságot, és megbízhatóan elfedi a szemek körüli sötét karikákat. A bőr simának és bársonyosnak tűnik tőle. Hosszantartó formula azonnali matt hatással.

2 árnyalatban kapható

kovatsdora

2020. június 25.

nekem sajnos ez a tok eros fedes kell, mar tobbszor ujra vettem, legkozelebb is celtudatosan ezt fogom kerrsni. A Catrice hasonlo korrektoraval osszehanpsonlitva nalam ez toronymagasan nyer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

edi01

2019. június 8.

1 éve ezt használom de nem volt okom másikat keresni. Kb ugyanannyiba kerül mint a catrice es mas korrektorok de ez is ugyanúgy csinálja a dolgát. Elég erős fedese van amibol azért nap végére kicsit veszit de összességében az állaga is tetszik az eldolgozhatosaga is szuper . Kettő szín kapható belőle ugyan de ez egy 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

Nikki1202

2019. május 24.

Elmászkál,beleül a szemráncokba, nem is tartós, nekem ez nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Elmászkál,beleül a szemráncokba, nem is tartós, nekem ez nagyon nem jött be.

Szandibeauty

2019. május 12.

Nem vártam sokat tőle, de meg kell mondjam meglepett. Jó fedés, nem ül be ráncokba, "a little goes a long way". Ha elfogy a korrektorgyűjteményem közötte lenne annak a néhánynak, ami igazán tetszett. Hajaz kicsit a catricere is, a szín pedig nagyon jól passzol hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Imádom. Végre találtam egy korrektort, ami viszonylag tartós, és nem kell hamar újravenni, mert ez a 6ml sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Veronika1

2019. január 3.

Nálam nem jött be. Igaz olcsó korrektort kerestem, de nekem abszolút nem hozta meg a várt hatást. Nem volt tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

ysolo

2018. október 14.

Tobbszor ujravettem. Nem ul bele a rancokba, nem szarit. Eleg tartos is. En ujjal dolgozom el es nagyon keves puderrel fixalom. Szuper termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

olin

2018. október 13.

Nagyon szuper korrektor! Nem gondoltam semmi különösebbre mikor leemeltem a polcról, de egy nagyon szuper, nagy kiszerelésű, könnyen használható korrektort kaptam. Tartóssága is teljesen elfogadható, egy kb 8-10 óra hossza, púderrel javítható. Na meg dolgozni is könnyű vele, kézzel, ecsettel, beautyblenderrel is, így nem gond újrakenni ha épp kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.