Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   17 200 Ft, 24 200 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   17 200 Ft, 24 200 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegy: málna

Szívjegyek: rózsa, jázmin, mogyoró

Alapjegyek: méz, szantálfa, cédrus, cashmeran

KERESEM- Paco Rabanne Lady Million Lucky EDP
Ár: megyezés szerint , Eladó: force
Állapot: üveg fújós, üveges maradék, Helyszín: -, fizetés: megbeszélés szerint
Ár: 7500 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kb. 26ml/30ml, Helyszín: Budapest XX., fizetés: Budapest személyes átvétel, posta.
kvin

2019. március 14.

Így rápillantva a véleményekre, nagyon erős kritikákat kapott, pedig közel sem olyan vészes ez az illat!
Semmivel sem rosszabb, mint egy tipikus Paco Rabanne vagy egy átlagos kis gyümölcsös-virágos parfüm.
A málna nekem nem kellene, de rajtam nem annyira domináns, viszonylag hamar elillan és marad egy mézesen édes, mogyorós illat, ez utóbbit igencsak kultiválom. Hosszú órákig illatozik rajtam - sőt, még másnap is érzem magamon, több kézmosás után is, bár már igencsak halványan -, de jellegzetesen mogyorós, könnyen felismerhető és észrevehető illat, nem is értem, sokan miért húzták le ennyire.
Egyéni ízlés alapján azért nem az én illatom, mégsem olyan rossz, mint amennyire elkaszálták, szerintem simán lehet adni neki egy esélyt.
Egy idő után elmondhatjuk, hogy fásan édeskés, kellemesen komfort illat, amely bőr közelivé szelídül, de akkor is jelen lévő, nőies, belebújós randizós parfümkörítés lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

wildrose

2019. március 4.

Friss, édes, málnás nyitás után leszáradáskor inkább fanyar, de puha mézes-mogyorós egy kis szantállal. Nem túl intenzív és rajtam cseppet sem tartós. Nem lett kedvenc, rajtam nem működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Erina

2019. január 4.

Hát őőő hol is kezdjem. Kezdjem?
Nagyon szerettek volna újat alkotni, de nem jött össze. Kifújáskor édes, aztán marad a rózsa jázmin duó, kb egy óráig, aztán semmi. A Privét imádom, mert fűszeres, buja, meleg illat, az üveg színe is tetszik, de ez? Még az üvege is olyan olcsó, gagyi hatást kelt ezzel az ezüst színnel, hogy ááá. Szerencse? Végülis igen, mert (tesztelem egy gyári fújósból egy ideje) nem vettem belőle üvegest. Komolyan semmi normális illattal nem tudnak már előállni????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Hát őőő hol is kezdjem. Kezdjem?

Scara

2018. november 16.

Az létezik, hogy ennek a parfümnek már kifújáskor is nagyon gyenge az illata és nettó 2 perc után konkrétan nyoma sincs?
Elvileg eredeti példányom van, a D.-ben vettem és úgy tudom kis kiszerelést nem is szoktak hamisítani....de ez így nagy csalódás. Nagyon tetszik az a málnás-mogyorós illat, amit kifújáskor érzek, ezért is vettem meg azonnal.
Már azon gondolkodom, hogy rendelek egyet N.-ról is, mert nem hiszem el, hogy csak ennyit tud. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Andyca

2018. október 10.

Édes kis semmiség 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Édes kis semmiség 🙃

Parfuwoman

2018. augusztus 27.

A Womanity mellé kaptam egy mintát még júliusban belőle és azt kell mondjam,nekem tetszik. Először attól tartottam ,hogy férfiparfümöt kaptam,mert rajtam a cédrus dominál ,s valamitől egy kicsit lesz egy édeskés mellékzöngéje. Rajtam sajnos nem volt tartós ,bár lehet ,hogy ősszel ez javulni fog. Nagyon érződik rajta ,hogy rokonok a One millionnel,amit a pasikon kedvelek,rengetegen használják ,s tényleg kellemes. Ez kifejezetten kellemes volt egyébként ,ha tartósabb lenne,lehet,hogy felkerülne a hosszú kívánságlistámra... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

0808

2018. augusztus 27.

A harmatos friss rózsa és a kredencbe rohadt málna boldog összeölelkezése....giccsesen gyomorforgató idill.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

senskin

2018. július 17.

Ez már tul sok a jóból. Nagyon összekuszált, követhetetlen illat lett belole. Nem jó illat, semmi egyedisége, meglepett, hogy ilyen rossz. Nem egy szerencsés választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

MrsMCsLilla

2018. június 27.

Nekem nagyon tetszik! Az illata is tartós. Igazi nőies nyári illat.
A különlegesség bennünk rejlik, ne a parfümben keressük.
A parfüm csak a ráadás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Nekem nagyon tetszik! Az illata is tartós. Igazi nőies nyári illat.
A különlegesség bennünk rejlik, ne a parfümben keressük.
A parfüm csak a ráadás!

nyarigabi

2018. május 25.

Jó ez! Semmi különös, fincsi málnás, simulékonyabb és édesebb, de nagyon hasonlít az anyaillatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol