Paco Rabanne

Ár:   20 060 Ft és 26 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Ár:   20 060 Ft és 26 820 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: chypre, fás

Fejjegyek: grapefruit, tengeri só, tengeri tónusok

Szívjegyek: babérlevél, fűszer, gólyaorr

Alapjegyek: guajakfa, vörös borostyán

savonm

2020. augusztus 25.

Gyerek szörp szag ragacs és mind ez ha nem elég műanyag gyermeteg üvegben ...fejem fájdult meg tőle ahányszor magamra raktam annyira gejl szintetikus kulimász

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Rhodesian Ridgeback

2019. december 30.

Mindig, mikor már kezdeném elengedni ezt a márkát, előáll valami olyannal, amivel rendesen meglep. Mint most az Invictus Legenddel. Ajándékba kaptam a rokonoktól. Először arra gondoltam, hogy majd legfeljebb túladok rajta, ha nem fog tetszeni. Meg, hogy miért gondolják, hogy használnám, aztán ráfújtam a csuklómra és rögtön arra gondoltam; megtartom. Kaphatta volna a Invictus Aqua Intense nevet is.
Olyan, mint a 2016-os Invictus Aqua csak trópusi változatban. Kicsit az Intense változatra is hajaz. Semmi köze az alapillathoz. Nem is hasonlít rá.
Érdekes, hogy több dicséretet kapok, ha ezzel vagyok befújva, mint amikor akármelyik niche-t használom.
Az illatsznobok és a scent boomerek nem lesznek tőle elragadtatva. A lényeg, hogy nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Ferita

2019. december 25.

Idén ezt kapta tőlem a férjem Karácsonyra. Nagyon illenek hozzá a mély,fűszeres illatok. Szerencsére a bőrén ennek is inkább a fűszeres illatjegyei dominálnak. Nagyon sokáig éreztem a csuklóján azt az egyetlen fújást is,pedig szegényemről szinte fél óra alatt elillanak a parfümök. Remélem ez kivétel lesz végre! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

adri0419

2019. július 8.

Az eredeti Invictus is nagy kedvenc, szerintem ez is az lesz. Friss, nyári illat. Tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

lenochka

2019. május 24.

Tartós, különleges, egyedi, csábító.
Sportolóknak való remek illat. Friss, könnyű, izzasztó napokra maga a csúcs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Tartós, különleges, egyedi, csábító.
Sportolóknak való remek illat. Friss, könnyű, izzasztó napokra maga a csúcs!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol