Paco Rabanne

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold 30ml
Ár: 6500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: 1 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Eredeti Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! 80/ 30 ml
Ár: 5500 postával vagy foxival , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után fox vagy posta
Phoenix19

2019. május 28.

Szerk.. az ízlésem változhatott, de a fújós, amihez nemrég hozzájutottam, nem is emlékeztet erre az illatra. Valószínűleg változott a bőrkémiám, a szaglásom stb, ennek a parfümnek rajtam teljesen Cerruti 1881 illata van.

Néhány éve kaptam ajándékba, elhasználtam, tetszett. Gyümölcsös, picit virágos. Nem úttörő....nem mérföldkő.....mindössze egy finom nőies, lágy, fiatalos, harmonikus, amolyan mindenki számára kellemes illat. Nem kell mindig erőlködni, hogy most aztán olyat fújok magamra, hogy mindenki elalél. Elég sokszor ha egyszerűen csak jól érzem magam, ha körbeleng egy kellemes illatfelhő, ami bárki orrának jólesik ha megérzi és nem vált ki visszás érzéseket. Viszont megjegyezném, hogy szerintem ez az egyetlen normális női illata Paco-nak. Jobb, mint a Lady Million, aminek a népszerűsége számomra a mai napig érthetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

Szepis

2019. február 6.

Megkaptam ajándékba....és megvagyok vele elégedve. Az illata nagyon finom nekem jobban tetszik mint az "Anya" illat a Lady Million. tartóssága EDT-nek megfelelő, de Én amúgy is mindenből fújok délután magamra frissítés gyanánt, ha EDT , ha EDP XD.
Az üvege nagyon elegáns és női táskabarát a mérete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Az üvege nagyon elegáns és női táskabarát a mérete.

karaibrahimgil

2018. augusztus 23.

Van néhány márka, amelyek parfümjeivel nem vagyok kibékülve. Nem szeretném senki preferenciáját sem megbántani, de ha megszemélyesíthetem a brandeket, bevallom, az utóbbi években nyilvánvalóvá vált, hogy egyszerűen nem illünk össze sem a nagyasszonyos Lancome-mal, sem a kísérletező Guerlainnel, sem a páváskodó Cavallival, sem pedig a néha olcsónak tűnő Paco Rabannéval. Utóbbi Lady Millionját sem szívelem: mintha egyszerre próbálna divatosan feltűnösködő és komfortillat lenni. A hülye nevű Eau My Gold! flankere azonban nem tolakodik, sőt meglepetésemre nem is tűnik olcsónak. Tartós, édes, mégis diszkrét, ezáltal sokaknak "semmi különös"-illat. Bevallom, ebben is lehet valami, mivel valószínűleg nem ismerném fel máson. Mégis: összességében jól érzem magam, amikor ezt viselem. És nekem ez számít. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

googles

2017. augusztus 28.

Kremmanian jutott hozzam, igy kicsit nehezemre esik nem nem dicserni. Ez egy picit karakter nelkuli illat nekem. A kokuszossaga rajtam eleg eros (es sajnos ezt nem szeretem annyira). De kellemes illatnak nem rossz, eppcsak nem az en vilagom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

deezsina

2017. július 28.

PR egyik egyszerubb illata, én kb 2-3-at fel tudok idézni ami tőle van és sokkal emlékezetesebb ennél, de valamiért mégis beszereztem, mert ugyan nem nagyon különleges de alapvetően kellemes. Nálam főleg a nyári időszakban kerül elő, leginkább nappali használatra. Az ember egyéniségét nem támogatja meg, de ha nincs más kéznél illetve ha nem akar feltunősködni az ember, akkor tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

senskin

2017. június 29.

Nagyon szép illat, nagyon vagány, az üvege elegáns és a mai modern nő egyik alappillére lehet, ha jól tudja használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Verus417

2017. június 20.

Tartós,kellemes,karakteres illat. Télen és ősszel szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Tartós,kellemes,karakteres illat. Télen és ősszel szeretem használni.

heedi

2017. január 13.

Sok dicséretet kaptam, hogy finom édes illatú a parfümöm. Szeretem, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Erika1111

2016. november 20.

Fantasztikus illat szerintem
Olyan jó nőnek érzem magam amikor ezzel vagyok befujva
Végül is ez a parfüm lényege nem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Fantasztikus illat szerintem
Olyan jó nőnek érzem magam amikor ezzel vagyok befujva
Végül is ez a parfüm lényege nem?

raffaiadri

2016. október 24.

A sima LM, valamint ebből is van itthon. A "normál " nekem sokkal jobban tetszik. Annak kicsit édeskésebb az illata. Ez pedig kicsit erősebb. A hétköznapokra itthon ezt használom, de a másik az abszolút kedvenc. Persze ez sem rossz. Nekem olyan elegáns érzésem van tőle. A párom is szereti rajtam. Csak azért vonok le egy csillagot, mert a másik az abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol