Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: narancs, neroli esszencia, ribiszke

Szívjegyek: magnólia, narancsvirág, osmanthus, ringó szilva

Alapjegyek: cognac, pacsuli, fehér mósusz

Ár: 2200ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 11200 postával , Eladó: tina30
Állapot: 50/kb.40ml, Helyszín: Ecser, fizetés: Személyes átvétel vagy postán maradó ajánlott levél
csill87

2019. december 3.

Sosem gondoltam volna hogy nekem Paco Rabanne parümöm lesz. Már a neve sem túl kifinomult. De amikor megéreztem ezt az illatot... Gyümölcsös isteni finomság. Valamilyen bogyósgyümölcs, nem szilva. Puha boldogságillat. Picit édes, de nem fullasztó, nem túlzás. De csak 15 fok alatt viselhető. Őszi-téli illat. Nem farmeres, inkább elegáns. Barna hajú nőkön tudom elképzelni,25 és 35 között. Egy bajom van. Nem tartós. De inkább újrafújom napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Honeyhair

2019. december 1.

A Privé után az Empire a második a Lady Million sorozatból, ami tetszik, és hát muszáj is, hogy tetsszen, mert a férjem és a 13. házassági évfordulónk jóvoltából immár van belőle egy egész üveggel! De a viccet félretéve, tényleg bejön, persze nem mindenhova lehet felvenni. Amolyan "dominancia-illatnak" tartom, tehát akkor jön el az ideje, ha az ember szépen felöltözik, kisminkel és tetszeni akar, hatni akar. Akkor az Empire teszi fel az egészre a koronát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

vzsm02

2019. október 16.

Egy kis fújós mintám van belőle, Paco Rabanne nem az én világom ezt már többször meg kellet állapítanom. Hát ez sem okozott ájulást nálam :)
Erős, tartós, karakteres, ez mindenképpen pozitív számomra, nekem túl virágos, se szilva, se narancs, csak a virágok. Érzek valamit a mi olyan valóban a Kis, fekete Guerlain, valószínűelg a konyak, de akkor egyértelműen a Guerlain a nyerő. Nincs miért lehúznom, csak nem én vagyok, négyest kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Hiuz

2019. szeptember 28.

Mintát kaptam belőle. Nagyon édes, tömény illat, nekem az ilyentől a fejem is megfájdul, de összességében finom. Szilvát, nerolit érzem, magamon nem tudnám elképzelni egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Anticinderella

2019. szeptember 26.

Eddig egyik Lady Million sem fogott meg igazán, nem is nagyon erőltettem... aztán pár hete na mondom fújok egyet ebből a rózsaszín cuccból egy papírcsíkra... Első reakció Hümm ez jó van benne valami, nem tudom mi, de határozottan tetszik, ezzel a lendülettel el is dobtam a csíkot, de gondolatban felkerült a kívánságlistámra....
S tegnap megérkezett, krémes, gyümölcsös, nem is tudom, hogyan írjam le, de imádom.... Ugyanaz a helyzet vele is, mint az Olympea Legend-el.... ez valamiért sokkal, de sokkal jobb és másabb, mint az eddigiek.... Lehet, hogy a szilva miatt?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Szanszi

2019. szeptember 25.

Egy kis minta birtokosa vagyok, nagyon vágytam rá, hogy végre kipróbáljam. Rajtam finom, édes és ami meglepett az a tartósága: két fújás reggel és még este is érzem magamon! Különleges őszi illat: vaníliás-szilvás és én érzem azt a konyakot is! Szerintem megvan az új kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

silence

2019. szeptember 24.

Hetekig kerülgettem a Douglasban, mire megvettem.
Az első 2 alkalom tesztercsíkos próbálkozása kicsit visszatartott, ugyanis ekkor kicsit bántóan alkoholosnak éreztem….. aztán 3. alkalommal vettem a bátorságot és bőrön teszteltem….. hmmmm, és miyen jól tettem!….. mennyei finomság bontakozott ki a bőrömön. Bele is habarodtam annyira, hogy másnap meg kellett vennem!
Nem volt még ezelőtt Lady Million illatom, nem is igazán fogtak meg az előző flankerei, de ez az Empire valahogy kilóg a sorból…..
A kifújáskor kezdetben a Guerlain La Petite Robe Noir konyakmeggyes füstössége ugrik be róla, ekkor még kicsit alkoholos, de ez villámgyorsan elpárolog és finom édes, szilvás, gyümis - virágos illattá alakul.
Ezután órákon keresztül már csak egy harapnivalóan finom puncstorta és a P.R. Olympea Legend kettőssége fonódik össze a bőrömön, ami nagyon szép összhangot alkot. Nekem ez a fázis tetszik leginkább - ami szerencsére jó sokáig tart is rajtam.
Az illat teljes lecsengésével már csak a pézsmás - vaníliás alapillat marad a nap utolsó szakaszában.
Rajtam kb. 6 órás tartósságot mutat, ezért nap közepe táján újra szoktam egyszer frissíteni, hogy ismét érezhessem a puncstortás jellegét.
Hatósugara kiválónak mondható, jól érződik a környezetemben végig, viszont nem válik nyomulóssá / tolakodóvá.
Összességében én egy bulis, fiatalos illatnak gondolom, viszont abszolút nem tinilányos! Szerintem leginkább fiatal, vidám és nyüzsgős nőcikhez illik.
Mondjuk én nem ilyen vagyok, mégis szeretettel viselem, kis színt visz a megfáradt őszi napokba, feldobja a hangulatom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hetekig kerülgettem a Douglasban, mire megvettem.

Szofe

2019. szeptember 16.

Telitalálat! Az édes illatok kedvelőjeként azonnal beleszerettem. Könnyed, nőies, finom illat. A tartóssága is tökéletes, még fürdés után is érződik a bőrömön. Nekem most ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

neakardtudnihogyki

2019. szeptember 10.

Isteni szilvas finomsag az en boromon extra tartos es intenziv.....!
Kivansaglistas......!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Isteni szilvas finomsag az en boromon extra tartos es intenziv.....!
Kivansaglistas......!

NormanMama

2019. augusztus 19.

Kb. ket oraja fujtam alkarra, Mullerben. Az illata nagyon semmilyen volt mar akkor is, de most, miutan hazaertem, odatoltam a karom a ferjem - eleg jo - orra ala, azt mondta semmit nem erez. En sem erzem, mar nyomait sem. Sem illata, sem tartossaga nincs, viszont csodas az uvege!!! A ket csillag annak jar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Methyl 2-Octynoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol