Paco Rabanne

Ár:   16900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetevők: levendula, citrom, sás, pacsuli, ámbra

szilviakiralyno

2017. május 20.

Belefutottam most ebbe az illatba, ahogy az oldalt böngésztem. Érdekes ez, mennyire elkerültem tudatosan Paco Rabanne illatait. Továbbá azért furcsa, mert szinte napi szinten érzem, mert nagybátyám ( aki nálunk él egy ideje) ezt használja elég sűrűn. Most ahogy felötlött, lerobogtam hozzá, és csencseltem egy fúját, tesztelve a saját bőrömön.
Kifújás után, az illat indulása: Jé, ez pasi parfüm? Na, ne már... Pár pillanat, és érzem a megszokott illatot, amit nagybátyámon szoktam. Még a leszáradásáról nem tudok nyilatkozni, hiszen idő kell, jó sok, de most kezd pasis illattá válni, amit megszoktam rajta. Uniszex? Nem. Ez férfi illat. Szerintem. Viselhető lehet számomra is, de valahogy mégsem. Az illat ettől eltekintve nagyon jó. Nem tudom, mennyire tömegcucc, kizárólag nagybátyámon éreztem eddig. Ő már 40+-os pasi, de fiatalos és kicsit bohém életvitellel, és szerintem ilyen karakterű férfiakhoz illik is. Nem mondom, hogy átütő, és hűha de mennyire egyedi, de megér egy próbát. Nőként nem hordanám, most már biztosan mondom. De laza mégis igényes pasikon igazán jól mutathat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

bjnczk

2016. október 2.

Èn is nagyon szeretem ezt az illatot, mert nem a megszokott citrusos illat, vagy valami büdös kommersz tömény átlag "pasiparfümillat", hanem teljesen szembe áll minden más illattal. Fiatalos, rafinált, fahéjas mandarinos, vidám illat. Hétköznapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

magnes

2016. január 12.

Én elolvadok tőle.... Szerencsére a férjem is szereti! :D Férfias illat ez nagyon is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

Soldier

2015. szeptember 13.

Ez egy tipikus divat parfüm.Kellemes édeskés illat,de annyira nőies,hogy még unisexként sem menne el.Éppen ezért mert semmi férfiasságot nem találok benne nekem elképzelhetetlen hogy ezt viseljem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

fannc22

2014. május 20.

Az én kis drága párom használja ezt az isteni, vadítóan dögös illatot. Elég csak egy szippantás a nyakáról és nekem végem. El sem tudom képzelni, hogy lehet valami ennyire szexis. Alapból is imádom, ha egy férfi parfümöt visel magán, de ez...ez valami fenomenális. Ajándékba vettem a páromnak, már a boltban illatozva is nagyon tetszett, de az ő bőrén meg aztán...grr :) 5* mindenféleképpen :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

QueenOfTheDowntown

2014. április 28.

Párom használta, én imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 28.

Párom használta, én imádom:)

2013. december 18.

Az Armani Code váltotta az Excés barátunkat, mert elcseréltem rá. Ha össze akarnám hasoníltani őket, akkor a Code egy romantikus vacsora a kiszemeltünkkel vmi puccosabb étteremben majd szeretkezés egy szállodai szobában, a Paco meg egy igazi csibészes csábítás, flörtölés egy tengerparti buliban és utána vad sex egymásról letépve a ruhákat, wááá, remélem kellően érzékelhető a különbség:)
Szerintem dizájnos az üvege és illik ehhez az illathoz.
update: Az Excés nagyon ananászos, gyümölcsös, igaz érezni benne a régi alapillatát is, viszont olyan érzése van az embernek mitnha csak újra kiadták vna a Black xst hozzákeverve nagy dózisban ananászt. Sokat nem agyalhattak rajta, mondjuk nem rossz, de az elődje közelebb áll hozzám, ez nem kéne már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Szerintem dizájnos az üvege és illik ehhez az illathoz.

Nimrod

2012. december 20.

Évekig használtam a sima Black XS-t, de egy időre leálltam vele. Most volt szerencsém megillatozni ezt a káprázatba ejtő felfrissített változatot és újra beleszerettem. Első benyomásra ugyanaz, mint a régi, de a leszáradása....az valami fenomenális. Nem bírok meglenni nélküle, úgyhogy Karácsonyra meglepem magam vele. :D Ha nem lennék oda az illatért akkor levonnék egy pár csillagot a design miatt...mert az valami borzalom. Ez a halálfejes, rózsás grafika számomra ízléstelen. Tényleg nincs összhangban az illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

2012. szeptember 11.

Már alakul a haverkodás, tavasszal és nyáron nagyon jó friss gyümis (nekem körtés) és tartós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

2012. július 18.

Vele egyelőre nem tudtam megbarátkozni, pedig többször megillatoltam a dágleszben, erős ellenszenvet érzek iránta (még), mitnha egy régebbi női parfüm lenne, talán nagyon mű körte v ananász illatot áraszt magából, ami baromi sokáig érződik, és a háttérben tűnik fel csak az elődje a sima black xs...ez sokkal tartósabb és frissebb, de vhogy taszít még mindig ez a durva kezdés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.