Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 18 490 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 18 490 Ft-tól

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18 490 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Paco Rabanne Lady Million
Ár: csere/ megegyezés szerint , Eladó: user01020
Állapot: Csak próbált , Helyszín: -, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Paco Rabanne Lady Million EDP 10ml + neszesszer
Ár: 5900 Ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával v. FOX

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

candy7

2022. január 17.

Amennyire eltalálták a férfi verziót, ez számomra borzasztó. Akciósan sem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

bernadettu

2021. december 30.

Mintám van belőle, igazán kellemes a téli időben ez a mézes-virágos illat, de sajnos az én bőrömön már 1 óra elteltével alig érezni. Az üvege sem az én stílusom. Azért nem bánnám, ha megkapnám ajándékba :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Jelizz

2021. október 15.

Kellemes illata van olyan gyongyviragos - mezes illat, hetkoznapi. Annyira nem gyozott meg, es annyira nem is tartos.

UI : kicsit mintha mososzer vagy oblito illat jon ki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

UI : kicsit mintha mososzer vagy oblito illat jon ki :D

Beya93

2021. szeptember 5.

Tiniként imádtam de persze nem volt rá pénzem úgyhogy a kamuját fújkáltam éjjel nappal :D ma már van rá pénzem, de borzasztónak tartom nem bírnám magamra fújni. Az üvege tényleg vicc, az már régen sem tetszett, iszonyat gagyi, C kategória, az aljából kifújni kb lehetetlenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Bonnieoo7

2021. augusztus 28.

Nem különleges, nőies ugyan, de semmi egyedi nincs benne. Nehezen felismerhető illat, inkább tucat, semmiképp sem venném meg. Az üvege szép, de nem áll kézre és nem szeretem a kupakba épített fúvókát sem. Tartósságára nem emlékszem, néha tesztelgettem parfümériában, de nem volt kiemelkedő. A férfi párjától meg egyenesen kiráz a hideg, cseppet sem teszi férfiassá a szememben viselőjét. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Raulita

2021. július 21.

Évekkel ezelőtt az egyik ismerősömön éreztem először ezt az illatot, akkor azonnal azt mondtam, hogy nekem ez KELL! Meg is vettem, de rajtam teljesen máshogy hatott, ennél a parfümnél fedeztem fel, hogy valóban igaz az, hogy egy-egy illat nem mindenkinek "áll jól", illetve érződik egyformán. Mégis tetszett, de kb. csak két hónapig, aztán elmúlt a varázsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

Wiikii

2021. július 6.

Kellemes csalódás, pedig előítélettel voltam én is iránta.
Finom, nőies, édes illat.
Rajtam egész tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Kellemes csalódás, pedig előítélettel voltam én is iránta.
Finom, nőies, édes illat.
Rajtam egész tartós is.

Linett21

2021. április 2.

'Isten nem ver bottal.'
Csak Lady Millionnal :-(
Ez már nagyon kikívánkozott, bocsi :-)
Épp olyan, mint a csomagolása: gagyi műarany - plasztikból. Legalább az illat és az üveg egyszer tökéletes összhangban van, és ez becsülendő.
Van macskám, van alomja. Esküszöm, a macskám pisije és ez közeli rokonok. Szerintem.
Uram, irgalmazz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

'Isten nem ver bottal.'
Csak Lady Millionnal :-(
Ez már nagyon kikívánkozott, bocsi :-)
Uram, irgalmazz!

Cathi

2021. március 6.

Update 2: meg mindig nagyon szeretem. Megmondom öszinten, engem nem erdekel sem a napszak sem az evszak, ugyanugy magamra fujom a legedesebb parfümöt nyar közepen :D Mostanaban nem mertem hasznalni, nehogy elfogyjon (mert en hülye sorra veszem vakon az uj parfümöket es mindegyik szinte csalodas volt, ahelyett hogy ezt vettem volna ujra).
Alig varom mar, hogy megint szabadon elhessünk, es vegre megint csavaroghatok egy kicsit. Alig varom mar, hogy bepattanjunk az autoba, menjünk bulizni vagy akar csak meginni valamit, es magamra fujhassam. Engem ez az illat a fiatalkoromra emlekeztet, amikor 'gondtalan' eletünk volt, baratokkal logtunk, buliztunk stb.

Update: sokszor olyan szep oldalat mutatja meg, hogy az hihetetlen. Finom, erzeki, nöies.
Neha viszont szinte mintha unisex lenne. Szerencsere az utobbi idöben csakis a az elsö variacio fordul elö. Imadom, meg ennyi ev utan is.

Jó kis parfüm, szép csomagolás, és az illatot is jòl eltalálták. Nem ez a kedvenc parfümöm, de attól még szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

dbeata

2021. március 5.

Kíváncsi voltam, és kipróbáltam egy drogériában. Számomra ez egy tucat illat, az a tipikus émelyítő cukoroldat, ami ma a parfümipart jellemzi. Az üveg sem az én világom. Sejtettem, hogy nem lesz szerelem, de nem akartam előre ítélkezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)