Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

A 2008-ban megjelent csodálatos 1 Million sikere után a Paco Rabanne piacra dobja új illatát, - 1 Million Intense - néven, mely elődje ezer közül is felismerhető alapjaira építi nagyszerűségét. A fényűző luxus és a megtestesült elegancia még intenzívebb érzésével.

Illatjegyei,

Fejillat: vérnarancs, kardamom, fekete bors és a sáfrány

Szívillat: rózsa, neroli, fahéj

Alapillat: fehér bőr, orris gyökér, pacsuli és szantálfa.

senskin

2015. szeptember 14.

Na leteszteltem. Férfiak szerint sem női parfüm ez. :) Ha ez női parfüm, akkor férfinak kell lenni hozzá! :) Ha férfi parfüm akkor 4 -es, ha női akkor nem is pontozom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

ylexe

2015. szeptember 10.

Ez férfi? :D A Douglas boxban volt, és nekem pasis, de manapság min csodálkoznék, semmin... Szóval nőinek 2-es, pasinak 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

QueenOfTheDowntown

2014. április 28.

Párom használta, néha elkértem tőle, később egy hozzá hasonló illatot vettem, nagyon jó de tényleg nem férfias(ami persze nem baj :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 28.

Málni

2013. szeptember 3.

Ajajjaj micsoda vélemények itt kérem szépen:)
Én most fogok belőle venni, remélem a rózsa miatt frissebb azért mint az eredeti:) Az első kiadást is szerettem anno, amíg fel nem kapták, szerintem mnki azért utálja ennyire, mert sok suttyó használja manapság, de biztosan nem az eredetit, hanem csak vmi olcsó utánzatát...

update: a Müllerben tettek ki tesztert, úgyh végre meg tudtam illatolni az intenzív aranyrudacskát:)
Kifújáskor nem éppen kellemes illat fogadott, kesernyés, rothadt rózsa amit éreztem, papíron is hasonlóan száraz, büdi rózsás, viszont ennek nem volt az az erős, édes, szintetikus és tolakodó belépője mint a sima változatnak.
Olyan 1 óra elteltével már kifejezetten bőr (mint egy bőrdzseki) illattá változott egy kis fahéjjal megbolondítva, ez a rész tetszett igazán:) Olyan 7 óra múlva már ismét más arcát mutatta, az eredeti 1 million illata jött elő és legalább 12 órán át időzött a bőrömön kézmosás mellett is. Nem tudom, hogy csinálják ezeket ennyire tartósra, de baromi jó:)
A pontozással megint bajban vagyok, mert az eleje kifejezetten büdös volt számomra, a bőrös rész nagyon bejövős, tartós és erős is, sokkal természetesebb és nem annyira irritáló mint az eredeti változat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Ajajjaj micsoda vélemények itt kérem szépen:)

moncsi29

2013. április 3.

No,akkor én kezdem.
Volt szerencsém a kis aranyoshoz:)
Ez nekem még nagyobb sokkot okozott mint az eredeti.
Annyit változtattak rajta,hogy a rózsa nagyon dominál benne.
Na de ki akar egy rózsa illatú férfit(?) csókolgatni??
Én nem az biztos.
Remélem már nem dobnak piacra több változatot ebből a "csodaillatból".:)

Hanky remélem megtalálod hozzá a megfelelő dalt!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

No,akkor én kezdem.
Volt szerencsém a kis aranyoshoz:)
Ez nekem még nagyobb sokkot okozott mint az eredeti.
Annyit változtattak rajta,hogy a rózsa nagyon dominál benne.
Na de ki akar egy rózsa illatú férfit(?) csókolgatni??
Én nem az biztos.
Remélem már nem dobnak piacra több változatot ebből a "csodaillatból".:)

Hanky remélem megtalálod hozzá a megfelelő dalt!:D

Antioxidánsok: BHT