KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: Csere , Eladó: Azziz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Ár: 10000 , Eladó: Andras91
Állapot: 10-szer fújtam belőle, Helyszín: Budapest XXI,XIX kerület, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Whistler

2018. január 19.

Immáron sok éve, hogy bevezették ezt a parfümöt, és bár a népszerűsége töretlen, nekem azóta sem sikerült megkedvelnem. Émelyítően édes, tolakodóan erős és szintetikus, amin a leszáradás sem segít. Szinte ugyanazt az arcát mutatja a kifújást követő percektől egészen a nap végéig. Rengeteg ennél sokoldalúbb és eredetibb illat található, nem értem hogyan lett ennyire közkedvelt. Egyedül a hatósugara és a tartóssága átlagon felüli.

Whistler
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Zsofi131

2018. január 17.

A legzseniálisabb férfi illat, amit el tudok képzelni. A férjem öt éve biztos, de szerintem régebb óta is ezt használja, és egyszerűen nem tudom megunni. :-) Amint megérzem reggelente a fürdőbe belépve, mosolyt csal az arcomra.

Zsofi131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

mogyorocska

2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

mogyorocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

Andras91

2017. december 18.

Mikor megjelent ez a parfüm középiskolás voltam, és a nagy hype ellenére nem volt szimpatikus.Se az illat se a reklám se az üveg és nem is nagyon érdekelt akkor ez a parfüm téma.Azóta megvettem az első parfümöm (CH212) és kipróbáltam nem kevés márkát Dior,Chanel,D&G,Givenchy stb stb.2013 nyarán a Margitszigeten dolgoztam és volt egy munka társam aki ezt használta akkor keltett fel megint az érdeklődésemet,az illat maga tetszett de megint negatív érzéseim voltak plusz minden második fiú/férfi/úr ezt használta és ez se volt szimpatikus.Ma bementem egy müllerbe hogy nézzek valami finom téli illatot..Megláttam ezt az aranyrudat.. és azt gondoltam magamba miért is ne..felfújtam csuklómra..És úristen..ez ilyen finom..ez valami mennyei, azért tettem egy két kört de egyik parfüm se volt az igazi..meg is győzött , vettem is egy üveggel..nagyon tartós cucc..nem szabad túlzásba esni vele..max 2 fújás..Szerintem nem szabad sose elsőre ítélni és ha behajtok is ezt használják..akkor mi van?Egyik barátom azt mondta hogy neki a Bvlgari AQVA a kedvenc illata de az olyan mint most az airmax, túl népszerű.Szerintem ilyen nincs ha ez tetszik miért ne hordhatnád..
Bekerült nálam a top 10.

Andras91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Bekerült nálam a top 10.

aNora

2017. december 16.

Olvasva az elöttem szólók "le- tucatozós" véleményét kicsit félek ideírni, de én oda vagyok ezért a parfümért. Pedig már nem a 14 éves kislányok közé tartozom és én nem is érzem ezt tucat illatnak. Még szeremcse, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más az izlése.

aNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

mackosajt

2017. december 15.

Gagyi tucatillat. Valamilyen szinten megértem, hogy ez menő a 14 éves kisfiúk és kislányok körében, de úgy látom, hogy elég sok 30-as 40-es nő bukik erre. Szomorú :(

mackosajt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

CeCeDrake

2017. november 4.

Ebben annyi luxus van, mint egy zacskó sóban.
Közönséges és tucat.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Ebben annyi luxus van, mint egy zacskó sóban.
Közönséges és tucat.

analinah1996

2017. október 26.

Életem eddigi kedvenc férfi parfümje, az ember megbolondul tőle..tényleg egy zseni aki megalkotta:) És emellett hosszú ideig megmarad a bőrön az illata.

analinah1996
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.

hlszdnl

2017. október 26.

"Bugyieldobós", "elegáns"," luxus termék", "férfias", "ágyba csalogatós", "álmaim parfümje"...

..Jaj istenem..

Harmadéves egyetemista koromban (2013 környékén) a kollégiumi szobatársamnak volt egy haverja, aki tudott szerezni parfümöket, profi módon, olcsón. Általában a mi szobánkban történtek ezek a gyors adásvételek, és volt szerencsém látni egy-két ügyletet.. csak a szerencsétleneket sajnáltam, akik gagyi hamisítványokat vásároltak, és önmagukat csapják be. Egyik alkalommal, amikor betért 2 vendég (diákok) az áruért, pont bent tartózkodtam, és szem- és fültanúja voltam az alábbi mondatnak.. "Nagyon vártuk már a parfümöket (merthogy több darabot is rendeltek maguknak..), mert a bulikban az összes gazdag külföldi ilyet használ.."

Szerintem kitaláljátok melyik parfümöt rendelték a fiúk. Talán soha nem fogom tudni megérteni ezt a jelenséget és hacacárét ami az illat körül forog. 2008-ban jelent meg, amikor még bőven voltak jó minőségű, szép designer parfümök a piacon, amiket azóta megreformáltak, vagy beszüntettek. Mégis miért pont ez vált ilyen közkedvelt kultúrillattá?
A baj nem az, hogy sokan használják. Az, hogy a minősége.. nos, a minősége egy tesco gazdaságos folyékony szappanéval vetekszik. (Elnézést kérek a tesco gazdaságos folyékony szappantól itt és most).
Aztán vannak, akik 8-10 fújással örvendeztetik meg a környezetüket. De olyanok is vannak, akik ennél kevesebbet fújnak, csak 7-et.
Ha valamilyen véletlen folytán a barátnőm titokban egy ilyennel ajándékozna meg, mert ezt szeretné rajtam érezni, kihajítanám.. meg a parfümöt is :-)

Komolyra fordítva a szót, ez a parfüm a férfiasság megalázása, a klasszikus értelemben vett férfi nem értékeinek porba tiprása, szánalmas..

'
Hallottam ma Deniz - Egyetlen c. számát (maga a stílus nem, de a zene üzenete tetszik)és van benne egy mondat, amiről ez a parfüm jut eszembe:

"Soha ne legyél tömeg légy mindig eredeti
olyan forma ki a világ dolgait kineveti.."

hlszdnl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

..Jaj istenem..

'

"Soha ne legyél tömeg légy mindig eredeti
olyan forma ki a világ dolgait kineveti.."

szelesviki

2017. október 9.

Kedvenc férfi parfümöm, ezért is vettem meg a férjemnek. Ő is szereti, nagyon kellemes az illata, és tartós is. Az ára az ami kicsit borsos.

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol