Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Paco Rabanne 1 Million EDT 5ml/10ml
Ár: 1400 Ft / 2100 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Giside

2021. október 12.

Nagyon finom illat, imádom a férjemen. De nem tartós. Douglas parfumeriabol rendeltem online és egyáltalán nem hozza azt, mint amit a helyben a boltban vettünk anno 8 éve.
Vagy higitjak azóta, vagy a netes rendeléskor valami állott parfümöt adnak el féláron. Nem értem.
De anno amikor megvásároltuk, álom volt, tartós, 8 órát simán kibírt, óriási hatosugara volt, és a leszaradt illat valami frenetikus, igazi vágycsináló.
Nem tudom hova tűnt ez belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Nem tudom hova tűnt ez belőle..

Danikovm1997

2021. július 20.

Viselője egy kiégett csónakcipős középkorú szingli, aki lemaradt 15 évet. Ed Hardy pólóban járja a diszkókat a kopaszodó fejével, és megpróbál úgy tenni, mintha odavaló lenne.

Esetleg egy tesa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Esetleg egy tesa.

Andras91

2020. november 9.

Írtam én már róla..nem is keveset.. de úgy éreztem hogy nem helyénvaló a hozzáállásom ehhez az illathoz.Megírtam mikor hol ismerkedtem meg vele a 2008as évek is szóba jöttek, kik és milyen ismerőseim hordták, hogy a mult milyen volt vele kapcsolatban? Egy szóval tudnám jellemezni "ellenszenves".Biztos hogy az akkori hype is hozzá tett ehhez a dologhoz, így visszatekintve mindig okosabb az ember.Most mi a helyzet, azt kell hogy mondjam ő lett az egyik kedvenc parfümöm.Az biztos hogy ehhez kellet egy Dior Sauvage JPG Ultra Male és a One Million tucatnyi változata, és hogy miért ennek egyszerű oka van, tudjam értékelni ezt a csoda parfümöt.Szerintem nem igaz a sok Youtuber, Influencer véleménye hogy Ed Harddy-s.Nem nem tudom elképzelni ezt az illatot egy Ed Hardy pólóval.Viszont egy szépen szabott ingel annál inkább.Az üvegjével nem tudtam sajnos megbarátkozni még mindig és valószínűleg soha nem is fogok, de szerintem nem az üvegért vesszük a parfümöt.Végszóként azt mondják hogy az ember izlése 7 évente változik.Lehet van benne valami.Nem azt mondom hogy az első helyen áll ez az illat mert az a Chanel Allure Homme, de a 2 hely be van neki biztosítva, ha tehetném 10 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Atter76

2020. február 19.

Na, beálltam én is a sorba, most, hogy egy kissé kezd "kimenni a divatból" én is beújítottam egy 100ml-es hasábot, és használom, ha nem is mindennap, de elfér a többi mainstream illat mellett, (a Kouros mellé nem rakom, nehogy depresszióba essen :), egyébként nem annyira rossz illat ez, ha közben az utódjaira, vagy az ennek az illatnak a hatására kibontakozott édességlavinára gondolok, ha meg a klónjait nézem, egyenesen egy mestermű, bár én inkább vennék egy hektó Davidoff Good Life-ot, azt fújnám magamra a koporsóig, de ha már egyszer ezek a debilek kinyírnak minden jó illatot, kénytelen vagyok alkalmazkodni.
Tartóssága példamutató, hatótávja még sok is, egyelőre kisérletezem mennyi az ajánlott fújásadag, mert majdnem annyit tud, mint egy Kouros, az pedig rengeteg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

savonm

2020. február 6.

28éve vagyok gyűjtő kb 2000 ig voltak igazi nagy csodák utánna is de nem sok reform stb emlékszem a 90-98 ig tartó illlatokra havonta jöttek az irgalmatlan nagy csodák na az 2000el meghalt vége volt még de pár ami azt jelenti végett ért még még beszaladtam a mai parfümöshöz amit a plázába lehet találni Douglas néven ( régen a trafik és a márka boltokban volt ahol nem sok mint a douglasban kb 10 polc új szenny hanem pár darab volt de azok legendásak voltak ma a darab számra mennek és a gyorsaságra ma gyártják a parfümöket régen csinálták..) kb 2000 után 10 illatból 1 db volt amire azt mondtam huha a millionig na az néztem a polcon mondom aranytömb érdekes paco felírat no komment régen is olyan illatokat csinált hogy gatya egyediségben már akkor is élen járt Puig na lássuk és bummmmmmmmmmmmmmm de hatalmas nagy bummmmmmmmmmmmmmm na mondom mi van elsőnek teljes káosz zavar túlzás pazar luxus jött az illatból rá kb 2percere juj nana kőkemény musculin fahéj mentol narancs bőrös sőt nagyon bőrös melle animális nagyon animális az ámbra miatt juj atombomba mellé nagyon hiteles és egyedi semmi sem hasonlít rá egy legenda született azóta sincs és nem született ekkora nagy legenda mellé ultra tartós edt ennyit a mai nagy edp sz.rságról ..sajnos csak sima 5 csillagot lehet adni de ez csillagos 5ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

vajvajszabo

2019. november 19.

Imádom parfüm 😍 A legférfiasabb illat, amit valaha éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Imádom parfüm 😍 A legférfiasabb illat, amit valaha éreztem.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Ha lehet itt ilyet leírni, én bevállalom. Újra szerelmes lettem a férjembe, mikor használni kezdte ezt a parfümöt. Nagyon jól áll neki, ő is szereti, képes hetekig csak ezt fújni. Nagyon tartós, este is érezni rajta még. Fiatalok tudom, hogy rongyrázás miatt veszik, ezért csak figyelmeztetésképp írom, hogy tudni kell viselni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Cathi

2019. szeptember 9.

Exem hasznalta. Imadom ezt az illatot .
Nem ertem a lepontozasokat, en ettöl függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Exem hasznalta. Imadom ezt az illatot .
Nem ertem a lepontozasokat, en ettöl függetlenül szeretem.

Scarlett11

2019. június 1.

Férjem kedvenc parfümje évek óta. Kellemes az illata, tartós is csak vigyázni kell vele, nehogy tűltólja az ember, mert akkor kimondottan kellemetlen "pacsuli" lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Marsela

2019. március 5.

IMÁDOM!! Az egyik kedvenc férfi illatom, nekem különleges, érdekes, vágykeltő, kiszagolom ezer közül is, szerintem telitalálat.
A tartóssága viszont lehetne jobb is, nem bír ki egy egész napot sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

A tartóssága viszont lehetne jobb is, nem bír ki egy egész napot sajnos.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol