Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Falinee

2016. november 24.

Hogy lehet ezt az illatot semmilyennek titulalni?! Jo persze kinek mi tetszik.. de akkor is :D En imadom miota csak kijott.. az mar mas kerdes hogy egy idoben mindenkinek ilyen volt ami miatt en nem is viseltem mar szivesen.. de mintha mar lecsengett volna.. ugyhogy tuti veszek ha elfogy!! Nagyon tartos, ruhara fujva csak mosas utan tunik el :) es hat az illatarrt en oda es vissza vagyok, ferfi valtozatat megerzem vkin nyert ugye van :DD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

krzsoka

Korcsoport: >54
2016. november 15.

4 éve kaptam ajándékba, és azóta barátkozom vele. Nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem megy. Van benne valami, ami zavar, de nem tudok rájönni, hogy mi is az...
Most újra elővettem, remélve, hogy a hideg idő és az elmúlt évek jót tettek a kettőnk kapcsolatának. Hááát... elvagyunk egymással, de ez messze nem szerelem.
Érdekes viszont, hogy már többen is megkérdezték tőlem, hogy mi ez a finom illat rajtam, mert nagyon illik hozzám...
Most akkor az én orrammal van baj, vagy a másokéval...? :)))
3 csillagot adok, mert tartós, és szép az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 15.

Most akkor az én orrammal van baj, vagy a másokéval...? :)))
3 csillagot adok, mert tartós, és szép az üvege.

Luna1024

2016. november 2.

Annyira jellegtelen ez az illat, hogy az már fáj...
Mivel mostanában többször fordult elő, hogy népszerű, ám általam "lehúzott" illatokról gyökeresen megváltozott a véleményem, és elkezdtek tetszeni, ezért megfogadtam, hogy innentől csak minimum egyheti tesztelés után írok véleményt parfümről. Ezzel is így tettem: 1 millis mintát rendeltem, azt lassan elhasználgattam: kentem kézfejre, csuklóra, könyökhajlatba, nyakra, mindenhova, ahova lehetett, majd kipróbáltam a Douglasban fújós formában is. Mert nem akartam elhinni, hogy ennyi. Nem akartam beletörődni, hogy az a parfüm, amiről ennyien írnak és kedvelnek, ennyit tud. Rajtam eleinte nagyon szúrós szappanillat, majd egy-két perc után lecsillapszik, és amit érzek: akácvirág-illat, de az nagyon töményen. Tehát rajtam egyértelműen a virágos oldala dominál, málnát még csak nyomokban sem érzek, és csak kapkodom a fejem, hogy sokan ezt "nagyon édesnek" nevezik, mikor rajtam egy egész leheletnyi édesség fedezhető csak fel, egyébként virág, virág, virág. Hatalmas csalódás, és nem azért, mert nem édes, hanem mert minden karaktert nélkülöz, pedig aki olvasta már véleményemet, az talán tudja, hogy mindig egyediség alapján pontozok, nem feltétlenül úgy, hogy tetszik-e az adott illat, vagy sem. Szerintem is sokan csak azért fújják, mert "trendi", és nem azért, mert annyira imádják - ha megnézitek a vélemények hangnemét, a többség nem áradozik róla, inkább a semleges középtartományban van.
Sajnálom, ha nyersen fogalmaztam, senkit nem szeretnék megsérteni, de annyira kíváncsi vagyok, hogy akin szépen muzsikál, az mit érez, mert biztos nem csak a kétségbeejtően jellegtelen virágillatot... A magam részéről nem ezt vártam a Black XS-t megalkotó márkától.
Azért van pozitívuma: az üvege szép, illetve márkájához képest, parfüm-viszonylatban az ára is teljesen korrekt (főleg webáruházból rendelve), nincsenek elszállva e téren. Tartóssága jó, hatósugara nagy. Csak ezekért kap két csillagot.
A reklámja viszont annyira ellenszenves, hogy már az megérné az alacsony pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Annyira jellegtelen ez az illat, hogy az már fáj...

Evelyn7

2016. október 25.

