Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: narancs, neroli esszencia, ribiszke

Szívjegyek: magnólia, narancsvirág, osmanthus, ringó szilva

Alapjegyek: cognac, pacsuli, fehér mósusz

Ár: 1600ft-5ml vagy üvegében 80ml/ látható mennyiség 9200ft+ pkg , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva vagy üvegében, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
2699 ft Paco Rabanne Lady Million Empire EDP
Ár: 2699ft , Eladó: Deep1982
Állapot: 1 x 10ml frissen fujva, uveg fufuban, Helyszín: Piliscsaba , fizetés: Csak ajanlott postan maradora

klau810614

2020. november 3.

Nagyon vágytam rá, azt hittem az én illatom lesz... De nem, nagyon nem... Rajtam olyan mint a Brut 😂 na jó annyira nem de semmiképp nem édes és nem is csajos, pedig az üvege ezt sugallta.... Na mindegy legalább nem kell megvennem 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Verona5

2020. június 16.

Kollegina mintáját szaglásztuk ma meg.
Háát, mit is mondjak... eddig a Paco illatok kimaradtak az életemből, szerencsére.:)
Igazi, ma divatos drogériás, határozottan rózsaszín, rendkívül édes, cuki-muki, bubble-gum és vattacukor keverék, némi gyümölcsösnek vélt felhanggal. Hosszú távon viselhetetlen.
Távol vagyunk nagyon. És maradunk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

Kollegina mintáját szaglásztuk ma meg.
Távol vagyunk nagyon. És maradunk is.

nagybvivien

2020. június 16.

Karácsonyra lepett meg vele a párom úgy, hogy előtte sose szagoltam ezt az illatot. Elsőre elég agresszívnak tűnt, nem is teljesen az én illatom egyébként, de pár alkalom után megszerettem. Rajtam nagyon tartós, szilvás-édeskés illat. Nyáron szerintem nem fogom használni, inkább őszi-téli illat. Összességében 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

zsokaw

2020. május 31.

Amiben osmanthus van,az nekem jöhet! Tartós, vidám illat, konyak meggyes 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Amiben osmanthus van,az nekem jöhet! Tartós, vidám illat, konyak meggyes 😉

Lolychan

2020. május 24.

Mintát kaptam belőle. Kellemes, nőies és tavaszias illat. Nekem nagy szerelmem az Olympea parfüm, annál viszont nem jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

lenochka

2020. február 23.

Rendkívül nőies és vonzó. Olyan az illata, mint a gyümölcsös vattacukornak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Rendkívül nőies és vonzó. Olyan az illata, mint a gyümölcsös vattacukornak.

Vaslady

2020. február 1.

Azt hittem az én életemben a Mugler illatok a mumusok,de ahogy telik az idő,lassan rájövök,hogy a Paco illatok is azok.
Sőt!
Ennél a márkánál,az egyik férfi illaton kivül,nem gyönyörködtette meg a szivem,még egyik női illat sem.
Most már nézelődni sem akarok a standjukon,de az eladólány jó kedvvel ajánlotta ezt az illatot.
...de megint baklövés lett,ráadásul bőrre fújva,na hova tettem az eszem...
Tömény,édes gyümölcsös...csak rajtam mégis fejfájditós,unalmas...nem szeretem illat :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Sőt!
...de megint baklövés lett,ráadásul bőrre fújva,na hova tettem az eszem...

csill87

2019. december 3.

Sosem gondoltam volna hogy nekem Paco Rabanne parümöm lesz. Már a neve sem túl kifinomult. De amikor megéreztem ezt az illatot... Gyümölcsös isteni finomság. Valamilyen bogyósgyümölcs, nem szilva. Puha boldogságillat. Picit édes, de nem fullasztó, nem túlzás. De csak 15 fok alatt viselhető. Őszi-téli illat. Nem farmeres, inkább elegáns. Barna hajú nőkön tudom elképzelni,25 és 35 között. Egy bajom van. Nem tartós. De inkább újrafújom napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Honeyhair

2019. december 1.

A Privé után az Empire a második a Lady Million sorozatból, ami tetszik, és hát muszáj is, hogy tetsszen, mert a férjem és a 13. házassági évfordulónk jóvoltából immár van belőle egy egész üveggel! De a viccet félretéve, tényleg bejön, persze nem mindenhova lehet felvenni. Amolyan "dominancia-illatnak" tartom, tehát akkor jön el az ideje, ha az ember szépen felöltözik, kisminkel és tetszeni akar, hatni akar. Akkor az Empire teszi fel az egészre a koronát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

vzsm02

2019. október 16.

Egy kis fújós mintám van belőle, Paco Rabanne nem az én világom ezt már többször meg kellet állapítanom. Hát ez sem okozott ájulást nálam :)
Erős, tartós, karakteres, ez mindenképpen pozitív számomra, nekem túl virágos, se szilva, se narancs, csak a virágok. Érzek valamit a mi olyan valóban a Kis, fekete Guerlain, valószínűelg a konyak, de akkor egyértelműen a Guerlain a nyerő. Nincs miért lehúznom, csak nem én vagyok, négyest kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Methyl 2-Octynoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.