Best of Beauty 2019

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum 30ml
Ár: 5990 , Eladó: Pumiliba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest IV. vagy Biatorbágy, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 9990 , Eladó: cirioedina
Állapot: 4-5 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Mirabylia

2019. július 6.

Nagyon szeretem az illatát, de eddig sajnos nekem nem jött be. Valahogy teljesen más lesz a bőrömön. Húgomnak viszont bevált, rajta teljesen kellemes és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

LolitaLolly

2019. május 22.

Számomra ez egy minden lágyságot és nőiességet nélkülöző, a kitűnés szándékával versenybe szálló, de ebben elbukó, olcsó hatású és a különlegességet messziről sem ismerő pancs. Ráadásul ebben is ott van valami meghatározhatatlan, irritáló szappanos mellékzönge.
Azért két csillagot kap. Nem tudom miért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Azért két csillagot kap. Nem tudom miért. :)

Moncheechee

2019. április 30.

Igazi "divat" parfüm, de nekem nem jött be. Szaglásztam üvegből, másokon, de olyan tipikus mindenkiezthasználja cucc, ezért nem is igazán egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Lillaa

2019. március 11.

Kedvenc illatom mar evek ota. Nem hiszem hogy fogok tole jobbat talalni. Hosszantarto eros noies illat, egyszeruen tokeletes.👌🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Slysziszi

2019. február 12.

Erős, karakteres, hosszan tartó ilat. Egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Erős, karakteres, hosszan tartó ilat. Egyszerűen imádom :)

diamondring

2019. január 26.

Én ezt még 14 évesen használtam, akkor a fiú osztálytársaim megőrültek tőle :D így ennyi emlék megmaradt róla. Egyébként nagyon jó női illat, nem fejfájdító, nem hivalkodó, de ugyanakkor magabiztos. Nem ezt használom mert van másik kedvencem, de tény hogy erről sem tudnék panaszkodni. Aki szeretne egy igazi nőies illatot viselni annak én mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Lilu003

2019. január 26.

Annyira boldogan éltem az életemet a Black XS-el, hogy mikor kijött ez az illat, nekem végül kimaradt. A marketing nagyon jól működött, sokak kedvencévé vált, így végül én is kipróbáltam egy minta erejéig. Érzéki és dögös illat, édes fűszeres,de nem éreztem annyira különlegesnek, mint amennyien használják. Nekem elmaradt az a varázs,amit vártam,ettől függetlenül kellemes parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kittens

2019. január 25.

Tartós finom illat annyira nem különleges ahoz kepest pedig túl arazott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Tartós finom illat annyira nem különleges ahoz kepest pedig túl arazott

anitah123

2019. január 9.

Ez a kedvenc parfumöm, idén karácsonyra is ezt kértem a családtól. Két szinte teljesen idegen srác is megdícsérte az egyetemen órán és megkérdezték hogy milyen fajta, szóval ez egy egész pozitív dolog. Kicsit drágállom, mivel nem vagyok egy nagy parfum rajongó és ezt is túlárazottnak találom, de nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

zsoxcore

2018. december 24.

Bevallom, nagyon szerettem ezt az illatot. Számomra őszi/téli parfüm. Elég pár fújás és egész nap érzem az illatát. Nagyon tartós, karakteres, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)