2 hete váltottam a Paco Rabbane Lady Million parfümre tökéletesen illik hozzám az illata eszméletlen aki csak a közelemben van áradozik róla és egész nap érezni lehet. Tapasztalatból tanácsolom, hogy aki parfümöt vásárol ne a papírcsíkon próbálja ki hanem fújjon a bőrére menjen ki a boltból 20-25 percre hiszen az ilyen parfümériákban pl. Douglas az ember annyi illatot érez, kipróbál, hogy utána már nehéz lenne dönteni melyik az a parfüm amely a legjobban illik hozzá. Mielőtt parfümöt vásárolsz VISELD!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

meguntam96

2016. október 22.

Én nem éreztem túl tartósnak magamon, ami elszomorított, mert olyan jó illata van! A baj az vele ha sokat fúj az ember belőle akkor nagyon pacsuli szaga lesz tőle :(

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
gramonaeszter

2016. október 19.

Elég erős, karakteres illat. Egyik pillanatban nagyon ízlik, a következőben meg tudnék fulladni tőle. Nagyon hangulat függő, hogy éppen tetszik-e. Mindenesetre sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

szilviakiralyno

2016. október 16.

Ennek az illatnak számomra nincs különösebb üzenete. Amolyan reggeli illat, amikor valaki kicsit késve ébred, és villámgyors zuhany után magára spriccenti. "Rohanok dolgozni" illat, ami gyakorlatilag nem kelt nagy feltűnést, de nem is zavar senkit, még ha tömött buszon utazik, akkor se. Semmilyenke. Virágos, málnás, picit fás, frissítő, de teljesen átlagos. Olyan mintha a márka ezzel senkit nem akart volna megcélozni, "csak úgy" lett, létrejött, és köré építettek egy reklámot, ezáltal a senki helyett mindenkit megcélzott. Népszerűsége a marketingnek köszönhető, és személyes bosszantó élményem az, hogy amikor megjelent, engem is sikerült csőbe húzni, balga módon vettem egy kis kiszerelést. Pár nap használat után idegesíteni kezdett, félretettem. Később jobban bosszantott, amikor egy alkalommal 50+-os szomszédasszonyomon is megéreztem, amikor nagyjából egy időben mentünk dolgozni. Akkor jóval ár alatt eladtam, és örültem, hogy megszabadultam tőle. Most nemrégiben pedig egy gyermekkori jóbarátnőm, aki szintén imádja a parfümöket, megunta, és az üveg alján lötykölődő 10+ valahány ml-t nekem ajándékozta, azzal a kijelentéssel, hogy nekem biztos még nem volt ilyenem, és ő már eltelt vele, szeretné nekem ajándékozni. Nem akartam megsérteni, ezért nem túl őszinte mosollyal, de elfogadtam. Ma reggel magamra fújtam belőle. Sikamika, de nem jön le. Pár órán keresztül vele kell lennem. Összegzésként: Annyira nem bűn rossz, mint ahogy lehurrogják sokan, de nem is jó. Jellegtelenségére utal, hogy bárhol lehet érezni. Buszon, járművön, aluljáróban, üzletházban, a helyi boltban, stb.. lehetne sorolni. 2 és fél csillag, nem több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

d.krisztina

2016. október 15.

Ez egy fura illat. Néha nem megy ki a fejemből, annyira vágyom rá, fújnám magamra, megszaglászom, tetszik. Kifújom... aztán kicsit később azon sopánkodom, hogy miért is hagytam magam csőbe húzni?! :)) Most mehetek zuhanyozni, öltözhetek át, mert ez bizony egy napig fog lengeni körülöttem, erre fújni mást nem lehet. Nincs ezzel semmi baj, de ha már rajtam van, kevésnek érzem. Nem hiszem, hogy én lennék a célközönsége. Többet várok egy illattól, azt hogy dög legyen, egyedi, különleges... hát ő ugye nem ilyen jelzőkkel bír. És mégis hetente eljátsszuk a fenti jelenetet. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

eperturmix

2016. október 15.

Nőies,nem épp az a finomkodó kis hölgyike,inkább az a dögös típus.Tetszik magamon is,máson is,tartós nagyon,a ruháimon több nap után is érzem.Ami nem jó,hogy sokaknak van már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

mafalda

2016. szeptember 30.

Nekem ez a parfüm olyan semmilyen...finom finom de nincs benne semmi extra semmi különleges semmi plussz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)