Paco Rabanne

Ár:   19 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   19 260 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: grapefruit, yuzu, rózsaszín bors

Szívjegyek: tengeri tónusok, ibolya levelek

Alapjegyek: guajakfa, ámbra, fás jegyek

Paco Rabanne Invictus Aqua (2016) 100/kép ml
Ár: 5500 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 100/kép ml, doboz nélkül, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Nagyon erőszakos, fojtogató illat. Nagyon tartós, levakarhatatlan (sajnos). Plusz benéztem, mert még rossz emlékeim is kötődnek hozzá, sorry aki szereti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

Olyan illat, amit szeretek érezni, amikor egy ápolt férfi elmegy mellettem.
Mindig is az volt a véleményem, hogy valamiért a férfiakat jobban elkényeztetik illatok terén. Egy időben már annyira elkeserített a női kínálat, hogy átsétáltam a másik oldalra és ott több illatot is tudtam volna választani, de azért mégsem voltam annyira bátor, hogy meg is tegyem. Hát ez is egy olyan kreáció, ami, ha férfi lennék, simán a polcomra kerülhetne, a kissé még ennél is markánsabb társai mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Olyan illat, amit szeretek érezni, amikor egy ápolt férfi elmegy mellettem.

Rhodesian Ridgeback

2018. február 28.

Pedig milyen kár érte, hogy már nem gyártják. Tegnap az egyik vidéki, ismert parfümériájában még éppen le tudtam csapni az utolsó előtti 50ml-s kiszerelésre. Az eladó hölgy azt se tudta, mi a különbség a kettő között. (Az Aqua és a sima között.) Magamban gratuláltam neki.
Nehéz volt elhinni, hogy csak limitált kiadású, mert minden szempontból telitalálat. Ha annyira akarnék se tudnék belekötni. Ami a sima Invictusnál nem sikerült, ennél igen. Első szaglásra szerelem, sokadikra pedig le is élném vele az életem. Legalább is nyaranként, mert kifejezetten nyári illat.
Tehát megvan mit fogok idén nyáron használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Tehát megvan mit fogok idén nyáron használni.

ssz

2018. február 13.

Ezzel leptem meg a párom (és magamat azzal, hogy érezhetem ezt az illatot rajta). Nagyon finom illata van, a párom hajlamos többet fújni 3-nál, de ennél a parfumnel ez sem hátrány, ha “túl sokat” fúj akkor sem tolakodó illat. Őt és engem is megnyert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Lapo

2017. június 4.

Paco Rabanne....igazából minden nemű parfüm iránti rajongásom ellenére is olyan ellenszenvet érzek a márka iránt, hogy el sem tudom mondani.. Van néhány fogadalmam a parfümökkel kapcsolatban.. pl. hogy PR soha nem lesz a gyűjteményben.. HÁT LETT... :D
Marha jó nyári kánikula illat..nem lehet betelni vele..nem lehet túlfújni, nem lehet soknak érezni és jelezem nem csak tiniken tudom elképzelni.. szívesen hordom így 35 felé is mostanában..
Az "AQUA" jelző mint változat már végletekig elcsépelt, de ezúttal végtelenül jót tett ez a változat az alap illatnak.. 5 *
(..több PR parfümöm tuti nem lesz.. :D de ez marad..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

(..több PR parfümöm tuti nem lesz.. :D de ez marad..)

Danikovm1997

2017. április 18.

Kifejezetten utálom a Paco Rabanne illatokat,és nem azért,mert nem jók,hanem mert gyerekes,elcsépelt,tömegillatok. Ez azonban egy mestermű! A gyerekes rágóillatot felváltotta 1 citrusos frissesség,abszolút nem tömegillat,hisz limitált. (Zárójelben megjegyezném,hogy Magyarországon a Paco Rabanne sem tömegillat,hiszen az emberek többségének,vagy pénze,vagy igénye nincs megfizetni a 10-20 ezer forintos tételt egy parfümre.)

Nálam 5 csillag!
Tartós,friss,és a csajok imádják!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Nálam 5 csillag!
Tartós,friss,és a csajok imádják!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Lila színű.