Paco Rabanne

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Mokuscafat, Módosítva: 2018. október 6.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: neroli, rózsabors, jázmin, rózsa, kasmírfa, vanília

Ár: 2800 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
silence

2019. február 14.

Miután az anyaillatból elhasználtam 2 üveggel, nem akartam már ugyanazt újravenni, így esett a választásom erre a flankerre.
Sajnos ez a L'Exces már nem nyűgözött le annyira, mint az eredeti Black XS, de azért szeretettel elhasználtam ezt az üvegcsémet is.
Szerintem az a baj, hogy ebben is az alapillat összetevőit kerestem, nekem nagyon hiányzott a kakaó, a vörösáfonya és az ibolya, amik az eredeti Black XS-t olyan egyedivé és figyelemfelkeltővé tették. Tudom - tudom: egy flankertől ne várjuk ugyanazt, mint az anyaillattól.....
A tartóssága is kevésbé volt kitartó nekem, ezt azért napközben egyszer frissíteni kellett (míg a sima Black XS egész napos tartósságot produkált)
Hozza az alapillattól már megszokott vagány csajos, trendi vonalat (bőrdzseki és bakancs párosítás még neki is jól áll!), de ez már kissé gyengécskének és elnagyoltnak tűnt nekem az anyaillat mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Brigittamariar4

2019. február 11.

Igazi vad, szenvedélyes illat. Nem mindenkinek áll jól. Ha ezt használom, úgy érzem több az önbizalmam.Viszont mindenképp csak téli/őszi időszakban tudom elképzelni, melegben már túl fullasztó. A tartósságát tekintve, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

JosiePackard

2019. január 20.

Régóta használom, már többször újravettem. Nagyon karakteres és erőteljes illata van, emellett rendkívül tartós is. Az utóbbi időben a lágyabb parfümöket szeretem, ezért sokszor túlzónak érzem már, de sok időn keresztül szerelem volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

pacsalia

2018. október 11.

Párom ettől is megvadul, pont mint a sima Black XS-től. Ezért szereztem be őt is. Nekem nem lesz ez sem a kedvencem, de valóban finom illat és elég tartós is. Ami még tetszik benne, hogy izgalmas a leszáradási "folyamat", mert sok oldalát mutatja közben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

nyuszo

2018. július 19.

Kellemes illat, nem túl intenzív.... ahogy telik az idő egyre finomodik! A tartóssága kb. 2 óra rajtam.... Ő és a sima XS megér még 1-2 próbát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

angelina69

2018. március 30.

Nahát... ennek kékszőlő illata van! Megnéztem az összetevőket a fragin, és alaposan meglepett, amit láttam. Érdekes boszorkánykonyha ez a parfümőrösdi. Ezt már nem először állapítom meg magamban. Szóval, lehet, hogy csak az én egyszerű földi halandó orromat csapja be, de én ebből semmilyen rózsát vagy jázmint nem érzek ki. A kékszőlő viszont nagyon-nagyon kellemes. Egyébként határozott, karakteres illat, főleg az első fél óra. Utána csillapodik, kissé édeskésre vált, ami a leszáradás felé haladva jobban érezhető, egy minimális fás jeggyel karöltve. Megdöbbentett és megragadott. Én először hűvösebb időben próbáltam, de akkor kicsit karcos volt. Ugyanakkor melegebb helyiségben már elveszítette ezt a jellegét. Kell neki a 20 C fölötti hőmérséklet, de nem feltétlenül a nyári meleg. El tudom képzelni hétköznapokon, de nem állandó jelleggel. Én akkor fújnám magamra, ha kicsit szeretném megbotránkoztatni a környezetemben lévőket. Ezzel arra utalok, hogy valamelyest provokatív illat. A fújkálással csak visszafogottan bánni, mert annál erősebb, hogy ész nélkül körbe pisszentsük vele magunkat. A tartóssága részemről rendben van. Az öt csillagtól csak az tart vissza, hogy lehetne kicsit nagyobb átváltozó művész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 30.

strankulakitti

2017. november 21.

Nagyon szeretem a Paco parfümöket. Imádom, hogy ennyire tartós, de inkább hidegebb napokon állja meg a helyét. Nyáron kicsit szúrós és intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

HRenata

2017. március 8.

Először én is valószínűleg antik teszterrel találkoztam, mert semmi sem volt benne abból, amit itt olvastam erről az illatról, csak valami savanykás műanyagszag lett a bőrömön. De rendeltem belőle mintát, és az már egész más. Virágosságában van egyfajta karcosság, de jó értelemben, mélysége van, és ahogy már írtàk mások, van benne pimaszság, kihívás, csábítás. Magabiztosságot ad, szeretem ahogy körülvesz. Az egyik nagy kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

ivi777

2016. december 26.

A sima Black xs-ről már írtam egy elég negatív véleményt, nekem az valahogy nagyon nem talált be, viszont ez nem rossz. Ajándékba kaptam, magamtól egyébként nem vettem volna meg. Nem mondom, hogy 100%-ban az én illatom, mert nagyon nem, de bizonyos alkalmakkor szeretem viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Burya

2016. november 24.

Általában a friss, piros gyümölcsös-virágos illatok jönnek be, és amikor először megillatoltam a L'excest-t, szinte azonnal ki is dobtam a kis papírcsíkot, amire kifújtam, fintorogtam és tüsszögtem tőle, soha többet nem akartam vele találkozni... A Black XS Be a legend flankere viszont nagyon tetszett, ezért aztán újra és újra visszatértem a Paco Rabanne szekcióhoz a Douglas-ben, mígnem egyszer, ki tudja, miféle megfontolásból, kifújtam ezt is csuklóra. Ennél nagyobb meglepetés nem is érhetett volna. Rajtam ugyanis fantasztikus illata van! Virágos, mély, kissé karcos, pimasz, vad, és a háttérben ott van az a gyümölcsösség is. Hmmm... Nem mondom, hogy szerelem volt első illatolásra, inkább amolyan se veled, se nélküled dolog ez köztünk, komplikált és sokrétű, mint maga a parfüm is, végeredményben azonban mégiscsak ott tartok, hogy nekem ez bizony kell. Mert olyan, mint én. Pimasz. Lobbanékony. Provokatív. Ugyanakkor virágos, de mégis vagány. Ezen kívül meglepően tartós is, egyet fújtam belőle csuklóra, és ha leengedtem a kezem, még kesztyűn/kabáton át is olyan erősen éreztem az illatát, mintha egyenesen nyakon öntöttem volna magam vele. Még másnap is éreztem, pedig akkor már ki tudja hány fürdésen/kézmosáson túl voltam. Ahogy elnézem, megosztó illat, de én továbbra is azt vallom, hogy az ember ne mások kedvéért válasszon parfümöt, hanem mert az tetszik neki, azzal az illattal tud azonosulni, az illik hozzá. Ez egy nagyon jól sikerült illat, azonnal felismerhető, semmi mással nem lehet összetéveszteni. Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.