Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Paco Rabanne 1 Million EDT 100ml
Ár: 15000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétellel, vagy postázva, előre utalás után
Ár: 390 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
Cathi

2019. szeptember 9.

Exem hasznalta. Imadom ezt az illatot .
Nem ertem a lepontozasokat, en ettöl függetlenül szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Exem hasznalta. Imadom ezt az illatot .
Nem ertem a lepontozasokat, en ettöl függetlenül szeretem.

Scarlett11

2019. június 1.

Férjem kedvenc parfümje évek óta. Kellemes az illata, tartós is csak vigyázni kell vele, nehogy tűltólja az ember, mert akkor kimondottan kellemetlen "pacsuli" lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Marsela

2019. március 5.

IMÁDOM!! Az egyik kedvenc férfi illatom, nekem különleges, érdekes, vágykeltő, kiszagolom ezer közül is, szerintem telitalálat.
A tartóssága viszont lehetne jobb is, nem bír ki egy egész napot sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

A tartóssága viszont lehetne jobb is, nem bír ki egy egész napot sajnos.

lasvegas7

2018. december 16.

Paromnak bejott ujra akarja venni. Ra akarnám beszelni h inkabb probaljon ki vmi mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

albertinablogg

2018. november 22.

Amikor megjelent ez az illat, nem tudom, úgy 2012 vagy 2013 környékén, nagyon szerettem. Aztán egy olyan emberen éreztem, akit nagyon utálok, a halál holtkóros pimpilőjére kívánnám azóta is. Hacsak meglátom az üvegét az a senkiházi jut az eszembe. Aztán teltek, múltak az évek, sokszor éreztem az utcán fiatal fickókon, de aztán lecsengett. Most pedig ma a parfümériában én Keletnek a női illatok irányába, a Kedvesem Nyugatnak indult el a férfi szekció felé. Mikor odamentem hozzá, éreztem rajta egy illatot, amit nem ismertem fel először. Mondom neki, csak nem Versace Erost és Boss Bottled-öt fújtál magadra, vegyítve a kettőt? Aztán rámutatott erre, és nem akartam hinni a szememnek! Rajta nagyon finom, kellemes, viszonylag tartós, meg is vettük annak ellenére, hogy már Karira vettem neki YSL-t. Csak azért kap négy csillagot, mert annak idején rengetegen használták és már átsiklott a kommerszbe. De legyen neki addig is valami, amivel pancsolhat. 😂 😂 Patrick Bateman illatát úgysem übereli semmi ezen a világon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

dnl

2018. november 1.

Annak ellenére, hogy nem birtoklom, és soha nem is fogom, sajnos volt lehetőségem megismerni ezt a szélhámosságot..
A térhódítása már hál'istennek lecsengőben van, de az elmúlt évek során számtalanszor éreztem.. a konditermeken és a szórakozóhelyeken át a tömegközlekedésig.. általában rongyrázós, (esetenként bmw-s) öntelt hólyagokon, akik a 'haverokkal' a buli előtt - biztos ami biztos alapon - még azért lementek egyet edzeni, de csakis bicepszre, hogy az S-es póló alatt legyen bedurranva a Scitec-es izom.. merthát mást nem nagyon tudtak felvillantani a lányoknak a slusszkulcson meg a divatgyúráson kívül.
Itt még közel sincs vége a történetnek, van ennél ám rosszabb is.. amikor a DM polcain az 1500 Ft-os "parfümök" próbálnak olcsóbb alternatívát nyújtani ehelyett, pl La rive Cash etc.. szánalmas.
Ez a bazári giccs méltatlan egy Férfihez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Ez a bazári giccs méltatlan egy Férfihez.

itislikeacoma2

2018. október 13.

Az biztos, hogy mainstream illat lett (mostanában kevesebbet lehet érezni azért, mint egy pár éve) de én valahogy nagyon szeretem a páromon. Kifújáskor tényleg erőszakos picit, de ahogy leszárad teljesen más oldalát mutatja. Az biztos hogy bitang tartós, de számomra nem hivalkodó, vagy ripacs, csak tudni kell viselni, és nem locsolni kell magadra, mert kevés is bőven elég belőle. Százszor éreztem már mindenféle emberen, de nekem a páromon teljesen máshogy bontakozik ki, rajta teljesen egyedi. Ha népszerű, ha nem, szerintem egy jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

paranoidcat

2018. október 3.

Nem, nem, és nem. Ripacs egy illat. Hatósugár, tartósság csillagos ötös, de amúgy egyáltalán nem szeretem senkin sem. Sokkal kifinomultabb, elegánsabb, izgalmasabb férfiillatok vannak a piacon, töredék pénzért is. Sajnálom, de engem taszít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Emeren

2018. szeptember 18.

Ez egy szuper illat! Elolvastam a lehúzó véleményeket...kár volt! Amiért valakinek nem tetszik, attól még másnak tetszhet! Az ízlés nincs korhoz kötve! Ezt az illatot az elit körökben is nagyon szeretik a férfiak... Kicsit hasonlít Jean Paul Gaultier Le Male illatára, de más parfümre nem, így tucat illatnak sem nevezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

meheszne1215

2018. július 23.

A párom kérte még karácsonyra, nagyon szeretem ezt az illatot. Különleges fűszeres nekem, de nem marad meg egész nap, hamar elillan, pedig nem piacos leeső változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol