Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Kittens

2019. január 25.

Tartós finom illat annyira nem különleges ahoz kepest pedig túl arazott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Tartós finom illat annyira nem különleges ahoz kepest pedig túl arazott

anitah123

2019. január 9.

Ez a kedvenc parfumöm, idén karácsonyra is ezt kértem a családtól. Két szinte teljesen idegen srác is megdícsérte az egyetemen órán és megkérdezték hogy milyen fajta, szóval ez egy egész pozitív dolog. Kicsit drágállom, mivel nem vagyok egy nagy parfum rajongó és ezt is túlárazottnak találom, de nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

zsoxcore

2018. december 24.

Bevallom, nagyon szerettem ezt az illatot. Számomra őszi/téli parfüm. Elég pár fújás és egész nap érzem az illatát. Nagyon tartós, karakteres, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

albertinablogg

2018. november 22.

Nekem maga a szöveg egyáltalán nem tetszik, hogy "Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők." Sajnos engem feminista marketinggel nem lehet megvesztegetni, nem mondom tőle, hogy Sh*T Up and Take my Money! Mikor bejött a One Million után, ezzel lepett meg a család karácsonyra, nem tudom, hogy az akkori újdonság varázsa, de akkor nagyon tetszett, még emlékszem, a karácsonyfa előtt lőttem egy szelfit, kezemben az arany színű csiszolt gyémánt formájú üvegcséjével. :) Aztán végül anya használta el... Visszagondolva viszont most nem venném meg. Nem a tartósságával volt a baj, hanem szimplán nem volt annyira egyedi illat. Inkább olyan parfüm, amivel biztosra mehetsz, mert nem lehet nagyon mellélőni, ha ezt választod. Ma már biztosan nem venném meg, mert nem elég kifinomult, tipikusan a feltörekvő nők illata az alsó West Side-é, nem azoké, akik már az Upper East Side-on sétálnak Chanel buklé kosztümjükben és Vivier cipőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

nycsicsi

2018. november 21.

Évek óta használom ezt a parfümöt. Imádom a kellemes illatát és a tartósságát is. A mértékre szerintem is nagyon figyelni kell, reggelente bőven elég belőle 2 fújás. Az ismerőseim rendszeresen megjegyzik, hogy milyen jó illatom van. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Andy88

2018. november 18.

Eléggé merész, amolyan igazi vagány, nőies és sexy női illat. Testes, tartós és nem szabad túladagolni, éppen ezért őszre-télre ajánlom. Nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, de amikor megéreztem, megkedveltem. Egy igazi vonzó dívát látok az illat mögött, aki minden férfit elcsábít. Az éjszaka királynője. :) Bár nem teljesen az én illatom (a gyümölcsösebbeket kedvelem), de megérdemli a max pontot. Illatmintám volt belőle, és pikk-pakk elfogyott. Minden felnőtt magabiztos NŐNEK ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

adri0419

2018. október 28.

Na ez az az illat, ami másokon nagyon tetszik, de rajtam nem. Valószínűleg nem tudom viselni ezt az illatot. Amúgy maga az illat 5*, azért nem pontozom le, mert csak magamon nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Brami

2018. október 12.

Imádom! Szerintem már legalább 6 éve ezt használom. Kb 4 parfüm van ami tényleg tetszik magamon is, és ez a La Vie Est Belle mellett az első helyen van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

VickyV

2018. szeptember 26.

Nem jövök rá, hogy a marketing miatt-e, vagy ténylegesen az összetevőkből adódóan, de valóban kicsit olyan "highsociety" érzést sugall a Lady Million. Nekem például nem ez az, amihez minden nap hangulatom van, de amikor igen, akkor üt. Bulis illatnak is tökéletesnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

baratno2

2018. szeptember 17.

4csillag. Szerintem nagyon finom, nőies illat. Egyáltalán nem öreges, középkorú nők 30-40 simán hordhatják. Ami számomra öreges pl a Dior Addict. Sokan használják, de egyáltalán nem tartom ízléstelennek, mint ahogy itt többen írták. Szexi dögös illat én csak ajánlani tudom. Nem ettől lesz különleges valaki, hogy mit fúj magára attól sokkal összetettebb egy ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)