KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 10000 , Eladó: Andras91
Állapot: 10-szer fújtam belőle, Helyszín: Budapest XXI,XIX kerület, fizetés: személyes átvétel lehetséges

itislikeacoma2

2018. október 13.

Az biztos, hogy mainstream illat lett (mostanában kevesebbet lehet érezni azért, mint egy pár éve) de én valahogy nagyon szeretem a páromon. Kifújáskor tényleg erőszakos picit, de ahogy leszárad teljesen más oldalát mutatja. Az biztos hogy bitang tartós, de számomra nem hivalkodó, vagy ripacs, csak tudni kell viselni, és nem locsolni kell magadra, mert kevés is bőven elég belőle. Százszor éreztem már mindenféle emberen, de nekem a páromon teljesen máshogy bontakozik ki, rajta teljesen egyedi. Ha népszerű, ha nem, szerintem egy jó illat.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

paranoidcat

2018. október 3.

Nem, nem, és nem. Ripacs egy illat. Hatósugár, tartósság csillagos ötös, de amúgy egyáltalán nem szeretem senkin sem. Sokkal kifinomultabb, elegánsabb, izgalmasabb férfiillatok vannak a piacon, töredék pénzért is. Sajnálom, de engem taszít.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Emeren

2018. szeptember 18.

Ez egy szuper illat! Elolvastam a lehúzó véleményeket...kár volt! Amiért valakinek nem tetszik, attól még másnak tetszhet! Az ízlés nincs korhoz kötve! Ezt az illatot az elit körökben is nagyon szeretik a férfiak... Kicsit hasonlít Jean Paul Gaultier Le Male illatára, de más parfümre nem, így tucat illatnak sem nevezhető!

Emeren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

meheszne1215

2018. július 23.

A párom kérte még karácsonyra, nagyon szeretem ezt az illatot. Különleges fűszeres nekem, de nem marad meg egész nap, hamar elillan, pedig nem piacos leeső változat.

meheszne1215
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Rakyan

2018. július 17.

Csak azért regisztráltam, hogy írhassak ez alá az aranytömb alá egy kommentet, mert elég nagy itt a kavarás szerintem... Volt lehetőségem végre a sok-sok vélemény elolvasása után kipróbálni, 1 egész napot rajtam volt, szóval szeretnék néhány tévképzetet eloszlatni: sokan az alapján írják a kommentet, hogy elmentek, ráfújtak a teszt csíkra, majd érezték milyen tömény és ki is dobták, utána meg jött az 1 csillag. Ez nem az a parfüm amit a tesztcsíkon ki fogsz érezni, ott nagyon nagyon tömény még és csak a mézes édes szagot fogod érezni, persze, hogy nem tetszik. Másik dolog, az itt kommentelők 90%-ban személyekhez, emberekhez, élményekhez kötik ezt az illatot és gyakorlatilag nekem az jött le, hogy aki egy rosszarcún érezte meg, annak 1 csillag, mert ahhoz köti, aki pedig a szeretett exén, jelenlegi szerelmén érzi annak meg 5 csillag... szóval sokan itt nem is az illatról beszélnek, hanem csak emberekhez kötődő érzésekről. Harmadik dolog, sokan írják, hogy agyérgörcsöt kapnak tőle, annyira erős, dzsigolós, hajzselé szaga van... de ez csak annak köszönhető, hogy a főnökük, kollégájuk kb ezzel a parfümmel fürdött le reggel. Nagyon erős parfüm, szóval ebből szigorúan 1 max 2 fújás kell nem több!!! El is hiszem, hogy valaki lepontozza és 1 csillagot ad neki, mert már töke ki van vele, de egyébként ez egy nagyon sokrétű, izgalmas, finom illat csak nem szabad az egész üveggel magunkra fújni ennyi a titka. Én a karomon még esti tusolás után is, sőt egész másnap bőven éreztem, pedig 1 fújás volt!!! Na gondoljatok bele milyen lehet 8-10 pussantás... Szóval összegzésképp: nagyon finom illat, változik folyamatosan és nagyon izgalmas, de nem szabad sokat fújni belőle és nem szabad csak azért elítélni, mert a 8. kerben valakin ezt éreztük. UI: Továbbá akármennyire írják itt, hogy tömegcikk, én még nem találkoztam vele sehol, nemtudom lehet hogy bizonyos körökben elterjedt, amiknek én nem vagyok a tagja, de számomra ez egy új illat most. (ami jó is, mert így tényleg objektíven tudok róla beszélni és nem kötöm személyekhez)

Rakyan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

stylo

2018. május 13.

O jaj....rossz rossz rossz. Vastagon zselézett haj, makkoscipő, olcsó cigaretta és foghiány széles, magabiztos mosollyal.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Whistler

2018. január 19.

Immáron sok éve, hogy bevezették ezt a parfümöt, és bár a népszerűsége töretlen, nekem azóta sem sikerült megkedvelnem. Émelyítően édes, tolakodóan erős és szintetikus, amin a leszáradás sem segít. Szinte ugyanazt az arcát mutatja a kifújást követő percektől egészen a nap végéig. Rengeteg ennél sokoldalúbb és eredetibb illat található, nem értem hogyan lett ennyire közkedvelt. Egyedül a hatósugara és a tartóssága átlagon felüli.

Whistler
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Zsofi131

2018. január 17.

A legzseniálisabb férfi illat, amit el tudok képzelni. A férjem öt éve biztos, de szerintem régebb óta is ezt használja, és egyszerűen nem tudom megunni. :-) Amint megérzem reggelente a fürdőbe belépve, mosolyt csal az arcomra.

Zsofi131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

mogyorocska

2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

mogyorocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

Andras91

2017. december 18.

Mikor megjelent ez a parfüm középiskolás voltam, és a nagy hype ellenére nem volt szimpatikus.Se az illat se a reklám se az üveg és nem is nagyon érdekelt akkor ez a parfüm téma.Azóta megvettem az első parfümöm (CH212) és kipróbáltam nem kevés márkát Dior,Chanel,D&G,Givenchy stb stb.2013 nyarán a Margitszigeten dolgoztam és volt egy munka társam aki ezt használta akkor keltett fel megint az érdeklődésemet,az illat maga tetszett de megint negatív érzéseim voltak plusz minden második fiú/férfi/úr ezt használta és ez se volt szimpatikus.Ma bementem egy müllerbe hogy nézzek valami finom téli illatot..Megláttam ezt az aranyrudat.. és azt gondoltam magamba miért is ne..felfújtam csuklómra..És úristen..ez ilyen finom..ez valami mennyei, azért tettem egy két kört de egyik parfüm se volt az igazi..meg is győzött , vettem is egy üveggel..nagyon tartós cucc..nem szabad túlzásba esni vele..max 2 fújás..Szerintem nem szabad sose elsőre ítélni és ha behajtok is ezt használják..akkor mi van?Egyik barátom azt mondta hogy neki a Bvlgari AQVA a kedvenc illata de az olyan mint most az airmax, túl népszerű.Szerintem ilyen nincs ha ez tetszik miért ne hordhatnád..
Bekerült nálam a top 10.

Andras91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Bekerült nálam a top 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol