Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 21 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2023. november 19.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 21 900 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 21 900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 18 000 Ft , Eladó: oznob64
Állapot: Pár alkalommal próbált; gyakorlatilag tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után Foxposton keresztül küldöm.
Ár: 15000 , Eladó: fuzzydice555
Állapot: 99/100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvét vagy csomagküldés

ella1993

2023. május 9.

Párom használja ezer éve, sokáig tart az illat, és a legjobb a férfi parfümök között!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 9.

Johnathanos

2022. május 4.

Apósom használja.Finom édes téli illatnak mondanám,tartósságára sincs panasz. 2 gond van ezzel. 1.ha az ember naponta használja,úgy meglehet ezt unni hogy egy idő után már inkább kellemetlen lesz mint kellemes.
2.Tucat ez is-nem az a tipikus hasra esek tőle olya egyedi ,hanem tömeg illat,ezáltal lesz unalmas is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

pannonvalley

2022. január 9.

Jónak jó volt, de eljárt felette az idő! Ennek ellenére egy üveggel elfér a polcomon! Gyerekkorom egy meghatározó részét képezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

nika117

2021. december 19.

Igen, egy időben mindenkin ezt lehetett érezni. Igen, unalmassá vált…igen, rengetegen a hamisat veszik meg, emiatt még irritálóbbá vált. Én ettől függetlenül még mindig egy jó illatnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Nandor

2021. november 22.

A maga idejében nagyon menő volt, sajnos annyi márka koppintotta, másolta ezt a jobb sorsra érdemes illatot hogy már nem tudom megkülönböztetetni. A mai és a közelmúlt férfi parfumjei annyira nőiesek, és édesek, hogy mindkét nem fujhatja magára. 10-12 éve tényleg jó volt,ma már inkább kínos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Giside

2021. október 12.

Nagyon finom illat, imádom a férjemen. De nem tartós. Douglas parfumeriabol rendeltem online és egyáltalán nem hozza azt, mint amit a helyben a boltban vettünk anno 8 éve.
Vagy higitjak azóta, vagy a netes rendeléskor valami állott parfümöt adnak el féláron. Nem értem.
De anno amikor megvásároltuk, álom volt, tartós, 8 órát simán kibírt, óriási hatosugara volt, és a leszaradt illat valami frenetikus, igazi vágycsináló.
Nem tudom hova tűnt ez belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Nem tudom hova tűnt ez belőle..

Danikovm1997

2021. július 20.

Viselője egy kiégett csónakcipős középkorú szingli, aki lemaradt 15 évet. Ed Hardy pólóban járja a diszkókat a kopaszodó fejével, és megpróbál úgy tenni, mintha odavaló lenne.

Esetleg egy tesa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Esetleg egy tesa.

Andras91

2020. november 9.

Írtam én már róla..nem is keveset.. de úgy éreztem hogy nem helyénvaló a hozzáállásom ehhez az illathoz.Megírtam mikor hol ismerkedtem meg vele a 2008as évek is szóba jöttek, kik és milyen ismerőseim hordták, hogy a mult milyen volt vele kapcsolatban? Egy szóval tudnám jellemezni "ellenszenves".Biztos hogy az akkori hype is hozzá tett ehhez a dologhoz, így visszatekintve mindig okosabb az ember.Most mi a helyzet, azt kell hogy mondjam ő lett az egyik kedvenc parfümöm.Az biztos hogy ehhez kellet egy Dior Sauvage JPG Ultra Male és a One Million tucatnyi változata, és hogy miért ennek egyszerű oka van, tudjam értékelni ezt a csoda parfümöt.Szerintem nem igaz a sok Youtuber, Influencer véleménye hogy Ed Harddy-s.Nem nem tudom elképzelni ezt az illatot egy Ed Hardy pólóval.Viszont egy szépen szabott ingel annál inkább.Az üvegjével nem tudtam sajnos megbarátkozni még mindig és valószínűleg soha nem is fogok, de szerintem nem az üvegért vesszük a parfümöt.Végszóként azt mondják hogy az ember izlése 7 évente változik.Lehet van benne valami.Nem azt mondom hogy az első helyen áll ez az illat mert az a Chanel Allure Homme, de a 2 hely be van neki biztosítva, ha tehetném 10 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Atter76

2020. február 19.

Na, beálltam én is a sorba, most, hogy egy kissé kezd "kimenni a divatból" én is beújítottam egy 100ml-es hasábot, és használom, ha nem is mindennap, de elfér a többi mainstream illat mellett, (a Kouros mellé nem rakom, nehogy depresszióba essen :), egyébként nem annyira rossz illat ez, ha közben az utódjaira, vagy az ennek az illatnak a hatására kibontakozott édességlavinára gondolok, ha meg a klónjait nézem, egyenesen egy mestermű, bár én inkább vennék egy hektó Davidoff Good Life-ot, azt fújnám magamra a koporsóig, de ha már egyszer ezek a debilek kinyírnak minden jó illatot, kénytelen vagyok alkalmazkodni.
Tartóssága példamutató, hatótávja még sok is, egyelőre kisérletezem mennyi az ajánlott fújásadag, mert majdnem annyit tud, mint egy Kouros, az pedig rengeteg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

savonm

2020. február 6.

28éve vagyok gyűjtő kb 2000 ig voltak igazi nagy csodák utánna is de nem sok reform stb emlékszem a 90-98 ig tartó illlatokra havonta jöttek az irgalmatlan nagy csodák na az 2000el meghalt vége volt még de pár ami azt jelenti végett ért még még beszaladtam a mai parfümöshöz amit a plázába lehet találni Douglas néven ( régen a trafik és a márka boltokban volt ahol nem sok mint a douglasban kb 10 polc új szenny hanem pár darab volt de azok legendásak voltak ma a darab számra mennek és a gyorsaságra ma gyártják a parfümöket régen csinálták..) kb 2000 után 10 illatból 1 db volt amire azt mondtam huha a millionig na az néztem a polcon mondom aranytömb érdekes paco felírat no komment régen is olyan illatokat csinált hogy gatya egyediségben már akkor is élen járt Puig na lássuk és bummmmmmmmmmmmmmm de hatalmas nagy bummmmmmmmmmmmmmm na mondom mi van elsőnek teljes káosz zavar túlzás pazar luxus jött az illatból rá kb 2percere juj nana kőkemény musculin fahéj mentol narancs bőrös sőt nagyon bőrös melle animális nagyon animális az ámbra miatt juj atombomba mellé nagyon hiteles és egyedi semmi sem hasonlít rá egy legenda született azóta sincs és nem született ekkora nagy legenda mellé ultra tartós edt ennyit a mai nagy edp sz.rságról ..sajnos csak sima 5 csillagot lehet adni de ez csillagos 5ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.