Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Paco Rabanne Lady Million EDP 80ml
Ár: 7900 Ft , Eladó: bzsofi666
Állapot: pár fújásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 25000 , Eladó: Betti92
Állapot: Új, Helyszín: Szolnok, Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel, átutalás

Cathi

2020. március 15.

Update: sokszor olyan szep oldalat mutatja meg, hogy az hihetetlen. Finom, erzeki, nöies.
Neha viszont szinte mintha unisex lenne. Szerencsere az utobbi idöben csakis a az elsö variacio fordul elö. Imadom, meg ennyi ev utan is.

Jó kis parfüm, szép csomagolás, és az illatot is jòl eltalálták. Nem ez a kedvenc parfümöm, de attól még szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Bettu

2020. március 11.

Még nem írtam róla véleményt?? Fura.
Még régen kaptam ezt a parfümöt, amikor "divatba jött", a volt barátomtól. Szerettem, el
is használtam az egészet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Még nem írtam róla véleményt?? Fura.
is használtam az egészet. :)

Réka91

2020. március 10.

Na, kérem szépen ez már parfüm. Nekem ez A parfüm. A parfümök királynője! Imádom, mindig van belőle otthon, amióta megjelent. Tavasszal és nyáron ritkábban veszem elő, nekem inkább őszi-téli illat, de azért egy nyári estén is nagyon tud ütni a melegségével. Nálam ez a csúcs minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Leoka

2020. február 10.

Pont egy éve még ezt az illatot messziről kerültem nem azért, mert tucatillatnak van titulálva, hanem mert nagyon borzalmas tömény pacsulis szag volt csak rajtam.
Kezembe akadt egy picike minta, és most valahogy mintha nem is ugyanaz az illat lett volna…
Beszereztem egy 10 ml-t, hogy biztos kell e nekem ez az illat.
A család férfitagjai egybehangzóan pozitívan nyilatkoztak róla… Amíg tart a tél nekem ilyen kell!!!
Nem sikerült megfejtenem, hogy mi változott, az én ízlésem változott e ennyit, de most jól esik használni.
Ez olyan kiöltözős illatom:) nem minden alkalomra és minden ruhához használom. Tartóssága jó erős közepes. Ahhoz képes, amilyen erősen nyit, gyorsan megszelidül. Ami most nálam nagy kedvenc az illat mellé az Yves R. Argánolaj & Marokkói rózsa termékcsaládja, a tusfürdő és a testápló rajtam jól kiegészítik ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Beszereztem egy 10 ml-t, hogy biztos kell e nekem ez az illat.

nicolette88

2020. január 23.

Nagyon jó, kellemes illat, viszont kevésbé tartós EDP létére. A kezdeti ütős illatot 1 óra múlva már egy kellemes, édeskés-púderes illat veszi át. 4 csillagot adok neki a tartóssága miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Melina93

2019. december 2.

Nekem ez a The BEST! Kb 70%ban fűszeres, de 30%ban nőies édeskés illat keveréke! Állandó újra vásárolt termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Méz és pacsuli, szinte csak ebből áll ez az illat, mégis hosszan tartó és nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Aurora1006

2019. november 14.

Első drágább parfümöm volt,akkoriban nagyon imádtam,még most is nosztalgiázok néha,de már csak kis kiszerelésben!Tartóssága teljesen rendben van,nőies illat,szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

aydua

2019. október 31.

Végtelenül unalmas édes gyümölcsös-mézes illat. A megtestesült totál jellegtelenség. Rajtam egyáltalán nem meleg és köze nincs a fűszereshez. Bármelyik kínai boltban 100 ugyanilyen illat van. Valamiért kicsit emlékeztet egy barackos WC-frissítőre...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nekem túl karakteres, egyszer - egyszer használom főleg télen, esti programra. Fejillata nagyon bejött, ezért is választottam. Amúgy tartós, egyúttal kiadós, az ára csak a hypenak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Zöld)